Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  [Cenega] Przykręcona Cena 
Autor Wiadomość
Łuki
Wysłany: Wto 09 Maj, 2006   [Cenega] Przykręcona Cena

Nie wiem czy ta akcja jest tylko w Auchanie i czy te gry beda dostene jeszcze w innych supermarketach ;]

Tytuly jakie zapamietalem:
-Demonic Speedway
-Alexander
-Operation: Matriarchy
-Blitzkrieg Horyzont w ogniu
-The Stalin Subway
-Creature Conflict Wojan Klanow

Dwa ostatnie tytuly kupilem w pudelku nic nie znajdziemy oprocz plytek i skroconej instrukcji na odwrocie okladki (cala w pdf-ie na CD badz DVD z gra)

dwa screeny jak wyglada to ;] (zdjecia bez flesha wiec beda troche rozmazane ;] ):
http://img108.imageshack....p50801400bq.jpg
http://img221.imageshack....p50801422pg.jpg

Martinus
Wysłany: Wto 09 Maj, 2006   

Widziałem wzmiankę o tym w gazetce Auchan (pisało że tylko tam jest, co jest bujdą bo blitzkriega, DS i inne takie widziałem poza auchanem). Nie podałem tego tylko dla tego myśląc że Stalin Subway i Operation Matriarchy były jaką kaczką (he he) dziennikarską.

Czy na tych grach nie było czasami naklejki z ceną 14.90 ??

Łuki

u mnie sa po 12.90 ,aa i jest jeszcze naklejka "Auchan poleca" ;]

Ostatnio zmieniony przez Łuki Wto 09 Maj, 2006, w całości zmieniany 1 raz  

bolognese

Blitzkrieg: Horyzont w ogniu!!!
Taaaak! Od dawna chce kupić tę gre. Czy promocja jest tylko w Auchanie?? Jeżeli tak to będe musiał udać się jutro tam udać;).

Martinus

Łuki napisał/a:
u mnie sa po 12.90 ,aa i jest jeszcze naklejka "Auchan poleca" ;]

Wywnioskowałem to po temacie. Nie o to mi chodziło.

No dobra to może inaczej. Czy były na tych grach najklejki z napisem "Tania Seria". Bo to jest nic innego jak słynne przezroczyste pudełka o których gadałem kiedyś tam.

Tu macie link potwierdzający że coś takiego istnieje: Link

Jones

Łuki, powiedz cos o Stalin Subway, dobre to?

Stefan De La Mucha

2 ostatnie kupię na pewno. Takie nowe gry za taką niską cenę!

CCCP.

Kurna nie ma u mnie Auchan, ale ja chciałbym bardo tylko jedną z nich - Stalin Subway.

Stefan De La Mucha

Łuki wiesz może do kiedy trwa ta promocja? W Auchanie za często nie bywam, więc chce wiedzieć kiedy najpóźniej tam zawitać.

Tymboo

Kurde szkoda ,że nie w jakimś Tesco tylko w Auchanie (do Auchana man pół miasta).A co do gazetki to dzisiaj (już po przeczytaniu pierwszego postu tematu) patrze a koło moich dzwi leży jakaś gazetka, biorę w rece "oooooooo Auchan, może będzie o tych grach...", przejżałem całą a tam same ... baseny (dmuchane itp.), to był zawód... :( :? :shock: :x

koptus

Jones napisał/a:
Łuki, powiedz cos o Stalin Subway, dobre to?

No własnie, jak to jest z tym SS, dobre to?

CCCP.

/Napisz czy Stalin Subway fajny. Gierka się extra zapowiadała i była chwalona aja znalazłem jedną reckę w sieci z oceną 4/10.

Łuki

dopra dopra odpowiadam ;]

Promocja trwa chyba do konca maja ale gierki jak to bywa w hiper i super marketach leza "latami" ;]

Jezeli oszczycie sobie zeby na The Stalin Subway no coz co chcecie za 13 zl ? ;] MoH Call of Duty ? ;] to raczej to nie bedzie taki Mortyr 2 to jest Grafa mila dla oka "nie odstrasza" a co do grywalnosci to sie nie wypowiadam bo wiem ze dla jednego gra daje kupe radochy a dla drugiego jest to dno dla mnie moze byc jako taki odmozdzacz ;]

CCCP.

Łuki napisał/a:
dopra dopra odpowiadam ;]

Promocja trwa chyba do konca maja ale gierki jak to bywa w hiper i super marketach leza "latami" ;]

Jezeli oszczycie sobie zeby na The Stalin Subway no coz co chcecie za 13 zl ? ;] MoH Call of Duty ? ;] to raczej to nie bedzie taki Mortyr 2 to jest Grafa mila dla oka "nie odstrasza" a co do grywalnosci to sie nie wypowiadam bo wiem ze dla jednego gra daje kupe radochy a dla drugiego jest to dno dla mnie moze byc jako taki odmozdzacz ;]

Bez rewelki? a tak się dobrze zapowiadało. Spodziewałem się czegos jak You are Empty czy STALKER. Czyli rozumiem, że nie ma nic poza strzelaniem do wszystkiego? A fabuła? po polsku jest ta gra?

Łuki

CCCP napisał/a:
Bez rewelki? a tak się dobrze zapowiadało. Spodziewałem się czegos jak You are Empty czy STALKER. Czyli rozumiem, że nie ma nic poza strzelaniem do wszystkiego? A fabuła? po polsku jest ta gra?

Eeee do You are Empty czy STALKER-a to tego nigdy nie osmielilbym sie porownac ;]

Fabula no coz Jestesmy oficerem KGB naszego starego (interesuje sie ksiazkami historia itp.) porywaja lub zabijaja tez czekisci (tak nazywa KGB ojciec naszego bahatera) wiec wyruszamy z misja by odnalesc ojca. Dwa poziomy zaliczylem narazie wiec malo wiem ;]

Gra jest po polsku (napisy)

CCCP.

Łuki napisał/a:
CCCP napisał/a:

Eeee do You are Empty czy STALKER-a to tego nigdy nie osmielilbym sie porownac ;]

Fabula no coz Jestesmy oficerem KGB naszego starego (interesuje sie ksiazkami historia itp.) porywaja lub zabijaja tez czekisci (tak nazywa KGB ojciec naszego bahatera) wiec wyruszamy z misja by odnalesc ojca. Dwa poziomy zaliczylem narazie wiec malo wiem ;]

Gra jest po polsku (napisy)

A jesli chodzi o samo grsanie to tylko strzelmy tak? Grafika ładna?

Łuki

CCCP napisał/a:
A jesli chodzi o samo grsanie to tylko strzelmy tak? Grafika ładna?

No narazie dorwalem pepesze i szczelam ;] , ale moze sie rozkreci bo to tylko 2 poziomy

CCCP dla ciebie tyl okladki poczytaj sobie co Dystrybutor "wychwala" ;]
http://img315.imageshack....p50801418jr.jpg

wolan
Wysłany: Śro 10 Maj, 2006   

Blitzkrieg widziałem w Carrefurze za 14.90 było tam tego więcej ale nie przypominam sobie wszystkich tytułów. Możliwe że były też pozostałe.

OLEK

wolan napisał/a:
Blitzkrieg widziałem w Carrefurze za 14.90 było tam tego więcej ale nie przypominam sobie wszystkich tytułów. Możliwe że były też pozostałe.

Blitzkreig nie byl przypadkiem ok pol roku (no moze rok) temu w Play'u ??
Bo cos mi sie tak wydaje i to za mniejsze pieniądze!

polner

OLEK napisał/a:
wolan napisał/a:

Blitzkreig nie byl przypadkiem ok pol roku (no moze rok) temu w Play'u ??
Bo cos mi sie tak wydaje i to za mniejsze pieniądze!

był w playu 5/2005 podstawowa wersja

Stefan De La Mucha

Creature Conflict Wojna Klanów fajna? Dużo gorsza od wormsów?

medalofhonor

Skąd: z Pastwisk Zielonych, znad Wód, gdzie mogłem odpocząć...
Prawie zupełnie niepodobna do wormsów. Miast po terenie chodzisz po planecie :| . Po za tym Wormsy mają swój urok, a to jakoś nie bardzo.

Triste Cordis
Wysłany: Czw 11 Maj, 2006   

Tak się fajnie złożyło że miałem okazję jechać do "oszołoma"
Faktycznie są takie tanie. Kupiłem sobie The Stalin Subway i Operation Matriarchy. Biorę sie za instalację i za opisanie pierwszych wrażeń.

twój stary
Wysłany: Sob 13 Maj, 2006   

Szkoda, że u mnie nie ma Auchan, bo kupiłbym Blitzkrieg: Horyzont w ogniu i może Creatures: Wojny Klanów.

Ostatnio zmieniony przez twój stary Śro 24 Maj, 2006, w całości zmieniany 1 raz  

Vermi
Wysłany: Sob 13 Maj, 2006   

Ja mam ogromną nadzieję, że w tej cenie ukaże się również rosyski Pathologic, genialny horror: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2886

Odpowiedz do tematu