Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  [Cenega] Planeta Gier 
Autor Wiadomość
Frozen
Wysłany: Pią 15 Maj, 2009   [Cenega] Planeta Gier

Cenega Poland napisał/a:
Cenega Poland z przyjemnością informuje, że z myślą o najmłodszych graczach z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka do planu wydawniczego Cenega trafiła superseria Planeta Gier! Do nowej superserii trafiły rewelacyjne i najbardziej wciągające gry, z popularnymi i uwielbianymi bohaterami. Teraz największe hity dla dzieci są dostępne w supercenie. Gry z serii Planeta Gier to wspaniały prezent dla każdego dziecka na każdą okazję. Premiera serii Planeta Gier już wkrótce, jeszcze przed Dniem Dziecka!

Gry w serii Planeta Gier:

Świat Kangurka Kao – Skacz i baw się razem z Kao, pomagaj innym zwierzętom oraz odkryj sekrety wciągającej po uszy krainy najpopularniejszego bohatera gier komputerowych! Wejdź do zaczarowanego świata, w którym nie będziesz nudził się ani przez chwilkę!

Alvin i Wiewiórki to doskonały zespół rockowy. Potrzebują jedynie kogoś kto poprowadzi ich do sukcesu. Tym kimś jesteś Ty! Doprowadź zespół do zwycięstwa w niesamowitym festiwalu Rockathanapaloozie. Pomóż Wiewiórkom ocalić ulubiony klub rockowy!

Mój Wymarzony Chłopak – Stwórz swojego wymarzonego chłopaka i zadbaj o to, by zwrócił na Ciebie uwagę. Może już wkrótce się zapoznacie? Od pierwszego nieśmiałego spojrzenia, po upragniony, gorący pocałunek – w tej historii miłosnej Ty grasz główną rolę!

Małpy w Kosmosie – Podążaj za astromałpami i ruszaj na podbój kosmosu! Wykaż się sprytem i pokonaj zwariowanego despotę, Zartoga. Użyj szarych komórek i akrobatycznych sztuczek, by odkryć przestrzeń kosmiczną. Czeka na Ciebie niezapomniana astroprzygoda!

Transformers: Centrum Zabawy – Puść wodze fantazji z Transformers: Centrum Zabawy! Stwórz fantastyczne motywy i wydruki prosto z kinowego hitu Transformers! Zagraj w minigry z przebojowymi robotami. Czeka na Ciebie mnóstwo zabawy!

Magiczny Kamień – Poznaj Gaję, fantastyczną krainę, której grozi niebezpieczeństwo! Pomóż głównym bohaterom – Boo, Zino, Alancie i Snurkom – uratować bajkową Gaję przed zagładą!

Data premiery: 22 maja 2009r.
Cena: 24,90 zł

puzonix
Wysłany: Pią 15 Maj, 2009   Re: [Cenega] Planeta Gier

Frozen napisał/a:
Stwórz swojego wymarzonego chłopaka i zadbaj o to, by zwrócił na Ciebie uwagę. Może już wkrótce się zapoznacie? Od pierwszego nieśmiałego spojrzenia, po upragniony, gorący pocałunek – w tej historii miłosnej Ty grasz główną rolę!

Umarłem... Idę stworzyć wymarzonego chłopaka... Dobranoc misie :*

)żeby nie dostać warna napiszę jeszcze, że gry mi się bardzo podobają i na pewno je kupię!(

Mielon
Wysłany: Pią 15 Maj, 2009   

Gdyby layout pudełek nie był tak beznadziejny, a cena okazałaby się znośna (20 zł?) to bym kupił box z Kangurkami bo to jedna z moich ulubionych gier z dzieciństwa, a trzeciej części nie mam...

Szpinak jest dobry dla kąsolowców, jak ktoś lubi grać w byle co na byle czym to też zeżre byle co.

Adrem

Nic ciekawego.

Seraf

Adrem napisał/a:
Nic ciekawego.

powiem więcej - shit, który prędzej czy później trafi do gazetek dla dzieci.

suaby_nick

Z tej promocji to by mnie tylko Świat Kangurka Kao interesuje , tylko żeby cena dobra (20 zł) to i można kupić.

Ale poza tym to shit i dno betonu .

wrobel

Pamiętam jak grałem w Kangurka Kao (jedynkę), całkiem fajna platformówka. W dwie pozostałe nie grałem, ale wszystkie jego części były już w pismach: jedynka (KŚG 7/02, CM 10/04), dwójka (KŚG 8/05, CM 3/06), i trójka (CM 6/08). Jeśli kogoś ominęły to można kupić...

Frozen
Wysłany: Pon 18 Maj, 2009   

Według gram.pl gry z tej serii mają kosztować 24,90 zł.

miszelek

Widać Cenega twardo trzyma się swojego minimum 25 pln, nie dając nawet dzieciakiom ulżyć :twisted:

Matesko

Jak nie będę miał w co grać, to kupię kangurka. Ale na to się nie zanosi. Na dłuuugo.

Steam: Matesko_
PSN: MatMich72

Luke
Wysłany: Wto 19 Maj, 2009   

U mnie w Media Marktcie za 19.90zł. :twisted:
Biorę Alvina. :razz:

Mój Steam
http://www.takdlakadry.pl

wrobel
Wysłany: Wto 01 Wrz, 2009   

Cenega napisał/a:
Z przyjemnością informujemy, że już wkrótce do Planety Gier, serii rewelacyjnych i najbardziej wciągających gier, z popularnymi i uwielbianym przez dzieci bohaterami, trafią kolejne hity. Tym razem będą to bestsellery: Na Fali i Sezon na Misia! To już kolejne supergry, które będą dostępne w supercenie.

Fantastyczna zabawa i ekscytujące przygody czekają na dzieci we wszystkich grach z serii Planeta Gier:

Na Fali™ - Wspaniała doroczna impreza surfingowa, w której biorą udział najlepsi zawodnicy z całego świata marząc o zwycięstwie. Fantastyczna atmosfera egzotycznych lokacji, rozsianych po całej wyspie Pen Gu. Możliwość wcielenia się w jedną z dziesięciu filmowych postaci!

Sezon na Misia - Szalone przygody z drużyną szalonych zwierzaków! Prawdziwa jazda bez trzymanki, w której role się odwracają i to dzika zwierzyna staje się prawdziwą zmorą niczego nie spodziewających się myśliwych!

źródło: http://www.cenega.pl

Luke
Wysłany: Czw 03 Wrz, 2009   

Słabo, z pierwszego rzutu mam Alvina i Wiewiórki :ok:
Posiadam Sezon na Misia, Na Fali mnie nie interesuje. XD

Mój Steam
http://www.takdlakadry.pl

MarQ
Wysłany: Wto 05 Paź, 2010   

cenega.pl napisał/a:
Cenega z przyjemnością informuje, że już wkrótce do Planety Gier, serii rewelacyjnych i najbardziej wciągających gier, z popularnymi i uwielbianymi przez dzieci bohaterami, trafiły kolejne hity! Tym razem dzieciaki będą miały szansę stworzyć swoją własną grę w Hugo: Fabryka Gier, zmierzą się z wrogimi samurajami w grze Mini Ninjas, przeżyją wspaniałe przygody w Klopsiki i inne zjawiska pogodowe oraz spędzą rewelacyjnie czas z przyjaciółmi z Leniuchowa w Lazy Town Leniuchowo: Słodycze sportowców i Lazy Town Leniuchowo: Na sportowo!

Hugo: Fabryka Gier to wspaniała gra, dzięki której każdy mały gracz będzie miał szansę stworzyć własną grę komputerową i grać w nią godzinami! Wraz z najdzielniejszym i najweselszym trollem na świecie gracz wyruszy w niezwykłą podróż, którą sam zaplanuje! Lot w kosmos, dzika dżungla, wyspy wulkaniczne, skarby na dnie oceanu, wszystko to w Hugo: Fabryka Gier!

Mini Ninjas. Wspólnie z Hiro, najmniejszym bohaterem w największej z przygód, gracz wyruszy na epicką wyprawę w celu przywrócenia równowagi w świecie na krawędzi chaosu. Gra przepełniona jest rozbrajającym humorem, który rozbawi nie tylko dzieci, ale ze wzglądu na swoją przewrotność rozśmieszy również starszych graczy.

Gra Klopsiki i inne zjawiska pogodowe jest interaktywną adaptacją filmowej opowieści o miasteczku, gdzie jedzenie spada z nieba niczym deszcz. Twórców filmu i gry zainspirowała bestsellerowa książka dla dzieci autorstwa Judi Barrett z ilustracjami Rona Barretta.

Lazy Town Leniuchowo: Na sportowo! W Leniuchowie jest dzień sportu! Każdy mały gracz może wziąć w nim udział i dołączyć do Sportacusa, Stephanie i reszty znajomych z wyjątkowego miasteczka i zostać najlepszym atletą. Emocjonujące zawody, rywalizacja z najlepszymi, rozwijanie umiejętności i wspaniałe trofea czekają! Dzięki Lazy Town Leniuchowo: Na sportowo, Twoje dziecko rozwinie zdolność kreatywnego myślenia, spostrzegawczość, a także umiejętność rozwiązywania problemów i zostanie zachęcone do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia! Wszystko to w doskonałej oprawie z udziałem ulubionych postaci z superpopularnego serialu telewizyjnego!

Lazy Town Leniuchowo: Słodycze sportowców. W Leniuchowie odbywa się najfajniejszy festyn jedzenia jaki kiedykolwiek miał miejsce, a Sportacus, Stephanie i reszta przyjaciół biorą w nim udział. Urządzają święto przysmaków, na którym będą serwowane słodycze sportowców. Gracz ma za zadanie pomóc ulubionym bohaterom telewizyjnego serialu w emocjonujących przygotowaniach! Wraz ze Sportacusem i Stephanie gracz będzie m.in. wybierał menu, realizował zamówienia i dostarczał je na czas! Dzięki grze Lazy Town Leniuchowo: Słodycze sportowców Twoje dziecko rozwinie spostrzegawczość, a także zdolność kreatywnego myślenia i umiejętność rozwiązywania problemów. Oprócz tego dowie się, co należy jeść, żeby być silnym i zdrowym!

lukas_k

Jaka cena tej serii? Pytam, bo może bym Mini Ninjas kupił :smile:

Michał

Polecam Mini Ninjas za tą cenę, ale głównie dzieciom. Gra jest naprawdę łatwa, ale fajna i przyjemna. Klimat jest super :)

[ Dodano: 05 Paź 2010 18:52 ]
lukas napisał/a:
Jaka cena tej serii?

Masz w pierwszym poście.

Klaymen

25 zł za Mini Ninjas był dał, ale ta okładka skutecznie odstrasza. Poczekam, aż trafi do pisma. Chyba, że premierówka potanieje to wezmę.

lukas_k

@Hustla
Widziałem, ale zawsze cena może iść w górę/w dół :wink: No to może się zastanowię nad Mini Ninjas, ale raczej szybko nie wezmę, bo kolejka gier do kupienia jest duża :smile:

wrobel
Wysłany: Śro 06 Paź, 2010   

Mini Ninjas można by się było zainteresować za 25 zł, ale tylko jeśli znajdę w premierowym pudełku, bo ten layout mnie odstrasza, a i na grę jakoś zbytnio napalony nie jestem.

Odpowiedz do tematu