To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Markolf.pl

Dystrybucja elektroniczna - [Origin] Lista gier rejestrujących się na tej platformie

qrpiech - Pon 19 Mar, 2012

Michał napisał/a:
Póki co wymagają tylko chyba trzy gry, czyż nie? (Mass Effect 3, Battlefield 3 i Fifa 12).

Nie. Jeszcze co najmniej Kingdoms of Amalur: Reckoning, Syndicate i Need for Speed: The Run.

sHChyppior - Pon 19 Mar, 2012

Próbował z Was ktoś aktywować na Origin swoją kopię Mass Effect? Ja swojego retaila nie mogę zarejestrować. Wyrzuca mi komunikat: "Podany kod produktu jest nieprawidłowy. Upewnij się, że kod został poprawnie wprowadzony."
LESZ3u - Pon 19 Mar, 2012

W Polsce grę wydaje CDP, napisz na chacie EA do supportu, raczej nie będą robili problemów.
Michał - Pon 19 Mar, 2012

qrpiech napisał/a:
Jeszcze co najmniej Kingdoms of Amalur: Reckoning

Skoro tak to dlaczego gra jest dostępna także na Steam? Chodzi Ci o to, że pudełkowa wersja wymaga Origin do działania, tak?

Cytat:
Próbował z Was ktoś aktywować na Origin swoją kopię Mass Effect? Ja swojego retaila nie mogę zarejestrować. Wyrzuca mi komunikat: "Podany kod produktu jest nieprawidłowy. Upewnij się, że kod został poprawnie wprowadzony."

Samemu nie da się dodać pierwszej części ME. Trzeba wbijać na Live Chat i poprosić support o dodanie.

qrpiech - Pon 19 Mar, 2012

Michał o Kingdoms of Amalur: Reckoning napisał/a:
Skoro tak to dlaczego gra jest dostępna także na Steam? Chodzi Ci o to, że pudełkowa wersja wymaga Origin do działania, tak?

Pudełkowa i zdaje się każda inna poza Steamową.

"Currently it looks as though Store bought copies cannot be registered to Steam as they require Origin for activation. Whether this will change in future, I don't know, but if you are adamant on avoiding Origin currently purchasing on Steam is the only way you can possess the game without having to use Origin."

Wszystkie gry o których napisałem w pudełkowych wersjach wymagają Origina - sprawdzone własnoręcznie.

sHChyppior - Wto 20 Mar, 2012

Kutfa, nie mogę tego czatu znaleźć. Starzeję się w zastraszającym tempie :/ Napisałem maila do supportu, może to pomoże.
Michał - Wto 20 Mar, 2012

sHChyppior napisał/a:
Kutfa, nie mogę tego czatu znaleźć. Starzeję się w zastraszającym tempie :/ Napisałem maila do supportu, może to pomoże.

Nie wszystkie gry mają opcję wybrania czata to raz, a dwa, że nie w każdym języku można czat wybrać. Zrób tak - wybierz na stronie EA język angielski, potem przejdź na stronę Help EA i wybierz grę Bulletstorm lub Battlefield - powinna się pojawić opcja wyboru czatu.

A jeśli idzie o maile to dwa razy do nich wysyłałem i na dwa nie odpisali - dlatego od tamtego czasu wszystko załatwiam przez Live Chat.

mattqu - Czw 22 Mar, 2012

NFS: Shift ze Steam da radę dodać do Origin.

Oto jak znaleźć klucz: http://forums.steampowere...d.php?t=1871513

Hemiq - Czw 22 Mar, 2012

A co do Dead Space. Da razy jakoś inaczej wziąć klucz z wersji steamowej niż przez rejestr? Bo próbowałem, szukałem i nie ma. Choć pisałem tak jak było to zamieszczone w instrukcji z forum steamowego...

A masz zainstalowaną?
Hemiq - Czw 22 Mar, 2012

Tak. Mam.

No to musi być, jak masz zainstalowaną (co najwyżej jeszcze trzeba ją uruchomić raz) wyszukaj sobie w rejestrze "ergc". Powinny Ci powyskakiwać po kolei klucze do gier, w tym Dead Space.

W 32bitowym systemie jest w lokalizacji HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\EA Games\Dead Space\ergc

a w 64bitowym HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Electronic Arts\EA Games\Dead Space\ergc

EDIT: żeby wejść do rejestru plików trzeba uruchomić program "regedit", tak piszę, bo nie wiem, czy każdy to ogarnia :P

Hemiq - Czw 22 Mar, 2012

mattqu napisał/a:
No to musi być, wyszukaj sobie w rejestrze "ergc". Powinny Ci powyskakiwać po kolei klucze do gier, w tym Dead Space.

W tym problem że nie wyskakują. Nie wiem dlaczego...

PrezessPL - Sob 24 Mar, 2012

Michał napisał/a:
donzor napisał/a:
Pewnie to samo jest z HP.

To dlaczego Zakon Feniksa i te dwie ostatnie części są na Origin? Nie wydaje mi się, aby tu chodziło o problemy z licencjami.

To jest w ogóle świetny patent.
Taki HP: Zakon Feniksa jest, a HP:Książe Półkrwi (który był wydany rok po Zakonie Feniksa) nie ma. Oczywiście ostatnie 2 są.

Michał - Sob 24 Mar, 2012

PrezessPL napisał/a:
Michał napisał/a:
donzor napisał/a:
Pewnie to samo jest z HP.

To dlaczego Zakon Feniksa i te dwie ostatnie części są na Origin? Nie wydaje mi się, aby tu chodziło o problemy z licencjami.

To jest w ogóle świetny patent.
Taki HP: Zakon Feniksa jest, a HP:Książe Półkrwi (który był wydany rok po Zakonie Feniksa) nie ma. Oczywiście ostatnie 2 są.

No właśnie o to mi chodzi. Całkowity bezsens... no, ale to EA. Bezsens leży w ich naturze.

PrezessPL - Sob 24 Mar, 2012

Dobra, oto co udało mi się dodać:

Bulletstorm- miałem zwykłą, gość aktywował mi Limited Edition, nic tylko się cieszyć
NFS:Shift
NFS:Undercover
NFS:Hot Pursuit

Crysis:Maximum Edition - Warhead'a poprzez stronkę, Crysis'a poprzez Live Chat.

Z tego co mi gość powiedział, to NFS:Carbon też mogą dodać, ale mój CDKEY został już zarejestrowany w domenie .interia.pl (Takie plusy kupowania używek).

Harrego Pottera i Księcia Półkrwi nie dodadzą, bo nie mają go w formie "downloadowej".
Z HP:Zakon Feniksa i Insygniami nie powinno być kłopotu.

EDIT
Co do ojców chrzestnych to sprawdzę w przyszłym tygodniu, bo juz do mnie jadą.

Hemiq - Pon 16 Kwi, 2012

cdaction.pl: Origin: EA zmienia regulamin. Masz bana - pograsz w "singlu"
PrezessPL - Pon 16 Kwi, 2012

I tak jest to dalej bez sensu. Jak można banować multik powiedzmy Battlefielda za powiedzmy nawrzucanie modowi w dziale NFS? Parodia.
Hemiq - Śro 18 Kwi, 2012

Michał napisał/a:
Medal Of Honor (Pudełkowa - EA Classics oraz Steam)

Premierowe też się dodaje do Origin.

Hemiq - Czw 19 Kwi, 2012

Spore (EA Classics) - nie udało mi się aktywować przez klienta Origin ani przez stronki podane w pierwszym poście tematu.
remike - Nie 06 Maj, 2012

Z EA Bundle na steamie można otrzymać kody na Origin do:
- WARP
- Gatling Gears

Niestety nie ma dostępnych kodów do Deathspanków i Shanka 2. Być może ktoś zna sposób, żeby kody z tych gier wyrwać jakoś z rejestru?

Hemiq - Śro 30 Maj, 2012

Mass Effect 2 (EA Classics) - dodaje sie.

EDIT:
Człowiek z Live Chatu o nicku Nitin aktywował mi 2 gry ze steam (Mirror's Edge i Dead Space), które mam na steam. Wystarczyło podać link do profilu steam.

Hemiq - Pon 18 Cze, 2012

Udało mi się aktywować FIFA 07 (Premiera) poprzez pierwszy link w poście Michała. Ale mam problem. Nie mam jej na moim koncie w Origin. To samo mam z Ojcem Chrzestnym, który został mi aktywowany przez EA Live Chat. Co zrobić teraz bym je miał?

@down - i co lepiej Ci? Poprawiłem błąd.

Michał - Pon 18 Cze, 2012

Hemiq napisał/a:
Chrzestrym

Chrzestnym.

:trollface:

lukas_k - Pon 18 Cze, 2012

Ja na pudełku mam Chrzensłny ;]