Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  Wybór myszy do laptopa 
Autor Wiadomość
aRo
Wysłany: Sob 12 Paź, 2013   Wybór myszy do laptopa

Poszukuję jakiejś w miarę taniej(30zł? ale może być drożej) myszki do laptopa. Nie musi mieć nie wiadomo ile DPI czy innych dodatków[no, może poza gumową rolką]. Po prostu ma działać możliwie jak najdłużej. Ojciec ciągle kupuje jakieś lipne myszy po dyszce w marketach, co po miesiącu się psują - pora zmienić ten trend :szczerbaty:

Gość
Wysłany: Sob 12 Paź, 2013   

Natec - Leopard.
Co prawda pełno wymiarowa, ale ma 6 przycisków, jest optyczna, DPI 1600 możliwa zmiana w locie, jest profilowana, ma gumę na bokach. rolka też gumowana, i góra jest pomalowana na mat.

Genius X-G510
Praktycznie to samo co Leopard ale DPI max 2000. I ładniejsze podświetlenie, wygląd. Ale drożej.

Sirm
Wysłany: Sob 12 Paź, 2013   

Ja mam to: http://www.trust.com/prod...spx?artnr=15862 , kupione chyba 3 lata temu za 20 złotych i wbrew pozorom to zadziwiająco dobra mycha. Bez bajerów ale precyzyjna i niezawodna, i wygodna! Miało być coś taniego, do laptopa właśnie i dopasowała mi wyjątkowo. Do tego elastyczna, taka gumowo-materiałowa podkładka steelseries. Największy minus to, że głośno klika.

Odpowiedz do tematu