Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  [Cenega] Premierowa Okazja 
Autor Wiadomość
puzonix
Wysłany: Śro 04 Lis, 2009   [Cenega] Premierowa Okazja

Cenega Poland z wielką przyjemnością informuje, że 19.11.2009 rynek trafi zupełnie nowa seria wydawnicza Premierowa Okazja! Premierowa okazja to unikatowa inicjatywa na rynku polskim łącząca w sobie zalety gier premierowych i regularnej serii wydawniczej. Każdy tytuł z serii będzie w swojej normalnej szacie premierowej z łatwo zdejmowaną opaską. Dzięki takiemu połączeniu będzie to świetna okazja na uzupełnienie swojej kolekcji nowości lub podarowanie gry premierowej na prezent najbliższej osobie. Natomiast dzięki faktowi iż mamy do czynienia z serią wydawniczą łatwo znajdziecie gry z Premierowej Okazji na półkach sklepowych. Ponadto, podobnie jak w przypadku Premium Games czy Pomarańczowej Kolekcji Klasyki możecie być pewni bardzo dobrego i zróżnicowanego doboru tytułów. Dodatkowo w najniższej cenie na rynku – jedynie 39,99 PLN.

Pełna lista gier „startowych” obejmuje następujące pozycje:

• A Vampire Story
• Battlestations Pacific
• Chessmaster Grandmaster Edition
• Cryostasis: Arktyczny Sen
• Men of War
• Necrovision
• Tajne Akta 2: Puritas Cordis
• Tomb Raider: Underworld
• Wanted: Weapons of Fate

kreve
Wysłany: Śro 04 Lis, 2009   

Nieźle, choć szału oczywiście nie ma

to nie mój segment cenowy, powyżej 30 zł gry nie kupię

Michał

Jakby były po 20-25 złotych to bym wziął kilka :P
A tak poczekam aż stanieją trochę ;)

sebo922

powiem jak kolega up szału nie ma tej serii raczej sukcesu na rynku nie wróżę gdyby miała lepsze pełniaki może zastąpiłąby topseller który podrożał ale raczej nie wydaję mi się

uszi

Topseller chyba wrócił już do poprzedniej ceny czyli 39,99. Co do tej serii póki co wielkiej rewelacji nie ma , ale zobaczymy jak się rozwinie

centyl

Te tytuły jakoś mnie specjalnie nie interesują, a na pewno nie aż tak aby wydać na nie 4 dychy. Ale jeżeli pojawi się w tej serii jakiś fajny (dla mnie) tytuł to może się skuszę

Wosq

Zastąpili tym SS? Wygląda ciekawie i widzę, że niektore tytuły pominęły PG :ok: No i wciśnęli kolejną serię wydawniczą. Droga do covera teraz wygląda tak: premiera, PG, SS, Premierowa okazja, PKK.

wrobel

Czyli to pewnie zastąpi SSa... Całkiem fajne tytuły, IMO jest kilka ciekawych pozycji, ale na razie nic nie biorę.

MikeL

Fajna seria w sumie. Teraz tylko dziwi droga Kolekcja Klasyki.

tak to będzie chyba wyglądało:

czesio

Unikalna inicjatywa? A co z fajną ceną?

GrajTaniej.pl // gamezilla.pl

MikeL

No, tam nie było "łatwo zdejmowanej opaski" :lol:

anrey

kupie men of war bo gdzieś zagubiłem ,koniecznie nadrobie.pozatym to chyba nic wiecej dla mnie.

Mielon

Vampyre Story w tej cenie na pewno wezmę :ok:

Szpinak jest dobry dla kąsolowców, jak ktoś lubi grać w byle co na byle czym to też zeżre byle co.

Mojo

Nieźle. Premierówki za 40zł, całkiem przyzwoicie. Czycham na Vampyre Story i Tajne Akta2.

milten6

http://sklep.cenega.pl/in...=products&sup=1
<- lepszej jakości wizualizacja + konkretne info dot. daty premiery

zgr

Jak dla mnie spoko. Ja nic nie kupie, ale tytylu sa interesujace, chociazby Necrovision czy nowy TR. 10zl tansza PKK jest chyba zdecydowanie nieoplacalna. Dodatkowo w sklepie cenegi mozemy te gry juz miec za 35zl i czesto z bonusem z gry + np koszulka, replika granatu, czy piersiowka. No to albo obniza cene PKK, albo z niej zrezygnuja bo jest chyba bez sensu... Kiczowe opakowania + Kotlety ktore byly taniej / w czasopismach + ubogie wydanie.. Chyba kazdy woli dolozyc 10zl i miec premierowke fajniejszej gry ;)

Mielon

Tak swoją drogą to NecroVision w Empiku widziałem za 50 zł wczoraj, na pudełku była kiczowata naklejka z napisem "Rżniemy ceny" :P

A ze swojej strony polecam Tajne akta 2, najlepsza przygodówka w jaką grałem w tym roku :ok: Obok Ceville'a oczywiście ;)

Szpinak jest dobry dla kąsolowców, jak ktoś lubi grać w byle co na byle czym to też zeżre byle co.

Michał
Wysłany: Czw 05 Lis, 2009   

Mieloneq napisał/a:
A ze swojej strony polecam Tajne akta 2, najlepsza przygodówka w jaką grałem w tym roku

Właśnie chyba się skuszę, bo jedynka bardzo mi się podobała ;)

puzonix

Coś się chyba panowom ze Senegi pomyliło...

Toż to powinno być zamiast Premium Games, a nie Supersellera. Nie podobają mi się teraz te serie. Jedna brzydka-czarna, jedna pomarańczowa-obciachowa i to. A to "to" wydaje się najsensowniejsze. I chyba sobie wezmę Cryostatis...

yemet

Mieloneq napisał/a:

A ze swojej strony polecam Tajne akta 2, najlepsza przygodówka w jaką grałem w tym roku :ok: Obok Ceville'a oczywiście ;)

A jak wypada w porownaniu do "jedynki"? Recka Martina w CDA mocno ostudzila moj zapal, totez wstrzymalem sie z zakupem.

Keiran

Ja czuje ze to bedzie raczej obok PG niz w drodze z premiery do PG. No bo tu raczej bedzie trafiala po prostu premierowa wersja gry ktora nie zeszla. tak mi sie wydaje

Mielon

yemet napisał/a:

A jak wypada w porownaniu do "jedynki"? Recka Martina w CDA mocno ostudzila moj zapal, totez wstrzymalem sie z zakupem.

IMO stoi na bardzo podobnym poziomie do jedynki, tyle, że jest prostsza, co w sumie można potraktować jako plus, zależy od gustu. W pierwszych Tajnych aktach niektóre zagadki były irytująco nielogiczne moim zdaniem. Dwójkę przechodziłem w wakacje, była bardzo przyjemna. Zdecydowanie bliższa memu sercu jest ocena 8/10 EGM-a (chyba tyle dał w minirecenzji, jeśli się nie mylę) i taką też osobiście bym wystawił.

Po przejściu gry dostaje się bardzo fajny certyfikat, można go sobie wydrukować później ;)

Edit: o, taki certyfikat:

thane

też mam :D

roman

Czyli mamy de facto wyprzedaż premierówek. Bo nazywanie tego serią wydawniczą jest trochę na wyrost. Z tego rzutu nic mnie na kolana nie rzuciło (no, może te Battlestations kuszą) ale cieszy że jest ruch w interesie i, potencjalna, szansa na tańsze premierówki w przyszłości...

donzor

No wlasnie, a myslalem, ze tylko ja tu czegos nie rozumiem...

Ktora z tych gier to premiera?

Przeciez to zwykla wyprzedaz gier w zalosnym wydaniu, na chwile przed przerzuceniem ich do taniej serii. Gdyby w pudelku bylo cos poza plyta i instrukcja, to mozna byloby mowic o okazji. A tak, po prostu mozna kupic gre z ladniejsza okladka. Bo w tanich seriach cenegi dostaje sie dodatkowo jakies patche, poradniki w pdf itp, do tego taniej - to jest dopiero okazja!
Beta wersje z premierowa okladka w zadnym wypadku nie sa dla mnie okazja, zwlaszcza w pol+ roku po premierze.

p.s.wstydzilbym sie dawac bliskiej osobie gre z wyprzedazy. Az taka sknera nie jestem

"Ja zreszta czesto sie myle - i czasem wrecz sie z tego ciesze"

Odpowiedz do tematu