Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  HearthStone 
Autor Wiadomość
FoG
Wysłany: Pią 31 Sty, 2014   

Mnie wkurza/nudzi, ze co drugi placek jakiego losuje jest priestem :/ Ilez mozna... Ale dobrze wykorzystany jest morderczy, tak jak zamiana w owce, trololo :E

Cytat:
[Dzisiaj 11:32] Muzicjohn: i co, gwalcicielu?
[Dzisiaj 13:15] Muzicjohn: powtorze: W OGOLE CIE NIE NAZWALEM GWALCICIELEM, tępaku skonczony ;/

Zashi
Wysłany: Śro 05 Lut, 2014   

Zashi#2594

Warlock Murloc wita! :twisted:

No i jedna z moich ulubionych kart po rzuceniu mówi:

YOU FACE JARAXXUS, EREDAR LORD OF THE BURNING LEGION!

Sirm
Wysłany: Czw 06 Lut, 2014   

Jak ktoś chce mnie dodać to: Sirm#2783,
Zashi napisał/a:
No i jedna z moich ulubionych kart po rzuceniu mówi:
YOU FACE JARAXXUS, EREDAR LORD OF THE BURNING LEGION!

Najlepszy tekst, jak taka babka wrzeszczy: "Ssij stal, świnio!" :twisted:

dziad5
Wysłany: Wto 11 Lut, 2014   

karty typu +8, +2 x 5 podczas całej gry odnawiajace zdrowie bohatera czy dające tarcze ochronne podczas każdej tury są zdecydowanie pzesadzone. rozumiem, że można sobie czasem tak skórę uratować ale bez przesady podwajanie życia jest bez sensu. gdyby nie to wygralbym drugie tyle pojedynków.

puzonix

Akurat odnawianie życia bohatera to syf, którego się najczęściej do talii nie bierze. Na buffowanie minionów masz silence, direct dmg i tysiąc różnych debuffów. Nie płacz, tylko sie doskonal :P

dziad5

no to ja trafiam na takich co bez tego grać nie potrafią. nieprzyjemniej jest gdy im te 50 życia zabije do 0 hehe

mam teraz fajna talie, która niezle daje radę jakoś nie mam ochoty montować tego od nowa. może gdy przegram kilka razy z rzędu wprowadze zmiany.

Sirm
Wysłany: Sob 22 Mar, 2014   

Gra to jeszcze ktoś? Ja coraz mniej. Na początku byłem przekonany, że gra jest mega ale im dalem gram i im mam więcej doświadczenia tym bardziej utwierdzam się w tym, że to taka losowa popierdółka. Taktyka na dobrą sprawę sprowadza się do nałapania jak najwięcej jak najdroższych kart, wepchnięcia ich do decka i modlenia się aby wpadły ci do ręki szybciej niż przeciwnikowi. Nawet zrobiłem sobie deck z losowymi kartami i zagrałem kilka rund po prostu spamując bez sensu kartami na prawo i lewo, i wygrywałem (albo przegrywałem) tak samo często. Ta gra jest zbyt losowa jak na mój gust, ratuje ją to, że jest darmowa.

Gość
Wysłany: Sob 22 Mar, 2014   

Sirm, też do tego doszedłem. Gra na początku fajna a później to na zasadzie trafisz albo nie trafisz. Na pewno na + jest to że gra jest bardzo prosta w założeniach względem innych karcianek. Myślę że wrócę jeszcze do gry jak sobie jakiś tablet kupię, wtedy 1 partia w pociągu itd. będzie dawała więcej radości niż teraz.

dziad5
Wysłany: Pon 24 Mar, 2014   

Też tak myślę. Znudzila mi się szybko.

Odpowiedz do tematu