Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  [Ubisoft] Ubisoft Exclusive 
Autor Wiadomość
qrpiech
Wysłany: Śro 03 Lut, 2010   [Ubisoft] Ubisoft Exclusive

W lutym wchodzi nowa seria wydawnicza, tym razem od Ubisoftu. Z tego co widze są dwa warianty cenowe - pojedyncze tytuły za 49,90 i antologie za 69,90, ale żadna z nich nie jest w moim odczuciu okazyjna (może poza złotym H5).

Na razie widziałem tylko 3 tytuły:
Heroes 5 Złota Edycja 69,90: http://sklep.cenega.pl/in...product&nr=1172
Heroes 5 podstawka 49,90: http://sklep.cenega.pl/in...product&nr=1171
Trylogia Prince of Persia - 69,90 (kpinaaa xD): http://sklep.cenega.pl/in...product&nr=1173

Mielon
Wysłany: Śro 03 Lut, 2010   

Na tych zdjęciach pudełka prezentują się brzydko, ciekawe jak będzie w rzeczywistości. Fajnie, że Ubi wypuszcza własną "tanią serię" (we współpracy z Cenegą?), złota edycja HoM&M V prezentuje się smacznie, ale wypuszczanie trylogii PoP po raz kolejny w tej samej cenie nie jest fajne...

Szpinak jest dobry dla kąsolowców, jak ktoś lubi grać w byle co na byle czym to też zeżre byle co.

Basza

Jakby na stracie serii zrobili akcję "2 w cenie 1", to pewnie bym się na coś skusił, o ile oczywiście w serii dostępnych będzie wiecej tytułów, bo póki co bida aż piszczy. Przecież premierowego H5 można od ponad roku kupić w MM za 69 zł wraz z Settlers 6!

A trylogia Princa to rzeczywiście kpina - jakby dorzucili ostatniego "cel-shadingowego" Księcia, to pewnie bym się skusił.

MOJE ALLEGRO

qrpiech

A mnie ciekawi raczej czemu Trylogia POP-a ma na pudełku rating 18, skoro na pegi.info najwyższy rating dla poszczególnych części serii wynosi 16 :D Bo żałosne wymieszanie podtytułów polskich z angielskim przemilczę :E

randallg

Pudełka moim zdaniem ładniejsze od większości istniejących już tanich serii. Przynajmniej na zdjęciach, na żywo to się okażę.

Bardzo dobrze, że wychodzi w końcu jakieś możliwe wydanie Herosów, bo zawsze trafiałem, albo na same dodatki, albo na sama podstawkę, no i ostatecznie jeszcze w piątkę nie grałem. A do serii mam sentyment, więc żałuję i możliwe, że kupię złotą edycję.

Mielon

qrpiech napisał/a:
A mnie ciekawi raczej czemu Trylogia POP-a ma na pudełku rating 18, skoro na pegi.info najwyższy rating dla poszczególnych części serii wynosi 16 :D Bo żałosne wymieszanie podtytułów polskich z angielskim przemilczę :E

Pewnie to jakaś robocza wersja okładki, nikt celowo by kategorii wiekowej nie zawyżał, chyba że ich targetem są fanatycy wszystkiego co jest dostępne tylko dla dorosłych :P

Szpinak jest dobry dla kąsolowców, jak ktoś lubi grać w byle co na byle czym to też zeżre byle co.
Ostatnio zmieniony przez Mielon Śro 03 Lut, 2010, w całości zmieniany 1 raz  

Michał

qrpiech napisał/a:
A mnie ciekawi raczej czemu Trylogia POP-a ma na pudełku rating 18, skoro na pegi.info najwyższy rating dla poszczególnych części serii wynosi 16 :D Bo żałosne wymieszanie podtytułów polskich z angielskim przemilczę

Porażka. Cenega robie takie beznadziejne okładki i ma obciachowe wtopy na nich, że aż brak słów. CDP pod tym względem ich niszczy.
A co do samych tytułów, jedynie POP 2 oraz 3 mnie interesuje, ale na pewno nie zapłacę tyle za nie :lol:

qrpiech

Bo ja wiem czy ładne? PoP wygląda jakby dzieciak jakiś w paintcie loga doklejał i bawił się ich wielkością...

m00ka

Pomysł dobry, ale cena miażdży, tak jak napisał qrpiech - nie są to okazyjne ceny ;]

puzonix

Optymiści w tym Ubisofcie. He he.

Śmieszne to. Ile razy nam jeszcze spróbują wcisnąć ten sam towar. Poza tym nie nazywajmy tego tanią serią, bo to tanie nie jest. Tania seria, to jest za 20zł, no góra 50 :)

Jerry

A czy mi się zdawało czy w Premium Games też była trylogia Piasków Czasu?

Wosq

Tania seria? Chyba się w EA zapatrzyli :) Być może skuszę się na H5 ZE, bo cena jest bardziej sensowna niż to co sobie CDP za nie liczy :ok: Jakby w tych seriach pojawiły się tytuły, które nie były wydane w tańszych seriach konkurentów to byłoby coś. Tak na razie mamy powrót pod skrzydła Ubisoftu tytułów wydanych już gdzieś indziej.

wrobel

Heh, dziwne, że jeden tytuł wydaje kilku dystrybutorów... IMO gdyby cena była na poziomie 49,90 to by się opłacało, a tak to raczej średnio.

Seraf

"Exclusive"? "tania seria"? Jeszcze nazwijcie te gry kultowymi i będziemy mieli komplecik 'trafnych' epitetów.

Uspatente

Pewnie gratis dołożyli ten nowy system save`ów na ich serwerach.

Kozas

No cena jest eklusiv, nie da sie zaprzeczyc :D

lukas_k

Z czym do ludzi? 3 gry, które były wydawane w innych seriach, innych dystrybutorów. Cena też świetna jak na tanią serię wydawniczą. Mam nadzieję, że dadzą jeszcze jakieś inne gry.

Martinus

No cóż, jeśli Ubisoft na stałe wchodzi na polski rynek to jest to dla nas zła informacja, czeka nas drożyzna, równa z tą którą nam zapewnia EA polska :P . Powoli wracamy do sytuacji z początku lat 90 kiedy premiery kosztowały po 150-200zł, a tanich (nie "tanich") serii prawie nie było.

Smutne.

zajchow

Na h5 gold może się skusze, chociaż nie jest to atrakcyjna cena :\ , liczba i cena pozostałych tytułów jest wręcz śmieszna. Przynajmniej mamy odpowiedz dlaczego nie ma h5 złotej edycji w platynie

Crowley

Ja myślałem, że H5 to już dawno ze dwie dychy kosztuje. Toż ona premierowo chyba po stówce była (nawet sam kupiłem).
Cena wysoka. Za 50zł jakąś fajną serię można by przygarnąć ale na razie bida z nędzą.

Luke

Jak dadzą tam HAWXa to zainteresuję się serią. ;]

Mój Steam
http://www.takdlakadry.pl

zgr
Wysłany: Czw 04 Lut, 2010   

myslalem ze bedzie najnowszy PoP a tak... cieniutko.. jedynie H5 z dodatkami warty zainteresowania.

Michał

Cytat:
myslalem ze bedzie najnowszy PoP a tak... cieniutko..

Jakby był pack tych trzech plus ten nowy za tą cenę to można by było kupić. Ale tak? Pffff.

zgr

no tak samo myslalem, nawet sie zastanawialem ze jak jest to czy nie kupic, ale jak nie ma to strasznie cieniutko. Te 3 gry juz dawno powinny zejsc do czegos typu SuperSeller

Shailo

Ciekawe czy CDP i Cenega nadal będą sprzedawał Heroesy i PoP'a w swoich seriach.

Odpowiedz do tematu