Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  [CD-Projekt] Fajna Cena i Platynowa Kolekcja 
Autor Wiadomość
remike
Wysłany: Śro 01 Cze, 2005   [CD-Projekt] Fajna Cena i Platynowa Kolekcja

Wiem, że tych gier nie ma w kioskach, ale skoro są tematy o NXK, serii Lema, czy Nicolasa, to myślę, że się na mnie nie obrazicie, jeśli napiszę, że nowymi grami w PK są:
- Rollecoaster2 Złota Edycja (z dodatkami Time Twister i Wacky Worlds)
- Half-Life Generation (H-L + CS, Opposing Force, Blue Shift i Team Fortress)
- Ground Control 2

Zwłaszcza drugi tytuł jest godny uwagi. Ten Nicolas Games, to chyba już plajtuje. Wszystko im CDP wykrada.
Nie jestem pewien, ale H-L1 w NG kosztował chyba 49,90, a tutaj CDP proponuje nam wszystkie tytuły za 59,90. Więc nie kapuję, o co chodzi.

FurryPiter
Wysłany: Śro 01 Cze, 2005   

hmmm ground control jest chyba najlepszym tytulem sposrod tych gier :)

reginald

Gość

o cs ciekawa jaka wersja w tym pakiecie

thevon

FurryPiter napisał/a:

Nieprawda :P HL rządzi, tym bardziej że jeszcze z dodatkami, tym co nie grali (są tacy?!) jak najbardziej polecam.

Zapoznaj się z tajnikami magii VooDoo!

cezarrr

A ja myślę, że nie można odrzucać RC2... Jeśli się zna i lubi 1 to są dwa wyjścia:
1. Masz tę grę - nie kupuj
2. Nie masz tej gry - kup koniecznie
:D
Sporo dobrej zabawy...

Tadzik

thevon napisał/a:
FurryPiter napisał/a:

Nieprawda :P HL rządzi, tym bardziej że jeszcze z dodatkami, tym co nie grali (są tacy?!) jak najbardziej polecam.

Tak :P Są tacy :) Ja w niego jeszcze nie grałem :) Ani na oczy nie widziałem :wink:

Moja biblionetka
Moja Fantasta.pl

thevon

elTadziko napisał/a:
thevon napisał/a:
FurryPiter napisał/a:

Tak :P Są tacy :) Ja w niego jeszcze nie grałem :) Ani na oczy nie widziałem :wink:

Nawet nie wiesz jaka dawka rozrywki przeszła Ci koło nochala ;) Nie przyznawaj się lepiej do tego tylko czym prędzej nadrób zaległości. Dzisiaj jednak nie każdemu już ta gierka może przypasować, tym bardziej jeśli ma wrażliwe na grafikę oczy. Cóż latka lecą... ale grywalność pozostaje ciągle taka sama, ogromna.

Zapoznaj się z tajnikami magii VooDoo!

OLEK

elTadziko napisał/a:
thevon napisał/a:
FurryPiter napisał/a:

NIE GRALES ?? :D Ja prawie calego przeszedlem (az nie moglem przejasc tej koncowki na innej planecie :( )
Tylko w oposting force bym pogral po drugiej stronie "medalu"

Tadzik

Jak tak o tym gadacie to naszła mnie chcęć na to :) No, ale niestety nie mam forsy :( Teraz i tak żyję na kresce :P

Moja biblionetka
Moja Fantasta.pl

Triste Cordis
Wysłany: Czw 02 Cze, 2005   Re: Platynowa Kolekcja Cdp

gemfan:) napisał/a:

- Half-Life Generation (H-L + CS, Opposing Force, Blue Shift i Team Fortress)
Więc nie kapuję, o co chodzi.

Ja też nie, ale cieszę się żę wstrzymałem się chwilowo z kupnem HL od NG.
Premiera 16 czerwca - trochę muszę poczekać ale kupuję na 100000% :)

thevon napisał/a:

Czytasz właśnie post jednego z nich ;) Trochę ociagałem się z kupieniem "podstawki" ale teraz widzę że nie ma na co czekać. Swoją drogą - trochę daleko do tego 16
EDIT
Zamówione w wirtusie...wystarczy poczekać ;)

Anonymous
Wysłany: Czw 02 Cze, 2005   

Gość

szkoda ze nie ma kubka w HL :D
opłaca sie jak ktos nie ma to ma najlepsza okazje aby sobie kupic
no ale ten kubek...

superfly86

szkoda ze narazie sie nie zapowiada zeby wydano Roller Coaster 3 :/ popieprzone ATARI!

Klub Motoroli:
http://www.matrax.net/forum/
http://www.hedgewars.org - najlepszy klon Wormsów darmowy!

M461K

A ja kupiłem z platynowej kolekcji ,Gothica II,i Noc Cracka(już nie z platyny).Opłacało się ,120 zł a kilka miesięcy wymazanych z życiorysu.
Swoją drogą poproszę rodzinę o RC2 ,
IMO:Platynowa kolekcja jest ciut za droga ,jej cena powinna być w granicach 50 zł

Ostatnio zmieniony przez M461K Czw 02 Cze, 2005, w całości zmieniany 2 razy  

damian

kosiziomal napisał/a:
A ja kupiłem z platynowej kolekcji ,Gothica II,i Noc Cracka(już nie z platyny).Opłacało się ,120 zł a kilka miesięcy wymazanych z życiorysu.
Swoją drogą poproszę o RC2 ,
IMO:Platynowa kolekcja jest ciut za droga ,jej cena powinna być w granicach 60 zł

Witaj zepter w naszych skormnych progach, ponownie. Ja Cię zawsze wytropię.

M461K

>Damian

Kto to jest Zepter ?

>For all
CDP musi mieć jakąś umowę z Nicholas Games

Neptun

kosiziomal napisał/a:
>Damian

Kto to jest Zepter ?

Stary, nawet kłamać nie za bardz umiesz :)

bżdonc

chyba se kupię grand kontrol 2 nawet fajne a co do HL poczekam morze dadzom w cdakszyn

adams

kosiziomal napisał/a:
IMO:Platynowa kolekcja jest ciut za droga ,jej cena powinna być w granicach 60 zł

A ile teraz kosztuje?59,90!To nie jest w granicach 60 zł? :P

M461K

sorry.50 zł ,bo IMO trochę za drogo

xyz

damian napisał/a:
kosiziomal napisał/a:
Swoją drogą poproszę o RC2 ,

Witaj zepter w naszych skormnych progach, ponownie. Ja Cię zawsze wytropię.

a jakie mas zna to dowody? Póki nie szaleje to raczej żadnych... zobaczymy, czy rzeczywiscie czas potwierdzi twoją tezę...

Triste Cordis

kosiziomal napisał/a:
sorry.50 zł ,bo IMO trochę za drogo

Jak by dawali za darmo i dopłacali 50 zł - to by była dopiero promocja. No sorky ale HL + 2 dodatki, RC + Dodatki czy całkiem nowy GC2 za 60zł to za drogo? Swoją drogą czy te 10 zł [w zaokrągleniu] to aż taka kolosalna różnica? Chyba nie :) A tak na serio. Nie żebym robił reklamę ale w takim wirtusie można kupić HL Generacja za 49.90. Za jakiś czas na Allegro pewnie będzie można kupić za mniej wiecej takie same pieniądze.
bżdonc napisał/a:
chyba se kupię grand kontrol 2 nawet fajne a co do HL poczekam morze dadzom w cdakszyn
Dwie uwagi:)
1 Miłego czekania
2 Rozumiem że można moieć problemy z gramatyką/ortografią ale poprawne przepisanie tytułu to chyba żadna sztuka :wink: ?

Anonymous

Gość

juz druga osoba podejrzanie pyta kto to zepter

bżdonc napisał/a:

lepiej sobie kup słownik ortograficzny, skorzystasz ty i my

Nash

kolekcja naprawdę fajna
ale wole kupić SA

pudełko :

FurryPiter

kszaq napisał/a:
juz druga osoba podejrzanie pyta kto to zepter

bżdonc napisał/a:

lepiej sobie kup słownik ortograficzny, skorzystasz ty i my

kosiziomal to nie zepter nie zachowuje sie jak debil...pewnie zepter to ten zabol :P

fajne pudelko :)

Triste Cordis
Wysłany: Sob 09 Lip, 2005   

Mam już HL Generacja z Platyny :) O samej grze nie będę wiele pisał bo chyba wszyscy wiemy ze to klasa sama w sobie. Skrobnę może kilka zdań o wydaniu. Za 60 zł dostaniemy 4 płytki w dużym dvd boxie [grubosć 2 zwykłych] Samo pudełko jest włożone w kartonową lakierowaną "saszetkę". Najlepsze jest to że na pudełku nie znajdziemy chociażby jednego napisu "platynowa kolekcja" CDP nie psuł pudełka niepotrzebnymi napisami. Bardzo fajnie komponuje się z tym od HL2. W środku znajdziemy 4 płytki, kartę rejestracyjną oraz coś co ma być instrukcją. Gdy ją wyjąłem miałem w łapie dosć grubą ksiazeczkę. Niestety okazało sie że w instrukcji siedzi katalog gier. A to coś z napisem "instrukcja" ma tylko kilka stron. Żeby to chociaż było na nich coś przydatnego...3 razy sposób instalacji [do wszystkich gier/dodatków - oczywiście każdy na odzdzielnej stronie :( ] Po tym swoistym ataku klonów mamy klawiszologię, standardowe ostrzeżenia i napisy [epilepsja itp] i....to już koniec! Nawet słowem nie wspomniano o HDP. Czym on jest itd. Nie ma nawet wzmianki o tym, który dodatek jest samodzielny, a który nie [Blue Shift nie wymaga HLa]Nikt nie napisał że na płycie z CSem znajduje się kilka dodatków [Team Fortess, Deathmatch Classic, Ricochet, Day of Defeat] Przydał by się opis czym są i na czym polega rozgrywka. Nie ma też nic dla posiadaczy konta Steam [np hl2] Nikt nie napisał że, żeby Steam "widział" te gry i dodatki należy je instalować w folderze Steama. Niestety nie wszyscy to wiedzą. Sam najpierw zainstalowałem HL i dodatki w oddzielnym folderze. Steam go nie widział. Wpisałem CD Key HLa a on...chciał go sciagać z neta! Na szczęście doszedłem do tego sam i teraz wszystko jest ok.[steam sciąga dostępne uaktualnienia] Na szczęście jest to jedyna powarzna wpadka CDP. Poza tym jak najbardziej warto wydać 60 zł na taki zestaw. Pikna rzecz :mrgreen:
EDIT
Pograłem sobie trochę i muszę powiedzieć że to naprawdę znakomity FPS. Valve chyba coś namieszało w grze[w sensie pozytywnym] bo światła wyglądają zaskakujaco dobrze...zbyt dobrze jak na tak starą grę [w paru miejscach było coś na miarę dynamicznych cieni] Poza tym pojawia sie ten sam filmik "faceta ze śrubą w głowie], a na początku gry Napis Half Life jest taki sam jak w dwójce [tyle że bez numerka "2"]. Jestem dopiero na saym początku ale klimat zwala z nóg - szczególnie muzyka znakomicie się spisuje. [udźwiekowione w 5.1! - bomba] Nieźle zaskoczył mnie jeden z przeciwników [te coś co ma duuuużo oczu] Zaatakowało mnie dwie sztuki. Powaliłem jednego...drugi uciekł :P Skoro teraz nieźle sie zdziwiłem to jakie to musiało robić wrażenie tych kilka lat temu zaraz po premierze? Moja rada dla miłośników FPSów. Nie grałeś w HLa? Wolisz kklimat niż graficzny przepych? Zacznij odkładać pieniądze...tego po prostu nie można przegapić :D Wracam do Black Messa...

Odpowiedz do tematu