Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  [Cenega] Pomarańczowa Kolekcja Klasyki 
Autor Wiadomość
MATchlesS
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   [Cenega] Pomarańczowa Kolekcja Klasyki

Cytat:
Z przyjemnością informujemy, że już wkrótce rozpocznie się pomarańczowa rewolucja na rynku gier komputerowych! W wyjątkowych, ekskluzywnych pomarańczowych pudełkach – zarezerwowanych dotychczas dla gier na konsole PS3 i filmów wydawanych na płytach Blue-Ray zostanie wydane seria gier na komputery PC. Serię gier poza oryginalnymi, pomarańczowymi pudełkami będą charakteryzować najlepsze i kultowe gry! Szczegóły już niebawem!

Ostatnio zmieniony przez qrpiech Pią 25 Wrz, 2009, w całości zmieniany 1 raz  

puzonix
Wysłany: Czw 24 Wrz, 2009   

Ostatni gwóźdź do trumny CDP.

Cenega, z której się kiedyś wszyscy nabijali zdominowała rynek.

Ostatnio zmieniony przez puzonix Czw 24 Wrz, 2009, w całości zmieniany 1 raz  

Wosq

Czyżby nowa seria zamiast KK i SS czy coś w stylu PG? Coś mi się zdaje, że gry będą dłużej po prostu spadać do najtańszej serii.

Mojo

Cenega rządzi. Jak dla mnie najważniejsze jest to, że będąc w Kompanii mozna kupić praktycznie wszystkie ważniejsze premierówki za 69zł. Cenega zawstydziła CDProjekt

MarQ

Z początku myślałem że chodzi o Techland, w końcu ich tania seria się identycznie nazywa :P Cenega może korzystać z tej samej nazwy? :>

puzonix

Termez napisał/a:

Kto się nabijał ten sie nabijał - ja zawsze się nabijałem i bede z CDP :P

Bo nie pamiętasz pan jakie Cenega swego czasu spolszczenia wypuszczała... ;]

m00ka

No zobaczymy jakie to będą te "kultowe tytuły" :P

Frozen

Mam déjà vu - [Techland] Pomarańczowa seria ;)

Ciekawa sprawa: Najpierw Techland zrobił serię "Twoja Klasyka" z designem pudełka zerzniętym od Kolekcji Klasyki Cenegi, a teraz Cenega podkrada nazwę Techlandowi (czyżby w ramach zemsty?) :P

wrobel

Może to będzie taki zastępnik SuperSellera i KK - jedna seria za dwie w wypośrodkowanej cenie. No i ciekaw jestem tych kultowych tytułów. A seria może się przecież nazywać inaczej niż "Pomarańczowa seria". Pozostaje czekać na więcej szczegółów. Może będzie reklama w nowym CDA albo KŚG ;)

raistand

To mój pierwszy post tutaj wiec witam wszystkich.

Widać było po tych wszystkich wyprzedażach, że Cenega coś szykuje. Teraz już prawie wszystko jasne. Mam tylko nadzieje, że do tej nowej serii nie spadną automatycznie wszystkie gry z PG bo właśnie przedwczoraj kupiłem Sacred 2 :wink:

Mielon

MarQ napisał/a:
Z początku myślałem że chodzi o Techland, w końcu ich tania seria się identycznie nazywa :P Cenega może korzystać z tej samej nazwy? :>

Dokładnie, na początku nie klikałem bo myślałem, że Techland znowu wrzuca do sklepów gry, które były już w CDA :D

Ciekawe pudełka, chociaż nie wiem czy jest sens w takiej zmianie, pudełka Blu-Ray są przecież mniejsze i obok DVD Boksów będą prezentować się średnio. No ale pewnie niedługo wszyscy się na takie przerzucą.

[ Dodano: 24 Wrz 2009 17:57 ]
MATchlesS napisał/a:
filmów wydawanych na płytach Blue-Ray

Fuj, nienawidzę tego (często powtarzanego) błędu.

Szpinak jest dobry dla kąsolowców, jak ktoś lubi grać w byle co na byle czym to też zeżre byle co.

m00ka

Mieloneq napisał/a:

[ Dodano: 24 Wrz 2009 17:57 ]
MATchlesS napisał/a:
filmów wydawanych na płytach Blue-Ray

Fuj, nienawidzę tego (często powtarzanego) błędu.

Może te Cenegowskie pudelka od BluE-Ray to coś inne niż przy Blu-Ray :P

EDIT
A co powiecie na Różową serię? ;)

Avalon

m00ka napisał/a:
A co powiecie na Różową serię?

Jestem za. :E W niej ładnie by wyglądało Ballada o Tonym Geju. :wink:

A co do samej serii - zależnie od gier jakie dadzą będę nastawiony pozytywnie lub negatywnie. Czekam na szczegóły!

wosq19 napisał/a:
Czyżby nowa seria zamiast KK i SS czy coś w stylu PG?

Termez na samym początku wspomina, że to nie będzie zamiast KK... W sumie - skąd masz to info?

[Dzisiaj 19:14] Hustla: Fog, nie współczujesz im. Tak naprawdę współczujesz sobie. To jest tylko Twoją wymówką.

Cytat:
[Dzisiaj 12:55] Michał: AAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ołjeah XD
[Dzisiaj 13:32] [MiKu[: michale co sie stalo, ze taki dobry humor?
[Dzisiaj 13:42] Ghoran: [MiKu[, odkrył uroki onanizmu

puzonix

Mieloneq napisał/a:

Ciekawe pudełka, chociaż nie wiem czy jest sens w takiej zmianie, pudełka Blu-Ray są przecież mniejsze i obok DVD Boksów będą prezentować się średnio. No ale pewnie niedługo wszyscy się na takie przerzucą.

Ale po cholerę? Przecież dvdboxy są fajne, a te pudełka małe i obleśne. Niby jak tam upchnąć instrukcję do gry? O jakimś poradniku już nie wspominając... :|

muszrom

Seria SS nie jest zamykana. Nie orientuję się, czy już wyszła jej odświeżona wersja, ale kierownik działu w Saturnie przy okazji wyprzedaży SS powiedział, że po zakończeniu promocji oczekują nowej dostawy SS z nowymi tytułami (w starej cenie, jesli dobrze usłyszałem).
"Serię gier poza oryginalnymi, pomarańczowymi pudełkami będą charakteryzować najlepsze i kultowe gry!"
Czyli głównym bajerem jest pomarańczowe pudełko ;) Wydaje się, że to będzie tania seria zupełnie jak pomarańczowa Techlandu. Może rzeczywiście zrobili tak w ramach rewanżu. Cenedze dając przyzwoite tytuły w podobnej cenie nie trudno byłoby wywalić Techlandowską pomarańczę poza orbitę zainteresowania klienteli. Tam są prawie same kotlety.
W gorę przecież też chyba nie ma co majstrować, są Premium Games i wydania premierowe, a niżej SS za 50zł (?), KK za 25zł, i być może Pomarańczowa Cenegi za 15zł (?). Taka to teoria. Tylko jakie gry tam dadzą? :>

Od przybytku głowa nie boli

Luke

Mnie się wydaje, że jednak skoro 'ekskluzywne pudełka', to cena wyższa. Chociaż "najlepsze i kultowe gry" dają do zrozumienia, że gierki starsze.

Mój Steam
http://www.takdlakadry.pl

Wosq

Oby nie wcisnęli tego pomiędzy PG i SS lub co gorsza między premierówki i PG. Jako odpowiedź na Supercenę( czy jakoś tak) CDP ta seria była by ok.

Adrem

No, kiedyś wolałem CDP od Cenegi, ale teraz Cenega jest debest :ok:

Tylko wolę się nie napalać zbytnio coby się rozczarować mniej jakby coś :P

muszrom

Luke13 napisał/a:
Mnie się wydaje, że jednak skoro 'ekskluzywne pudełka', to cena wyższa. Chociaż "najlepsze i kultowe gry" dają do zrozumienia, że gierki starsze.

Są ekskluzywne, bo wcześniej w takich były gry na ps3 i filmy b-r :szczerbaty:
wosq19 napisał/a:
Oby nie wcisnęli tego pomiędzy PG i SS lub co gorsza między premierówki i PG. Jako odpowiedź na Supercenę( czy jakoś tak) CDP ta seria była by ok.

Wydaje mi się (po tych kilku seriach na rynku za 10-15zł) że jest dla nich miejsce.
Wciskanie jeszcze jednej serii miedzy PG, SS i KK chyba mija się z celem, ale sami niedługo zobaczymy.

Od przybytku głowa nie boli

Luke

muszrom napisał/a:
Wydaje mi się (po tych kilku seriach na rynku za 10-15zł) że jest dla nich miejsce.

Skoro jest power play, to moim zdaniem seria będzie kosztowała coś koło 20-30zł.

Mój Steam
http://www.takdlakadry.pl

Mielon

Termez napisał/a:

oczywisice ze pamietam - kilka złych dubbingow nie skresla mi Cenegi z listy. A CDP zawsze dawało (_!_) na kazdym polu - tylko ludzie dawali się omamiec a ja od razu wytrzeźwiałem

:eek:

Ta emotka powinna wystarczyć za komentarz. Wystarczy wspomnieć genialne wydania i polonizacje takich gier jak Baldur's Gate 2, Jade Empire, Wiedźmin, Fallout Tactics, HoM&M 4 i 5 itd. czy też świetne tanie serie, które CDP zaczęło tworzyć jako pierwsze (lub drugie po TopWare, nie jestem pewny).

[ Dodano: 24 Wrz 2009 19:44 ]
wosq19 napisał/a:
Jako odpowiedź na Supercenę( czy jakoś tak) CDP ta seria była by ok.

Odpowiedź na Supercenę to chyba PowerPlay. Właściwie ciężko mi gdziekolwiek wcisnąć tą tanią serię.

10 zł - Power Play
25 zł - KK
50 zł - SS
70 zł - PG

Stąd moje pytanie: po co w ogóle kolejna seria?

Szpinak jest dobry dla kąsolowców, jak ktoś lubi grać w byle co na byle czym to też zeżre byle co.

Xuio

Cenega jest tragiczna jesli chodzi o support. Praktycznie nieistniejacy. Dramatyczne opoznienia w wydawaniu patchy.

puzonix

Nie nie myślicie, że wyprzedaże KK i SS, to znak, że likwidują serię? Może być tak, że zostanie Power Play, Pomarańczowa pewnie za jakieś 40zł i Premium Games.

Cytat:
A CDP zawsze dawało (_!_) na kazdym polu - tylko ludzie dawali się omamiec a ja od razu wytrzeźwiałem

CDP - najstarszy i największy dystrybutor w naszym kraju, zawsze dawał du*y. Pozostawię to bez komentarza...

puzonix

Termez napisał/a:

ja kazdy twoj post bym skwitował

...

Błaznujesz dla samej idei błaznowania, czy masz ku temu powody? Ten temat jest o nowej serii Cenegi, a Twoich problemach żołądkowych.

Mielon

puzonix napisał/a:
Nie nie myślicie, że wyprzedaże KK i SS, to znak, że likwidują serię? Może być tak, że zostanie Power Play, Pomarańczowa pewnie za jakieś 40zł i Premium Games.

Termez napisał, że to nie jest zamiast KK, a muszrom, że go sprzedawca poinformował, że spodziewają się dostawy SS.

Odpowiedz do tematu