To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Markolf.pl

Inne tematy o grach - Newsy growe

Keiran - Pią 21 Maj, 2010

coz, nie zaluje. na trailerach ta gra wygladala wstretnie
Triste Cordis - Czw 27 Maj, 2010

Tego jeszcze nie było (?). Na STEAMie pojawił się płatny patch. Bo jak inaczej nazwać DLC, które dodaje wsparcie dla kilku formatów muzycznych oraz iTunes. Bohaterem jest Beat Hazard - nietypowa gra muzyczna. Oczywiście nie zabrakło tłumaczenia - że licencja za kodek... ale dlaczego ma ją płacić każdy chętny? :/

http://store.steampowered.com/app/49603/

Keiran - Czw 27 Maj, 2010

No jak dla mnie wszystko jest ok. Uzywasz przeujowego itunesa to zaplac. Niepotrzebne to nie plac. Lepsze to niz zeby kazdy mial za to placic.
lukas_k - Pią 28 Maj, 2010

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51803 Jeżeli to będzie prawda, to IMO spory strzał w stopę CD Projekt. Oby to były tylko plotki!
MikeL - Pią 28 Maj, 2010

Na polskim rynku przecież Wieśka wyda sobie sam CD Projekt, także don't worry.
lukas_k - Pią 28 Maj, 2010

Ale nie wiadomo czy i CDP nie zastosuje tego w Polsce.
Mielon - Pią 28 Maj, 2010

Jeszcze odnośnie CDP - mają zamiar wydać grę robioną przez... Nicolas Games :)

http://www.gamezilla.pl/c...erfall-insanity

Swoją drogą to Afterfall: Insanity przyzwoicie się zapowiada, a Nicolas Games zapowiedziało też inne gry w tym uniwersum.

Anonymous - Wto 15 Cze, 2010

Nie wiem, czy ktoś dawał, ale... http://www.tvn24.pl/-1,16...,wiadomosc.html

:ok:

Michał - Wto 15 Cze, 2010

W porę -.- Czyli jak mam konto z achievementami i statami zarejestrowane na UK to teraz będę musiał sobie nowe robić i wszystko od początku "nabijać"? Też kpina. Mogli albo od razu wprowadzić, albo pozwolić na zmianę kraju.
SilentBob - Wto 15 Cze, 2010

Nie ma, jest źle. Będzie, też źle :P Jak tu ludziom dogodzić? :)

Ups, pardon... Jak tu Hustli dogodzić. :)

SilentBob napisał/a:
Nie ma, jest źle. Będzie, też źle :P Jak tu ludziom dogodzić? :)

Ups, pardon... Jak tu Hustli dogodzić. :)

Po prostu powinno być od początku i tyle. Teraz łaskę robią. Jeszcze dwa miesiące temu oficjalnie zapowiedzieli, że nie zrobią tego dla Polski. Teraz zmieniają zdanie? Niech się zdecydują. I po kiego mi Live w PL skoro mam już konto na UK, pytam się? Mam od nowa wszystko sobie nabijać? Nie to, żeby mi jakoś szczególnie na tym zależało, ale trochę to nieprzemyślane.

wrobel - Wto 15 Cze, 2010

Może będzie można przerejestrować konto z UK na PL, bo tak to trochę lipa jakbym wszystkie pkt musiał nabijać od początku... Poza tym chyba nie mozna jednej gry zarejestrowac na 2 kontach, więc jesli nie będzie można przerejstrowac sie na PL to ja niestety zostaję przy swoim starym koncie z UK :/ Ale i tak dobrze, ze w końcu MS włączy w Polsce LIVE - lepiej późno niż wcale...
kąsolóh - Wto 15 Cze, 2010

Nie wiem po co Hustla robisz raban. Nawet Jakub Mirski z polskiego Microsoftu w video Polygamii powiedział, że to jest duży problem zarówno techniczny, jak i prawny. Na zagranicznych stronach czytałem, że to pewnie będzie możliwe. ale rzeczywiście mają ciężki orzech do zgryzienia. Więc nie róbmy tragedii. Więcej informacji ma się pojawić w sierpniu, jak powiedział ten sam Pan. Mi tak naprawdę polski Live nie jest do niczego potrzebny, nie gram w multi, nie kupuję Golda. Problemem są pewne materiały "niedostępne w Twojej lokalizacji" i teraz się to z pewnością zmieni. Dobrze jednak, że go wprowadzają i nie traktują nas jak trzeciego świata.
Wosq - Wto 15 Cze, 2010

Wiesz to jest dla ludzi, którzy chcą sobie na spokojnie pograć bez zmartwień, czy założone konto legalne czy też nei. Ja tam zostaję przy swoim i nic nie będę zmieniać, choć to dobrze, że w końcu to wprowadzają.

wrobel napisał/a:
Może będzie można przerejestrować konto z UK na PL, bo tak to trochę lipa jakbym wszystkie pkt musiał nabijać od początku... Poza tym chyba nie mozna jednej gry zarejestrowac na 2 kontach, więc jesli nie będzie można przerejstrowac sie na PL to ja niestety zostaję przy swoim starym koncie z UK

Dokładnie o to mi chodzi :/ Nareszcie ktoś mądrze prawi.

Otacon napisał/a:
Nie wiem po co Hustla robisz raban. Nawet Jakub Mirski z polskiego Microsoftu w video Polygamii powiedział, że to jest duży problem zarówno techniczny, jak i prawny. Na zagranicznych stronach czytałem, że to pewnie będzie możliwe. ale rzeczywiście mają ciężki orzech do zgryzienia. Więc nie róbmy tragedii. Więcej informacji ma się pojawić w sierpniu, jak powiedział ten sam Pan. Mi tak naprawdę polski Live nie jest do niczego potrzebny, nie gram w multi, nie kupuję Golda. Problemem są pewne materiały "niedostępne w Twojej lokalizacji" i teraz się to z pewnością zmieni. Dobrze jednak, że go wprowadzają i nie traktują nas jak trzeciego świata.

Przeczytaj post Wróbla i zrozumiesz. Windows Live Ci nie potrzebny jak mówisz więc nie zrozumiesz mojej frustracji z tego powodu.

Wosq - Wto 15 Cze, 2010

Ale jakiej frustracji? Że trzeba było założyć konto na inny kraj? :) Przecież wprowadzenie Live nie oznacza, że trzeba będzie zaczynać wszystko od nowa, chyba, że zechcą banować "nie do końca legalne" konta lub chcesz mieć nowe polskie konto.
kąsolóh - Wto 15 Cze, 2010

Wosq napisał/a:
Przecież wprowadzenie Live nie oznacza, że trzeba będzie zaczynać wszystko od nowa

Właśnie w tym jest problem. Ja już raz tak robiłem, więc kolejny raz nie wiem czy chciałbym XD

Uwielbiam Hustlę. To, że nie jest mi formalnie potrzebny, nie znaczy że lekko bym się zdziwił jeśli nie bardziej gdyby jednak nie dało się przenieść konta. Te dwie rzeczy nie mają nic wspólnego. Równie dobrze mogę zostawić stare konto i wszelka funkcjonalność związana z polską wersją pewnie mi się nie przyda.

Jak to "przenieść konto"? Pierwsze słyszę o czymś takim oO W żadnym serwisie nie spotkałem się z czymś takim więc wątpię żeby tu coś takiego istniało.
Kamiloss - Wto 15 Cze, 2010

Skoro taki problem to kupcie sobie ps3 :roll: W sumie jeśli byłby live w Polsce to zachęciłoby to nowych graczy do kupna konsoli, a reszta prawdopodobnie zostanie przy starym koncie, kiedy okaże się, że nie można przenieść punktów.

Kamiloss napisał/a:
Skoro taki problem to kupcie sobie ps3 :roll: W sumie jeśli byłby live w Polsce to zachęciłoby to nowych graczy do kupna konsoli, a reszta prawdopodobnie zostanie przy starym koncie, kiedy okaże się, że nie można przenieść punktów.

Tak, kupię sobie PS3 specjalnie dla rozwiązania problemu z Live :lol:
Nie lubię konsol i tyle.

Kamiloss - Wto 15 Cze, 2010

Hustla napisał/a:
Nie lubię konsol i tyle.
To graj na PC i nie marudź :P

[ Dodano: 15 Cze 2010 22:24 ]
cytat z gola " Model jazdy niewiele różnił się od tego z Burnouta, co tylko świadczy o prawdziwości słów autorów, że gra kierowana jest do wszystkich chętnych, potrafiących utrzymać w dłoniach pad." ;)

kąsolóh - Śro 16 Cze, 2010

Xbox Live z migracją kont ?

Ja już swoje powiedziałem na ten temat, głupio by było bez tej opcji, ale cud że w ogóle będzie ten Live...

Michał - Śro 16 Cze, 2010

Kod:
Dodatkowo, co najważniejsze, Microsoft będzie oferował pełną migrację kont zarejestrowanych w innych krajach do polskiej wersji usługi. Skorzystacie?

Versus:

Kod:
w poniedziałek Microsoft nie chciał jeszcze mówić o konkretach, ani czy migracja będzie w ogóle możliwa.

Przecież jedno przeczy drugiemu. Kto w ogóle pisał tego newsa? Niech się ogarnie.

kąsolóh - Śro 16 Cze, 2010

Dlatego ja dałem znam zapytania. Śledząc całą sytuację i wnioskując po początku tekstu nie należy brać tego za pewnik. Microsoft w wywiadzie nie potwierdził, bo pewnie nie chciał lub nie mógł. Może ich 'wysłannicy' usłyszeli plotki albo i już mają pewność, ale nadal nie można traktować tego na 100%. Dlatego nie wiem czemu się czepiasz każdego kawałka tekstu.
Mielon - Śro 16 Cze, 2010

News pochodzi z dnia dzisiejszego, a przecież tam napisane jest, że w poniedziałek Microsoft nie chciał nic mówić na ten temat. Co tu niby sobie przeczy?