Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  Fono Game 
Autor Wiadomość
Mielon
Wysłany: Nie 09 Maj, 2010   

szymon5596 napisał/a:
No, a prawie 200zł za StarCrafta 2 ma sens? A co do bonus disc, to jest w necie ten artbook i drzewko umiejętności po polsku (chyba, nie wiem jak będzie)? Bo jak nie, to o czym w ogóle mowa?

@down: A taki, że Wy tu narzekacie na cenę Torchlighta.

No świetne porównanie. Terrorist Takedown 3 kosztuje 20 zł., domagam się zrównania cen wszystkich gier do 20 zł., o.

Szpinak jest dobry dla kąsolowców, jak ktoś lubi grać w byle co na byle czym to też zeżre byle co.

szymon5596

Ja nie mówię, że StarCraft ma kosztować 70zł..

Michał

Jerry napisał/a:
Właśnie to oznacza.

Opinia. Ring a bell?

puzonix

Hustla, ja nie jestem jak widać jedyna osobą, której się to wydanie nie podoba. Te materiały, które są na płycie, nie mają żadnej wartości jeśli nie są wydrukowane. A plakat? Dajmy spokój :lol:

Jak ktoś ma zamiar powiedzieć, ze plakat jest duży, to niech sobie wygoogluje ile to jest b3.

Quester

Jezus. W erze, gdy wszyscy podwyższają ceny premierówek do powyżej 100 zł wy narzekacie na 70 zł za gre, która wcześniej była niedostępna w kraju. Polski dystrybutor ustawił świetną cenę.

karpik777

Niedostępna to określenie średnio pasujące - Steam może mieć każdy. Do tego premiera ze sporym poślizgiem w stosunku do światowej, fakt, że grę można było dostać znacznie taniej i że jest to gierka nie najwyższych lotów - ot, taki średniak.

I rozumiem, że powinniśmy wystawić pomnik CI, że nie poszli tą drogą i TT3 kosztuje zaledwie 20zł ;P

Pizarro

karpik777 napisał/a:
Niedostępna to określenie średnio pasujące - Steam może mieć każdy. Do tego premiera ze sporym poślizgiem w stosunku do światowej, fakt, że grę można było dostać znacznie taniej i że jest to gierka nie najwyższych lotów - ot, taki średniak.

I rozumiem, że powinniśmy wystawić pomnik CI, że nie poszli tą drogą i TT3 kosztuje zaledwie 20zł ;P

No nie mogę się do końca zgodzić - Steam to w końcu dystrybucja cyfrowa a wielu wciąż woli posiadać pudełko (ot np. ja sam). Grę można było dostać znacznie taniej - fakt, ale w promocjach. Za promocje ekipie Steamowej cześć i chwała ale nie porównujmy ceny przecenionej do normalnej - a tu Torchligt wciąż kosztuje 15.99 euro. Ty mówisz średniak - branża nieco inaczej - http://www.gamerankings.c...ight/index.html :wink: . A porównywanie gier CI do Torchlight uważam mimo wszystko za potwarz :razz: Jasne też bym chciał płacić te 20 zeta mniej ale mimo wszystko uważam że gra jest warta tych 70 zł ( a w Saturnie czy innym MM pewnie będzie taniej).

KamilAdam
Wysłany: Wto 16 Lis, 2010   

FonoGame wydało 2 nowe g.. nie reedycje bo inaczej tego nazwać nie można.
Painkiller Pandemonium, czyli wszystkie 4 Painkillery w 1 pudełku http://www.fonogame.pl/gr...andemonium.html
ETS: International, 3 Symulatory tira i jeden autobusu (wszystkie w jakieś ulepszonej edycji, a tu nowy autobusy, tu Austria dodatkowo. http://www.fonogame.pl/gr...ernational.html
Painkiller oficjalnie kosztuje 69 zł, (Auto)Busy 49zł

Ostatnio zmieniony przez KamilAdam Pią 19 Lis, 2010, w całości zmieniany 1 raz  

Klaymen

KamilAdam napisał/a:
FonoGame wydało 3 nowe g.. nie reedycje

A ta trzecia to niby jaka? :szczerbaty:

m00ka

A które to nowe? :)

szymon5596
Wysłany: Czw 18 Lis, 2010   

Niedługo mają zapowiedzieć nowe gry..

KamilAdam
Wysłany: Pią 19 Lis, 2010   

2 nowe pomyłka.

wroo
Wysłany: Wto 23 Lis, 2010   

Przedstawiciel

A ja myślę, że jeżeli chodzi o fono to to by było na tyle - pojawił się pomysł na biznes - może nawet nie głupi, ale wyniki sprzedaży przy takim katalogu mogły być ( i pewnie były) gorsze niż złe. Odgrzewane kotlety to nie są rzeczy które gracze lubią najbardziej..

A.

szymon5596
Wysłany: Wto 23 Lis, 2010   

Też tak myślałem, ale gościu na forum odpisał mi, że na razie nie mogą ujawniać tytułów, które się ukażą..

Odpowiedz do tematu