Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  Fono Game 
Autor Wiadomość
KamilAdam
Wysłany: Pią 07 Maj, 2010   Fono Game

Nie wiem czy ktoś słyszał o nowym wydawcy gier na polskim rynku o nazwie FonoGame. Wydawca już zapowiedział oraz uruchomił pre-order swoich, gier w większości reedycji:
http://sklep.gry-online.p...06&k=torchlight
http://sklep.gry-online.p...2664&k=gothic-3
http://sklep.gry-online.p...-zmierzch-bogow
http://sklep.gry-online.p...-3-zlota-edycja
http://sklep.gry-online.p...2-zlota-edycja.

Warto też przecytać o dosyć bogatym wydaniu torchlight, mam nadzieje, że wszystkie gry będą tak wydane.

PS. Może nie na temat, ale zobaczyliście nowe google.

ukladanka
Wysłany: Pią 07 Maj, 2010   

KamilAdam napisał/a:
Warto też przecytać o dosyć bogatym wydaniu torchlight, mam nadzieje, że wszystkie gry będą tak wydane.

Artbook i drzewko w rozwoju w pdfie :ok:

KamilAdam

Ale plakat b3, to nie w każdej premierze jest, bonusy na DVD też się liczą.

karpik777

Hmm, ceny mają średnio interesujące - G3 i FG można kupić w Topsellerze za te same pieniądze, złota edycja w platynie jest tylko troszkę droższa od ich złotej...

Gothica 2 ktoś jeszcze nie ma? Do tego kilka złotych więcej i mamy wersję z Extra klasyki z jedynką w zestawie...

A o Torchlighcie już pisano w odpowiednim temacie - za tą cenę to śmiech na sali. No i te dodatki...

Jakoś nie wróżę im wielkiego sukcesu, obym się mylił...

Cytat:
Ale plakat b3, to nie w każdej premierze jest, bonusy na DVD też się liczą.

Artbook powinien być w wersji papierowej, drzewko najlepiej byłoby wrzucić na ów plakat. A tak to te dodatki są śmieszne i tyle.

A.L.

Najwieksza atrakcją sa premierowe wydania (o ile naprawde tak będa wyglądać). Jezeli mam wybierać Platynową top extra seller serię w odpustowym pudełku a wydanie premierowe za tą sama cenę, wybór jest oczywisty.

qrpiech

Rzekomo mają też wydawać Runaway 3: Przewrotny Los. Próbowałem to dziś potwierdzić przy okazji, ale póki co brak odzewu.

Mielon

A.L. napisał/a:
Najwieksza atrakcją sa premierowe wydania (o ile naprawde tak będa wyglądać).

Jeśli mówisz o tych okładkach z GOL to z tego co widzę to są one anglojęzyczne ;) No i przecież te gry w TopSellerze też mają okładki premierowe i są już teraz w tej samej cenie.

Szpinak jest dobry dla kąsolowców, jak ktoś lubi grać w byle co na byle czym to też zeżre byle co.

szymon5596

Wysłałem do nich wiadomość jakiś czas temu. Widać, że to fajni ludzie, ciekawe gry się szykują. :)

crouschynca

Torchlight już od dawna marzył mi się w wersji pudełkowej. Na razie to jedyna interesująca mnie pozycja z oferty FonoGAME. Miło jednak widzieć kolejnego wydawcę na rynku gier. Czekam na kolejne tytuły w ofercie handlowej i życzę firmie sukcesów.

qrpiech napisał/a:
Rzekomo mają też wydawać Runaway 3: Przewrotny Los. Próbowałem to dziś potwierdzić przy okazji, ale póki co brak odzewu.

Oby Twoje słowa okazały się prorocze. Mam nadzieję, że uda Ci się wkrótce zweryfikować te plotki o Runaway 3 i okażą się one prawdziwe.

szymon5596

Ja czekałem na odpowiedź na wiadomość na Myspace 2 albo 3 dni, ale odpowiedź była wyczerpująca.

Michał

Wszystko z tej listy oprócz Torchlighta mam. A owego kupię jak stanieje.

Stefan De La Mucha

karpik777 napisał/a:
A o Torchlighcie już pisano w odpowiednim temacie - za tą cenę to śmiech na sali. No i te dodatki...

Skoro na GOLU jest za 6 dyszek, to na allegro kupi się spokojnie kilka dni po premierze za 4-5 dyszek ;)

puzonix
Wysłany: Sob 08 Maj, 2010   

Stefan De La Mucha napisał/a:
karpik777 napisał/a:

Skoro na GOLU jest za 6 dyszek, to na allegro kupi się spokojnie kilka dni po premierze za 4-5 dyszek ;)

Tyle tez nie jest wart. A "dodatki" to jakiś żart.

Timur

A zauważyliście ze na pudelku jest napisane ze to wersja polska ;)

czari93

O co wam chodzi z tym Torchlightem? Gra jest niczego sobie, a można wskazać wiele gier które kosztują więcej a są gorsze. Jeśli ktoś chce mieć ta grę taniej to niech poszuka na Allegro (2-3 tygodnie po premierze pewnie będzie kosztować ok. 40 zł) albo niech czeka na promocję na Steamie.

puzonix

czari93 napisał/a:
O co wam chodzi z tym Torchlightem?

O to, że gra jest droga i beznadziejnie wydana,

Cytat:
(2-3 tygodnie po premierze pewnie będzie kosztować ok. 40 zł)

Ale to wciąż jest za dużo. Takie gry powinni dodawać do Happy Meala w macu.

czari93

Na Steamie był po 4 euro o ile pamiętam :cool:

Michał

puzonix napisał/a:
O to, że gra jest droga i beznadziejnie wydana,

Jak to beznadziejnie wydana? Nie dość, że w końcu wydali w Polsce to jeszcze mogli nie dokładać zupełnie NIC. Dać płytkę oraz manual. Ale postanowili dodać plakat i Bonus Disc. To, że Tobie nie odpowiadają dodatki nie oznacza, że jest słabo wydana.

karpik777

Hustla napisał/a:
Jak to beznadziejnie wydana? Nie dość, że w końcu wydali w Polsce to jeszcze mogli nie dokładać zupełnie NIC. Dać płytkę oraz manual. Ale postanowili dodać plakat i Bonus Disc. To, że Tobie nie odpowiadają dodatki nie oznacza, że jest słabo wydana.

Tyle, że ów Bonus Disc zawiera rzeczy, które mają sens de facto tylko w formie materialnej. Na jaką cholerę komu drzewko umiejętności czy artbook na płycie? A jeśli ideą jest, że klient ma sam sobie to wydrukować, to jest to g..., nie dodatek.

A plakat? Hmm, wyrosłem z plakatów growych kilka ładnych lat temu, no ale co kto lubi...

Stefan De La Mucha

puzonix napisał/a:

Aj tam, taki Loki, Legend Hand of God czy Titan Quest kosztowały premierowo jeszcze drożej i jakoś nikt szczególnie nie narzekał. Fono Game się postarało, sprowadzając całkiem fajną gierkę do Polski i należy to docenić. Licencja prawdopodobnie była droga i nie mogli zejść z 70zł .

Feniks

Stefan De La Mucha napisał/a:
puzonix napisał/a:

Aj tam, taki Loki, Legend Hand of God czy Titan Quest kosztowały premierowo jeszcze drożej i jakoś nikt szczególnie nie narzekał. Fono Game się postarało, sprowadzając całkiem fajną gierkę do Polski i należy to docenić. Licencja prawdopodobnie była droga i nie mogli zejść z 70zł .

Torchlight to tylko gra single player, nie ma multi więc cena jak na zwykłego hack&slasha jest według mnie zbyt wysoka. Grę kupię jak stanieje.
Titan Quest miał drukowane drzewko rozwoju . Loki miał instrukcje i mini poradnik + płyta z muzą. Legend miał tylko instrukcje . I na pewno są dłuższe od Torchlighta.

Mielon

Większość obeznanych graczy, którzy Torchlighta chcieli kupić zrobili to już na Steamie. Mniej obeznani gracze tytuł w jakiejś tam liczbie zakupią, choćby dlatego, że 70 zł. to niska cena w porównaniu do innych premier. Jacyś panowie ekonomiści obliczyli, że ilość egzemplarzy, którą sprzedano by za 20-30 zł. nie byłaby wystarczająco duża żeby przebić zysk ze sprzedaży tego tytułu za 70. Do tego mamy do czynienia z małą firmą, która dopiero raczkuje na rynku i wygląda na to, że nie dysponuje dużym budżetem więc nie może sobie pozwolić na zainkasowanie mniejszych pieniędzy kosztem zadowolenia tych obeznanych graczy. Dla mnie właśnie tak to wygląda, w telegraficznym skrócie. Cena licencji pewnie nie gra tu zbyt dużej roli, obstawiam że Torchlighta można by już spokojnie dodać do pisma, skoro na Steamie był dostępny za grosze raczej twórcy za licencję na niego również nie życzą sobie astronomicznych sum (tak, wiem, że cena gry to nie to samo co cena licencji, ale logicznym jest, że jedno ma powiązania z drugim).

Szpinak jest dobry dla kąsolowców, jak ktoś lubi grać w byle co na byle czym to też zeżre byle co.

Jerry

Hustla napisał/a:
To, że Tobie nie odpowiadają dodatki nie oznacza, że jest słabo wydana.
Właśnie to oznacza.

szymon5596

No, a prawie 200zł za StarCrafta 2 ma sens? A co do bonus disc, to jest w necie ten artbook i drzewko umiejętności po polsku (chyba, nie wiem jak będzie)? Bo jak nie, to o czym w ogóle mowa?

@down: A taki, że Wy tu narzekacie na cenę Torchlighta.

Ostatnio zmieniony przez szymon5596 Sob 08 Maj, 2010, w całości zmieniany 2 razy  

karpik777

Cytat:
No, a prawie 200zł za StarCrafta 2 ma sens?

A jaki to ma związek z Torchlightem? SC2 jest za drogi - i to znacznie - ale od narzekania na to jest temat o Starcrafcie.

Cytat:
A co do bonus disc, to jest w necie ten artbook i drzewko umiejętności po polsku (chyba, nie wiem jak będzie)? Bo jak nie, to o czym w ogóle mowa?

Może o tym, że takie dodatki powinny być w formie papierowej, nie na płycie? Podobnie irytuje mnie zwyczaj drukowania kilku kartek jako "instrukcji" i dodania informacji, że pełną znajdziemy na dysku z grą. Co prawda zwykle instrukcja nie jest potrzebna, ale przy rozbudowanych strategiach/RPG/symulatorach to nieco inna bajka...

Odpowiedz do tematu