Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  [CD Projekt] Złota Kolekcja 
Autor Wiadomość
vainqueur
Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   [CD Projekt] Złota Kolekcja

Zaskoczenie! Nie było tematu o ZK!
Co jest, dałbym sobie rękę uciąć, że kiedyś takowy istniał...

W każdym razie, 3 nowe tytuły:

-Gothic Universe

-Dawn of War Uniwersum

-Race 07 i GTR Evolution

Nie wiem jak tam z DoW, ale jeśli idzie o Gothica, to nieciekawy skok na kasę. 14 zł taniej wyjdzie skompletować ten zestaw z EKGold i Platyny. To, że G1 i G2+NK przeleciały już przez CDA, a 1 i 2 nawet przez GW pomijam.
Zresztą, kto chciał w dwie pierwsze odsłony zagrać, raczej już je kupił

Aha. Każdy z tych tytułów bd kosztować 99 złociszy.

Jak dla mnie, cienizna. Oj, coś łapczywy CDP ostatnio...

I zobaczcie, Gothic to Universe, ale DoW już Uniwersum :>

evil khan
Wysłany: Wto 05 Sie, 2008   

...ale mają być "ekskluzywne dodatki" - mapy, soundtracki itp. - złapią jeszcze na to kupców. Na pytanie "ile razy można sprzedawać to samo w różnych opakowaniach" CDP odpowiada "Oj można można"

Vinni

Chyba kupie zestaw Race 07+GTR Evolution.Zapowiada sie ciekawie.

evil khan

W CD-ACTION napisano:
W Gothicu Universe będzie mapa, 140-stronicowy, kolorowy poradnik, soundtrack z nocy kruka.

Keiran

No to przewalaja, na ebayu to chodzi po 45 zlotych plus 10 wysylka.

remike

A na gram.pl dopiero zaczynają budować napięcie :szczerbaty: . Oficjalne info:
Cytat:
CD Projekt z przyjemnością informuje, że cenioną przez graczy i kolekcjonerów serię wydawniczą - Złota Kolekcja, już w sierpniu wzbogacą trzy nowe hity! Do rąk graczy trafią bogate wydania gier z unikalnymi dodatkami. Już wkrótce zdradzimy ich tytuły oraz skład pakietów.

Złota Kolekcja to wyjątkowa seria zawierająca specjalne edycje najlepszych gier wraz z oficjalnymi dodatkami oraz profesjonalnymi, drukowanymi poradnikami.

Wszystkie gry zostały wydane w polskiej wersji językowej i znajd a się w sprzedaży już pod koniec sierpnia.

Wszystkie gry trafią na rynek w cenie - 99,90 zł.

Avalon
Wysłany: Śro 06 Sie, 2008   

Hmmm... W Anglii widziałem Gothic Universe za 15 funtów, więc nasza cena powalająca nie jest. :(

Ci na gram.pl lubią podgrzewać atmosferę. Może chodzi im o jeszcze inne gry? :P :szczerbaty:

[Dzisiaj 19:14] Hustla: Fog, nie współczujesz im. Tak naprawdę współczujesz sobie. To jest tylko Twoją wymówką.

Cytat:
[Dzisiaj 12:55] Michał: AAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ołjeah XD
[Dzisiaj 13:32] [MiKu[: michale co sie stalo, ze taki dobry humor?
[Dzisiaj 13:42] Ghoran: [MiKu[, odkrył uroki onanizmu

qwertysad
Wysłany: Śro 06 Sie, 2008   

Heh trochę śmieszne te zestawy patrząc na cenę.. powinno to być max 59zł wg mnie.. Trzeba poczekać na degradację do innej kolekcji :)

MATchlesS
Wysłany: Czw 07 Sie, 2008   

Cytat:
CD Projekt poinformował, że już w sierpniu do sklepów trafią trzy zestawy doskonałych gier w serii Złota Kolekcja.

1. Warhammer 40,000: Dawn of War Uniwersum – pakiet zawierający grę Dawn of War oraz wszystkie oficjalne dodatki: Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm. Dawn of War to kultowa strategia RTS, zachwycająca swoim rozmachem i oferująca niespotykane możliwości taktyczne.
2. Gothic Universe – pakiet zawierający gry Gothic, Gothic II, Gothic II: Noc Kruka oraz Gothic III. Ta kultowa seria RPG od lat cieszy się Polsce wyjątkową popularnością, z którą mogą równać się jedynie seria Diablo i Heroes of Might and Magic. Gry z cyklu Gothic posiadają wspaniałą fabułę, rozległy świat i ogromną dawkę akcji.
3. Race ‘07 Złota Edycja – pakiet zawierający gry Race 07: The WTCC Game oraz dodatek GTR Evolution. Race to doskonałe symulatory rajdowe oficjalnie uznane przez WTCC. Gra oferuje szczegółowo odwzorowane prawdziwe tory i licencjonowane samochody, realistyczne warunki jazdy, wyjątkowo sprytnych przeciwników oraz niesamowite emocje.

Złota Kolekcja to ceniona przez kolekcjonerów i graczy seria, zawierająca ekskluzywne edycje najlepszych gier wraz z oficjalnymi dodatkami i profesjonalnymi drukowanymi poradnikami. Do trzech powyższych tytułów CD Projekt przygotował cenne, ekskluzywne materiały. Więcej informacji już wkrótce.

Gry zostaną wydane w polskiej wersji językowej, a cena każdego zestawu wyniesie jedynie 99,90 zł.

Nikt tego nie wiedział. :wink:

Triste Cordis

Może ci od gram.pl myślą że śą jedyną stroną internetową? :wink: Nie no... dali by sobie siana z tym budowaniem napięcia. Albo bawimy się w podchody albo rzucamy reklamy do czasopism. Swoją drogą jaki idiota (nazywajmy rzeczy po imieniu) posłał reklamę promocji 30%/50% do tego numeru CDA? Przecież jest już nie aktualna.

Frozen

djsound napisał/a:
Swoją drogą jaki idiota (nazywajmy rzeczy po imieniu) posłał reklamę promocji 30%/50% do tego numeru CDA? Przecież jest już nie aktualna.

Która promocja? Wakacyjna wyprzedaż CDP? Przecież ona trwa do 22 sierpnia, a innej podobnej nie widzę.

[ Komentarz dodany przez: djsound: Pią 08 Sie, 2008 22:03 ]
źle to ująłem - chodzi o tą wyprzedaż

A.L.
Wysłany: Pią 08 Sie, 2008   

gothic Universe moze nawet bym i kupił (nawet pomijając absurdalną cenę) gdyby był wydany jak normalna premierowa gra (bez tych śmiesznych pasków u góry i na dole). Wydanie zachodnie universe wygląda naprawde fajnie, a u nas przypomina... nic nie przypomina;]

donzor

Ja w kwestii formalnej: od kiedy to gry po 99zl sa "Tania seria"?

"Ja zreszta czesto sie myle - i czasem wrecz sie z tego ciesze"

Frozen

donzor napisał/a:
Ja w kwestii formalnej: od kiedy to gry po 99zl sa "Tania seria"?

Nie są (zwłaszcza w wykonaniu CDP). Temat trafił tu zapewne dlatego, że działu "Drogie serie" na forum póki co nie ma :P

Hmm... Przydałaby się zmiana nazwy tego działu z "Tanie serie gier" na np. "Serie wydawnicze". Zaoszczędziłoby to nieporozumień.

RakuPL

Pomijając fakt, że imho te gry już nie powinny trafić do tej serii, bo w końcu ile lat już ma Gothic 2, nie wspominając o Gothicu pierwszym? Zrobili z tego taką drogą reedycję Gothica 3 z bonusowymi G1 i G2. Pomijając kwestię wieku innych gier pojawiających się w tej serii, to chyba jednak nie sprzedaje się ona za dobrze? Chociaż mogę się mylić oczywiście. Jeżeli byłbym fanem np. NWN2 i miał je do wyboru ze ZK bądź wielkiej paczki jaką widziałem w empiku, a zawierającą wszystkie części począwszy od NWN do NWN2:MZ (z tego co pamiętam w cenie 119zł), to chyba wolałbym to drugie prawda? Tak powinna wyglądać ta seria.

Mam nadzieję, że za bardzo nie zagmatwałem i zrozumiecie mój tok rozumowania :)

Edit:
Trochę chyba jednak przesadziłem z tym Gothiciem, bo akurat jego wydanie ze ZK jest nieco sensowniejsze od wydania NWN2+MZ ;) Jednak co do kwestii ceny, to jednak nie zaburzyło sensu mojej wypowiedzi. Owszem seria może być droższa niż chociażby Platynowa Kolekcja, ale jednak nie powinno to być imho aż 40zł (patrząc po cenach sugerowanych przez CDP). Powiedziałem.

MATchlesS
Wysłany: Wto 26 Sie, 2008   

Cytat:
CD Projekt poinformował o przesunięciu premier Warhammer 40,000: Dawn of War Uniwersum oraz Gothic Universe w Złotej Kolekcji na początek września. Premiera RACE ’07 Złota Edycja została przesunięta na drugą połowę września. Zmiana ta nastąpiła z przyczyn niezależnych od CD Projekt.

* Warhammer 40,000: Dawn of War Uniwersum – 04.09.2008
* Gothic Universe – 04.08.2008
* Race ‘07 Złota Edycja – druga połowa września

:???:

Slim
Wysłany: Wto 26 Sie, 2008   

Mi te gry wisiały bo i tak bym nie kupił, ale takie obsówy mogą wkurzać ;)

Triste Cordis
Wysłany: Czw 28 Sie, 2008   

CD Projekt napisał/a:
* Race ‘07 Złota Edycja – druga połowa września

Drobne info - nie zależy ci na polskiej wersji językowej, płycie i pudełku? Kup GTR Evolution na Steamie a Race 07 otrzymasz za darmo. Oferta ważna do 1 września. Pakiet kosztuje +/- 88zł. Sam GTR Evolution (trzeba mieć Race 07) kosztuje 45zł

MATchlesS
Wysłany: Czw 20 Lis, 2008   

Cytat:
CD Projekt informuje, że premiera Złotej Kolekcji Race '07 została ustalona na 2 października.

EDIT:

Cytat:
Firma CD Projekt informuje, że jeszcze w tym roku, do serii Złota Kolekcja trafią nowe gry. Ich tytuły zostaną ujawnione już wkrótce.

Złota Kolekcja oferuje graczom specjalne, ekskluzywne wydania najlepszych gier komputerowych wraz z oficjalnymi dodatkami oraz profesjonalnymi, drukowanymi poradnikami. Obecnie w serii można nabyć takie hity, jak Heroes of Might and Magic V ze wszystkimi dodatkami, Warhammer 40,000: Dawn of War Universum (Dawn of War ze wszystkimi dodatkami), Age of Empires III ze wszystkimi dodatkami, Gothic Universe (Gothic, Gothic II, dodatek Noc Kruka, Gothic 3) oraz WTCC Race '07 z dodatkiem GTR Evolution.

EDIT:
Cytat:
Firma CD Projekt z przyjemnością informuje, że Gothic 3 wraz z dodatkiem Zmierzch Bogów ukaże się w serii Złota Kolekcja już w pierwszej połowie grudnia.

Gothic to kultowa seria RPG, która od lat cieszy się w Polsce niesamowitą popularnością – trzecia część sagi trafiła do ponad 100 000 graczy!

Zmierzch Bogów, samodzielny dodatek do Gothic 3 to m.in. nowe przygody, zapewniające ponad 20 godzin rozgrywki na najwyższym poziomie, udoskonalony system walki, nowych przeciwników i uzbrojenie oraz fantastyczną grafikę, animację postaci i niezrównany, bogaty świat Myrtany!

Ekskluzywne wydanie w serii Złota Kolekcja zawierające Gothic 3, dodatek Zmierzch Bogów i obszerny, kolorowy poradnik trafi do sprzedaży 11 grudnia, w pełnej polskiej wersji językowej i doskonałej cenie 129,90 zł.

Tego sie nie spodziewałem. :smile:

Feniks

Przegladałem preordery na gram i zobaczyłem ze napewno do Złotej Kolekcji trafi : Unreal Universe

Skład pakietu:

1. Unreal Tournament 2004
2. Unreal II: The Awakening
3. Unreal
4. Unreal - Return to Na Pali
5. Unreal Tournament
6. Unreal Tournament 3

premiera prawdopodobnie :27.11.2008

Wersja językowa: kinowa (polskie napisy)

Format: 2xDVD

qrpiech

Chryste, z tymi najnowszymi "złotkami" to chyba na ryj upadli.

Teraz czekam jeszcze na Gothic "naprawdę universe" za 159zł, Neverwinter Nights 2 edycja "naprawdę złota" za 159, Neverwinter Nights edycja "naprawdę wszechczasów" za 199zł, oraz Neverwinter Nights 2 podstawka + drugi dodatek za 119zł + Neverwinter Nights 2 "oba dodatki" za 99zł. A im dłużej patrzę na ten mój żarcik, tym bardziej się obawiam że wcale nie jest żartem :/

donzor
Wysłany: Nie 23 Lis, 2008   

qrpiech napisał/a:
Chryste, z tymi najnowszymi "złotkami" to chyba na ryj upadli.

Biorac pod uwage, ze Unreal Universe trafia do sklepow w chwili, gdy pojawily sie informacje o wydaniu dodatku do Unreal3 (GOTY?), sa duze szanse na Unreal Total Universe Anthology w przyszlym roku...
A i z antologia Gothic wyraznie chca zdazyc przed wydaniem dodatku do G3...
:roll:

"Ja zreszta czesto sie myle - i czasem wrecz sie z tego ciesze"

MATchlesS
Wysłany: Pon 01 Gru, 2008   

Okładka Złotej Edycji trzeciego Gothica:

twój stary
Wysłany: Śro 03 Gru, 2008   

W najnowszym CD-Action jest też reklama Złotej Kolekcji Total War, która zawiera wszystkie gry z tej serii od Shoguna do Medieval II.

MATchlesS
Wysłany: Śro 03 Gru, 2008   

Pudełeczko:

Odpowiedz do tematu