Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  Kompania Graczy Cenega 
Autor Wiadomość
Klaymen
Wysłany: Pią 17 Sty, 2014   

Hemiq zamiast sprawdzać czy działa mu śledzenie przesyłki, to wolał grać w Damnation :E

Hemiq
Wysłany: Pią 17 Sty, 2014   

Wczoraj numer nie był w ich "ewidencji". Dopiero dzisiaj go dodali, w gwoli ścisłości. Damnation nic do tego nie ma xD

Kry[$]tianek
Wysłany: Sob 18 Sty, 2014   

Ciekawe czy w tych paczkach co teraz idą będą bonusy :P

space invader
Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

Koszulka dotarla i wszyscy sa szczesliwi. :D Aha, w paczce nie bylo zadnych bonusow.

Kry[$]tianek

U mnie też nie było żadnych bonusów choć w mailu pisali, że w tej paczce jeszcze coś "dorzucą", ale najważniejsze że nagroda którą zamówiłem wreszcie dotarła :D

Hemiq

U mnie z 4 zamówionych nie ma tylko pre-order pack do Skyrim. Żadna strata, i tak to brałem tylko po to by stracić 10 z 15 punktów które mi pozostały :E

Lhr

Również żadnych bonusów, tylko zamówione koszulka i dwie książki. Dobrze, że doszły i nie musiałem płacić kurierowi :P

Frozen
Wysłany: Pon 27 Sty, 2014   

Moja przesyłka jeszcze nie doszła, a numer nadania, który dostałem 16 stycznia w dalszym ciągu nie działa.
Mam już dosyć tej Kompanii Graczy...

...:::Red:::...
Wysłany: Pon 27 Sty, 2014   

A ja dostałem zły numer nadania, niby paczka dostarczona 20 stycznia, ale ja niczego nie otrzymałem. Po napisaniu do DPD dowiedziałem się, że paczka z podanego mi numeru nadania jest zaadresowana do zupełnie kogoś innego. Także burdel niezły mają.

...:::Red:::...
Wysłany: Wto 11 Lut, 2014   

3 nowe nagrody rzucili - Vegito - Dragon Ball Z - brelok, Czapka z daszkiem LEGO Przygoda, Worek LEGO Przygoda :D Grube rzeczy, a mieli ponoć dać jakieś ciekawe gadżety, bo pozyskali "ciekawego partnera z wartościowymi nagrodami ". A na paczkę z listopada czekam do dzisiaj.

Frozen

Ja też wciąż czekam. Kompania w kwestii punktualności zdaje się mocno wzorować na Valve. 31 stycznia dostałem informację, że jedna z nagród, które wybrałem jest niedostępna w ich magazynie, stąd w ramach przeprosin dostanę bonusowe punkty do Kompanii Graczy i kod Steamowy na wybraną grę od Cenegi. Punkty dostałem, po kodzie wciąż ani widu ani słychu.

Hemiq

Frozen napisał/a:
Ja też wciąż czekam. Kompania w kwestii punktualności zdaje się mocno wzorować na Valve. 31 stycznia dostałem informację, że jedna z nagród, które wybrałem jest niedostępna w ich magazynie, stąd w ramach przeprosin dostanę bonusowe punkty do Kompanii Graczy i kod Steamowy na wybraną grę od Cenegi. Punkty dostałem, kodu i pozostałych nagród wciąż nie mam.

Też czekam na kod na darmową grę (punkty dostałem - 2000 ich było). Czasem warto zmarnować 10 pkt by zyskać 2000 i Borderlands 2 GoTY (bo tą grę wybrałem) :D A Pre-order packa do Skyrima (nagroda za 10 pkt :E ) dalej nie dosłali. :D

Pedalon
Wysłany: Śro 12 Lut, 2014   

...:::Red:::... napisał/a:
Worek LEGO Przygoda

Bierę, będzie w czym nosić koszulkę Legii, która to z dumą będę nosił na WFie :ok:

Odpowiedz do tematu