Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  Amazon brak możliwości odczytania kodów zakupionych gier. 
Autor Wiadomość
SebastianT
Wysłany: Czw 31 Sty, 2013   Amazon brak możliwości odczytania kodów zakupionych gier.

Kupiłem Fable Boudle w aktualnej produkcji i okazało się, że z "Your Games and Software Library" zniknęły przyciski "Show Product Keys". Nie ma ich również dla starych zakupów, nawet tych DLC dla których to była jedyna opcja. Jak klikałem dzisiaj na "Download" to stare już wykorzystane kody pojawiały się na chwile. Teraz i tego nie ma. Jest tylko opcja "Download". Co jest?

voiteg
Wysłany: Czw 31 Sty, 2013   

Coś amazon świruje, bo ja też wcześniej coś takiego miałem. Kliknąłem na zakładkę "Codes" u góry, potem z powrotem na "PC Downloads" i mi się znowu pojawiły. Spróbuj odświeżyć bądź wylogować się i zalogować ponownie, za którymś razem powinno działać.

Ignus

http://www.cheapassgamer....&postcount=4548

m00ka
Wysłany: Czw 31 Sty, 2013   Re: Amazon brak możliwości odczytania kodów zakupionych gier

SebastianT napisał/a:
Kupiłem Fable Boudle w aktualnej produkcji i okazało się, że z "Your Games and Software Library" zniknęły przyciski "Show Product Keys". Nie ma ich również dla starych zakupów, nawet tych DLC dla których to była jedyna opcja. Jak klikałem dzisiaj na "Download" to stare już wykorzystane kody pojawiały się na chwile. Teraz i tego nie ma. Jest tylko opcja "Download". Co jest?

Tak jest jak się kończą kody, miałem tak już kilka razy... takżę bez paniki i cierpliwości.

SebastianT

Teraz na www.amazon.com jest: Http/1.1 Service Unavailable
Bezpośrednie linki działają, albo jakaś awaria albo atak.
Mi się nie spieszy, zacząłem tylko przez chwilę się zastanawiać czy może ktoś zmusił Amazon do sprawdzenia czy rzeczywiście mieszkam w Minnesocie :grin:

[ Dodano: 31 Sty 2013 21:27 ]
Klucze już widoczne w bibliotece.

Odpowiedz do tematu