Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  [Cenega] Pomarańczowa Kolekcja Klasyki 
Autor Wiadomość
muszrom
Wysłany: Pon 04 Lis, 2013   

Kamil11 napisał/a:
Ale dziwię się, że w ogóle jeszcze coś kombinują z tymi "tanimi" seriami. Myślałem, że tego już nikt nie kupuje.

"janki" ;)
Są jeszcze na pewno ludzie którzy wolą mieć to swoje pudełka, a poza tym duża sprzedaż musi być w centrach handlowych gdzie już na pewno zaopatrują się gracze niedzielni. Ale większość z "nas" pudełka już nie interesują - za 11$ dolarów śmiało można kupić z trzy porządne tytuły AAA (typu promo na GMG) albo pełen koszt gier z bundli gdzie ilość zakupionych gier może dojść do 30-40... także ten tego, kto woli ten kupi Saint Row z pomarańczy całkiem świadomie, ale gracz oglądający każdą złotówkę nie ma wyboru.
A jeszcze trzy lata temu wszyscy tak się podniecali tymi seriami, dziś ani tanie ani fajne, bo często i tak zawierają grę steamworksową XD

@down
Za 35zł? To musiałby być jakaś wyjątkowa gra która za te 8 euro już dawno była w promo elektronicznej i którą znam, więc po co mi pudełko? A nowości za tyle nie wydadzą, już przechodzone tytuły trafiają do Premium (typu Max Payne 3), tyle że to 20$, a właśnie był na wyprzedaży za 8 czy jakoś tak.
Ja się przekonwertowałem na dystrybucję elektroniczną, nic lepszego nie ma (dopóki Steam nie odmówi nam wypożyczanie ICH gier :P )

Od przybytku głowa nie boli
Ostatnio zmieniony przez muszrom Pon 04 Lis, 2013, w całości zmieniany 1 raz  

Gość
Wysłany: Pon 04 Lis, 2013   

Jak by dawali w normalnych pudełkach to można by pomyśleć, chodź akurat Saint row 3 to i tak już każdy chyba ma. 4 jak by dali to bym brał :mrgreen:

#Ap
Warto mieć pudełko do kurzenia na szafce. Co do Maxa to chciałbym całą trylogie na Steam bo mam tylko 1 i 2 z tej edycji dla biednych właśnie. To chętnie bym kupił całą trylogie jak na stima.

Klaymen
Wysłany: Nie 26 Sty, 2014   

Wg. Ultimy do serii już 7 lutego dojdą następujące tytuły:

Fallout 3 GOTY PL
Batman Arkham Asylum GOTY PL
Borderlands GOTY
Dead Rising 2 Złota Edycja
Deus Ex Bunt Ludzkości Złota Edycja
Alan Wake Złota Edycja
Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu
Civilization V PL
Warlock Mistrz Magii PL

Jerry

Klaymen, tak późno dajesz tu te informacje, że mazowszag pewnie już dawno dał newsa o tym na główną :E

Klaymen

Ja kopiuję w tempie mazowszaka, co by chłopak nadążył zrobić copypastę ode mnie i dodać jeszcze kilka błędów od siebie :E

Odpowiedz do tematu