To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Markolf.pl

Dystrybucja elektroniczna - [Origin] Lista gier rejestrujących się na tej platformie

wrobel - Sob 18 Lut, 2012

Polecam gościa o imieniu (?) Shashank - bez problemu dodał mi do konta Crysis, Crysis Warhead, Mass Effect i The Saboteur, oczywiście poprzez pogo.com ;) Co ciekawe, dwoje wcześniejszych pracowników mówiło, że nie mogą tego zrobić :D
MDA - Sob 18 Lut, 2012

wrobel napisał/a:
Polecam gościa o imieniu (?) Shashank - bez problemu dodał mi do konta Crysis, Crysis Warhead, Mass Effect i The Saboteur, oczywiście poprzez pogo.com ;) Co ciekawe, dwoje wcześniejszych pracowników mówiło, że nie mogą tego zrobić :D

Ciekawe akurat dla mniej był zupełnie nie pomocny. Pomocą służył dopiero gość o hinduskim nazwisku Saurabh.

twój stary - Pon 20 Lut, 2012

Mnie się dzisiaj udało dodać do Origin Ojca chrzestnego II z EA Classics po uprzedniej aktywacji na https://activate.ea.com/applyentitlement.do
Co z tego jak zarówno C&C 4 i Ojciec chrzestny II po uruchomieniu przez Origin nie działąja tak jak powinny. Problemów nie ma po odpaleniu ich z pominięciem Origina. :]

Michał - Wto 21 Lut, 2012

twój stary napisał/a:
Co z tego jak zarówno C&C 4 i Ojciec chrzestny II po uruchomieniu przez Origin nie działąja tak jak powinny.

Możesz to rozwinąć?
Pisz do supportu, oni powinni pomóc.

twój stary - Wto 21 Lut, 2012

Po odpaleniu tych gier i ustawieniu opcji graficznych i ich zastosowaniu pojawia się czarny ekran zamiast okienka z pytaniem czy zaakceptować ustawienia. Pomaga tylko "trzech króli" i zabicie procesu.
2048 - Wto 28 Lut, 2012

Czym jeszcze zaskoczy nas Origin ?

http://www.cdaction.pl/ne...biblioteki.html

Hemiq - Wto 28 Lut, 2012

2048 napisał/a:

Kolejne głupstwo zarządu koncernu. Chcą IMO zlikwidować handel używkami. Choć dla mnie nie tędy droga. Sami zniechęcają ludzi do kupowania swoich gier. Dlatego nie chce zakładać Origina. Podziękował za monitorowanie komputera i dodawanie gier do konta bez mojej zgody.

Michał - Wto 28 Lut, 2012

Hemiq napisał/a:
2048 napisał/a:

Kolejne głupstwo zarządu koncernu. Chcą IMO zlikwidować handel używkami. Choć dla mnie nie tędy droga. Sami zniechęcają ludzi do kupowania swoich gier. Dlatego nie chce zakładać Origina. Podziękował za monitorowanie komputera i dodawanie gier do konta bez mojej zgody.

Nie bardzo Cię rozumiem. To zaleta, a nie wada. Zresztą takie "monitorowanie" to nie monitorowanie :) To nie są żadne spyware czy malware. Tożto każdy program do czyszczenia rejestru czy do utrzymywania porządku na dyskach przeszukuje rejestry.

Michał - Sob 17 Mar, 2012

Ostatnio wkurzyło mnie, że do Origin dodają coraz to nowe tytuły od innych wydawców, a nie dodają starych gier od EA, które trudno już dostać. Co im szkodzi dodać starocie, które wydali kilka (czy nawet kilkanaście) lat temu? Nie chcą pieniędzy? Przecież mają prawa - jaki to problem wrzucić grę i udostępnić w sklepie? Chciałem sobie ostatnio kupić stare części Harry Potter i gdyby tam były to bym sobie wszystkie uzbierał w jednym miejscu. A tak będę miał kilka w pudełkach, a kilka na Origin.

Dlaczego również nie ma na Origin ani jednej części Władcy Pierścieni? EA wydało masę tych gier, w EA Classics są, ale na Origin już nie. Po prostu wygodniej by było się w nie zaopatrywać jakby były promocje, a nie czekać na promo EA Classics 2 za 1 i to jeszcze żeby dane gry były w danym sklepie, a nóż się trafi lub nie.

Po prostu bezsens IMO.

A co do tego problemu, że Godfather mi się nie chciał ściągać. W nowej wersji Origina już się ściąga normalnie także wszystko spoko :)

voiteg - Sob 17 Mar, 2012

@up :ok:
Ja też nie rozumiem co to za problem wrzucić tam tych klika starszych, obecnie już ciężko dostępnych, tytułów (co innego pudełkowa dystrubucja, gdzie koszta są oczywiste). Sam może na jakiejś promocji wziąłbym pierwszą Bitwę o Śródziemie czy Powrót Króla, a tak albo zaopatrzę się w używkę, albo nie kupię w ogóle.

donzor - Sob 17 Mar, 2012

Co do LOTR, to nie zapominajcie o kosztach licencji. Pewnie to samo jest z HP. Fizycznie tylko hełm jest ciężko założyć na lewą stronę. Jeśli mają jakieś własne marki, których nie ma na Origin, to faktycznie, mogliby wrzucić. Chociaż może niekoniecznie, sporo zabezpieczeń w grach opierało się na nośniku fizycznym, a nie numerze seryjnym. Jak teraz weryfikować legalnych użytkowników?

donzor napisał/a:
Pewnie to samo jest z HP.

To dlaczego Zakon Feniksa i te dwie ostatnie części są na Origin? Nie wydaje mi się, aby tu chodziło o problemy z licencjami.

Bo to są licencje czasowe. Widocznie już wygasły na wcześniejsze/inne HP.

donzor napisał/a:

Czyli owe gry również za jakiś czas znikną z Origin? Bo skoro są czasowe to na to wychodzi...

Ze sprzedaży pewnie znikną. Zależy od ich warunków. Skoro stare licencje nie przewidywały udostępniania gier na Origin, to nie ma zmiłuj.

@down:
NIE! Oni właśnie na to liczą...

Który support zwierzy Ci się z polityki wydawniczej firmy?

MDA - Sob 17 Mar, 2012

A czy zamiast dywagować nie lepiej zwyczajnie napisać zapytanie do supportu EA lub Origin?

MDA napisał/a:
A czy zamiast dywagować nie lepiej zwyczajnie napisać zapytanie do supportu EA lub Origin?

Następnym razem jak będę na Live Chat to zapytam o to. A pewnie jakoś niedługo będę, bo w końcu muszę wymęczyć, żeby mi tego Saboteur dodali do konta :)

Michał napisał/a:
Następnym razem jak będę na Live Chat to zapytam o to. A pewnie jakoś niedługo będę, bo w końcu muszę wymęczyć, żeby mi tego Saboteur dodali do konta :)

To przy okazji im nawrzucaj ode mnie, że wyłączają serwery do Saboteur...

matiz - Sob 17 Mar, 2012

Cytat:
To przy okazji im nawrzucaj ode mnie, że wyłączają serwery do Saboteur...

Można wiedzieć po co serwery w Saboteur?

matiz napisał/a:
Można wiedzieć po co serwery w Saboteur?

he he, za młody jesteś! :wink:
On April 13th EA will cease the access to the Saboteur DLC. So some SP content (no MP) won't be available in the future anymore

Anonymous - Sob 17 Mar, 2012

donzor napisał/a:

Dokładnie , LOTRa (i HP chyba też) ma teraz Warner, bo EA miało licencję do końca 2009. Sam bym sobie kupił 2 wieże i Powrót Króla, ale nie ma... Pewnie daliby radę dogadać się między sobą, ale dla marnych paru centów im się nie chce.

jeti napisał/a:
donzor napisał/a:

Dokładnie , LOTRa (i HP chyba też) ma teraz Warner, bo EA miało licencję do końca 2009. Sam bym sobie kupił 2 wieże i Powrót Króla, ale nie ma... Pewnie daliby radę dogadać się między sobą, ale dla marnych paru centów im się nie chce.

To lipa. Dobrze, że jeszcze można wyrwać z EA Classics na Allegro lub w sklepach internetowych. Sam ostatnio znalazłem trzy pierwsze części Harry'ego Pottera, premierówki, po dwie dyszki każda i sobie zamówiłem. Teraz tylko znaleźć w dobrej cenie Książę Półkrwi oraz Czara Ognia, bo reszta jest na Origin :P

PrezessPL - Sob 17 Mar, 2012

A popatrz ile kosztuje QWC. To jakaś paranoja jest. Dobrze, że za swoją premierówkę zapłaciłem 13 PLN z przesyłką.
mattqu - Pon 19 Mar, 2012

Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości (bo w pierwszym poście nie widzę) FIFA 12 wymaga dodania do Origina.
Michał - Pon 19 Mar, 2012

mattqu napisał/a:
Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości (bo w pierwszym poście nie widzę) FIFA 12 wymaga dodania do Origina.

Bo nie pisałem jakie gry wymagają dodania do Origin. Nie wiem czy jest sens to pisać :P Póki co wymagają tylko chyba trzy gry, czyż nie? (Mass Effect 3, Battlefield 3 i Fifa 12).