Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  [CD-Projekt] $upercena! 
Autor Wiadomość
Slim
Wysłany: Pią 05 Wrz, 2008   [CD-Projekt] $upercena!

$upercena! - nowa inicjatywa CD Projektu

Firma CD Projekt planuje w niedalekiej przyszłości wypuścić na rynek nową serię wydawniczą - $upercena!. Pozycje, które się w niej ukażą, będą kosztowały zaledwie 9,99 zł.

Jeżeli poszukujecie gier za niecałe 10 zł, to CD Projekt wychodzi Wam naprzeciw. Polska firma wydawnicza ujawniła plany dotyczące nowej serii wydawniczej. Jej nazwa - $upercena! - mówi sama za siebie. Produkcje, jakie się w niej znajdą, kosztować będą zaledwie 9,99 zł. Autorzy tej inicjatywy obiecują, że niczyje gusta nie zostaną pominięte. W $upercenie mają się bowiem ukazywać reedycje znanych tytułów, nowości wydawnicze, produkcje przeznaczone dla graczy okazjonalnych oraz tytuły gwarantujące świetną zabawę dla całej rodziny.

Product manager z firmy CD Projekt, Piotr Gańko, tymi oto słowy skomentował nową inicjatywę wydawniczą na polskim rynku: "Seria $UPERCENA! jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na dobre gry w bardzo niskiej cenie. Badając opinie zarówno graczy hardcore`owych jak i tych, którzy grają okazjonalnie postanowiliśmy stworzyć serię tak tanią, jak to tylko możliwe w przypadku świetnych i markowych tytułów".

Zapytaliśmy przedstawicieli CD Projektu o szczegóły dotyczące serii, jednak odmówili oni ujawnienia jakichkolwiek dodatkowych informacji. Więcej szczegółów na temat serii powinniśmy poznać w przyszłym tygodniu.

gram.pl

qrpiech
Wysłany: Pią 05 Wrz, 2008   

Ktoś już pisał, że jakiś czas temu w planie wydawniczym CDP pojawiła się gra True Crime: New York w cenie 9,99 z nazwą serii Supercena, ale potem zniknęła.

Prawdopodobnie więc jest to jeden z tytułów startowych.

Mam nadzieję, że do serii nie będą wbijać przemielonych przez tanie serie pojedynczych gier z antologii (np. po raz setny nwn - osobno podstawka, osobno dodatki), choć znając CDP tak właśnie może się zdarzyć :/

Martinus

Coś podobnego było w 2003 roku. Seria nazywała się "Tanie Granie" gry były wydawane w pudełkach podobnych do tych w których aktualnie są płyty z CDA. Do serii trafiały gry które już trafiły do czasopism lub powiedzmy "mało popularne". Ogólnie była to pożywka dla hipermarketów i pewnie tak samo będzie z serią.

Nie radze się napalać.

chrriiss

Mam nadzieje, że tu trafi Planescape: Torment albo chociaż do xk-hita.

Frozen

Prawdopodobna lista gier (w sprzedaży od 25 września):
Cytat:
Victoria
Europa Universalis II
Arthur: Konkurs Dobrych Uczynków
Monster Truck Rumble
Beyond Divinity
Spellforce: Zakon Świtu - Złota Edycja
Full Spectrum Warrior
Odjazdowy Rajd
Stubbs The Zombie In Rebel Without A Pulse
Trainz Railway Simulator 2006
Hammer & Sickle: Czerwony Sztorm
Ghost Master
True Crime: New York City
Gothic
Sprint Cars: Road To Knoxville
Super Stunt Spectacular
Against Rome
Batman: Toksyczny Chłód
Batman: Sprawiedliwość Ponad Wszystko
Alien Nations II
Atomówki 1: Atak Klonów Straszliwego Mojo Jojo
Atomówki 2: Wielka Potyczka z Księżniczką Chytruską
Texas Poker
Mahjongg
Patriots: A Nation Under Fire
Dwa Trony: Wojna Róż
Korona Północy
Aquadelic GT

Okładki:

Podobnie jak eXtra Klasyka, $upercena! ma mieć trzy odsłony:
- Klasyczna Gra
- Rodzinna Rozrywka
- Zabawa i Relaks

Źródło: forum gram.pl

Tadeo

Ło jezu, jakie kotlety. Raptem kilka tytułów warte jakiejkolwiek uwagi. (mimo i tak już zaawansowanego "przemłócenia" przez wszystko co się da.

http://www.cities-in-motion.pl
http://www.markolf.pl
http://www.voodooguild.com
http://www.speed-zone.pl

Chmurki są białe, zielone liście
ja jestem z Dwójki - jest zaje...

xyz

Patriots: A Nation Under Fire
Sprint Cars: Road To Knoxville
Super Stunt Spectacular

te mogą nie być złe :P Wszystkie oczywiście pl?

Mielon

Tadeo napisał/a:
Ło jezu, jakie kotlety. Raptem kilka tytułów warte jakiejkolwiek uwagi. (mimo i tak już zaawansowanego "przemłócenia" przez wszystko co się da.

No a czego byś się spodziewał po serii gier za dychę? Może skuszę się na True Crime bo zawsze byłem ciekawy tej gry... Patriots to chyba polska premiera ale pewnie kaszanka, choć za dychę to idealna propozycja dla ludzi, którzy lubią się pośmiać z marnych tytułów :)

Szpinak jest dobry dla kąsolowców, jak ktoś lubi grać w byle co na byle czym to też zeżre byle co.

Odrin

Jedynie Spellforce jest wg mnie wart świeczki,reszta-kotlety smażone na starym oleju :D

Ostatnio zmieniony przez Odrin Pią 05 Wrz, 2008, w całości zmieniany 1 raz  

Kozi

Ghost Master

Pierwsza interesuje mnie dlatego, że grałem w nią daaaawno temu i niedawno ciałem kupić ,ale już nigdzie jej nie ma, a druga bo to może być ciekawe.

xyz

Mieloneq napisał/a:
Tadeo napisał/a:

No a czego byś się spodziewał po serii gier za dychę? Może skuszę się na True Crime bo zawsze byłem ciekawy tej gry... Patriots to chyba polska premiera ale pewnie kaszanka, choć za dychę to idealna propozycja dla ludzi, którzy lubią się pośmiać z marnych tytułów :)

Patriots: A Nation Under Fire to gra twórców gore... więc oldskul nie gorszy niż wCity Intera activeactive:P

Frozen

Odrin napisał/a:
Jedynie Spellforce jest wg mnie świeczki,reszta-kotlety smażone na starym oleju :D

Spellforce to taki sam kotlet jak reszta :P

Ciekawi mnie w jakiej wersji ukaże się Beyond Divinity. Najnowsza wersja od CDP to 1.47 (16 grudnia 2004), a z tego co mi wiadomo - dopiero patch 1.49 (15 lutego 2007) poprawia kompatybilność gry z systemem Windows Vista.

qrpiech

Z tych gier warte uwagi są IMO tylko Beyond Divinity (bo fajny, choć kupiłem za 2złote premierowego na allegro :D ) i True Crime (bo już od dłuższego czasu go nie ma w sprzedaży, a jak był to wcale aż tak mało nie kosztował). Reszta to w większości gazetowe odpady albo shity :/

Driv3ra mogliby wrzucić, może bym się skusił, bo jakoś 19,99 mnie odrzuca; a patrząc na los Aquadellic GT to może wcale nie być tylko moje widzimisię. Z drugiej strony okładka to straszne szajsiwo, a na dwustronną nie ma co liczyć w tej cenie...

Ostatnio zmieniony przez qrpiech Pią 05 Wrz, 2008, w całości zmieniany 1 raz  

Shiba Kaien

Frozen napisał/a:
Beyond Divinity

Tylko ta gra mnie interesuje :wink:

Ostatnio zmieniony przez Shiba Kaien Pią 05 Wrz, 2008, w całości zmieniany 2 razy  

Quester

Super Stunt Spectacular... To nie ta gra która jako jedyna w CDA dostała 0/10?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Brakuje jeszcze Limbo of The Lost :P

Kamil11

O! Super Spectacular Crap! Kupie se to XD

Odrin

Frozen napisał/a:
Odrin napisał/a:
Jedynie Spellforce jest wg mnie świeczki,reszta-kotlety smażone na starym oleju :D

Spellforce to taki sam kotlet jak reszta :P

Neee,mnie chodzi o to ,że w tym "mięsnym" jedyny kotlet warty uwagi to dla mnie Spell,ale że juz go mam .....

qrpiech

Patriots - średnia na Gamerankings 27% :D Twórcy powinni się chyba jeszcze podszkolić u City :P

Mielon

Kamil11 napisał/a:
O! Super Spectacular Crap! Kupie se to XD

No właśnie, mówiłem, że sporo ludzi lubi pograć w crapy :) Mam wrażenie, że gry które trafiają w CDA do Kaszanka Zone mogą sprzedać się lepiej od średniaków :) No a cena 9,99 przyciąga.

Szpinak jest dobry dla kąsolowców, jak ktoś lubi grać w byle co na byle czym to też zeżre byle co.

A.L.

A ja chapnę "Odjazdowy rajd", jak akurat znajdzie mi się gdzieś dawno zawieruszona dyszka;] Grałem niegdyś w Toon Cara, i mimo błędów, mimo grafiki, mimo całego idiotyzmu, grało mi się przyjemnie;]

Tadeo

Mieloneq napisał/a:

LOL, czego bym się spodziewał?! CDP wydał całą masę zacnych gier. Starych, ale zaje****ych. Przemielonych przez serie i pisemka, ale zaje****ych. Nie wiem, czemu nie mogliby ich umieścić w tej serii. Wiele z nich jest już bardzo trudno dostępna, a tutaj możnaby skompletować całkiem zacną kolekcję gier za małe pieniądze. No cóż, może w następnych rzutach...

(swoją drogą nie wiem czemu zrobili takie obciachowe pudełka - musieli za wszelką cenę udowadniać że seria jest budżetowa? Na pewno stać ich na więcej...)

http://www.cities-in-motion.pl
http://www.markolf.pl
http://www.voodooguild.com
http://www.speed-zone.pl

Chmurki są białe, zielone liście
ja jestem z Dwójki - jest zaje...

Irrelewantny

Mnie też interesuje tylko Beyond Divinity, ale to jeszcze nie potwierdzona informacja (co do wymienionych gier) przecież, więc nie ma się co nastawiać jakkolwiek do serii :)

Tormentor
Wysłany: Sob 06 Wrz, 2008   

Aquadelic GT
Monster Truck Rumble

Te trzy gry są nawet warte uwagi, mojej oczywiście. :wink: Nimi może się zainteresuję, bo jawią mi się jako najciekawsze spośród tych, których nie mam. :wink:

wrobel

Jedyną grą wartą większej uwagi jest chyba tylko True Crime: NYC. Reszta to kotlety, albo casuale. Brakuje mi w tej serii Enter the Matrix, nie była jeszcze w żadnym piśmie, więc mogli ją tu dać. Może w następnym rzucie?

keeveek

Tia, wg niektórych to pewnie powinni tu dać Diablo2 co najmniej.

Ta seria jest raczej dla graczy, którzy przegapili jakieś gry i chcieliby to legalnie nadrobić.

Choć obawiam się, że to będzie kolejna okazja do czołgania niektórych gier, które się nie do końca sprzedadzą w XK...

Odpowiedz do tematu