Forum
            RegulaminRegulamin FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki

RejestracjaRejestracja
 ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
  [CD Projekt] Gry od Blizzard Entertainment 
Autor Wiadomość
Hemiq
Wysłany: Pią 26 Sie, 2011   [CD Projekt] Gry od Blizzard Entertainment

"CD Projekt ponownie wyda siedem
produktów Blizzarda. Wszystkie trafią
do sprzedaży pierwszego września ,
ich lista prezentuje się następująco :
StarCraft 2 : Wings of Liberty w cenie
199 ,99 zł
Diablo II Złota Edycja w cenie 59,99

WarCraft III: Złota Edycja w cenie
59,99 zł
StarCraft + Brood War w cenie 29,99

World of WarCraft: Battle Chest w
cenie 59, 99 zł
World of WarCraft: Wrath of the
Lich King w cenie 59,99 zł
World of WarCraft Authenticator w
cenie 39, 99 zł*
Link jako dowód: http://gram.pl/news_8A7lG...D_Projektu.html

P.S. Starcraft + Blood War i Warcraft III są moje.

matiz
Wysłany: Pią 26 Sie, 2011   

Fajnie że gry wracają do sprzedaży, szkoda że cena Starcrafta 2 nadal straszy.

Hemiq

Ciekaw jestem czy Starcraft 1 dalej będzie ENG czy może CDP sie "szarpnęło" na polonizacje staruśkiego hitu...

kwmaster

Cytat:
StarCraft 2 : Wings of Liberty w cenie
199 ,99 zł

W saturnie widziałem premierówkę za 160zł

Cytat:
WarCraft III: Złota Edycja w cenie
59,99 zł

Dałem tyle 3lata temu w platynowej kolekcji.

Cytat:
Diablo II Złota Edycja w cenie 59,99

Dałbym za to 3dychy ale za 6 podziękował.
IMO fail totalny nic tylko czekać na obniżki cen.

voiteg

Dobrze, że CDP nie wydało jednak Diablo i Warcrafta po takich skandalicznych cenach, o jakich tu mówiono (100 zł), choć te 6 dych to żadna promocja. Swoją drogą, to bodaj w Playu kiedyś czytałem wywiad z jakimś gościem z CD Projektu, który to mówił, że CDP nigdy by nie wydało pecetowej gry po takiej cenie (chodzi o Starcrafta za 200 zł). :lol: Ale niewykluczone, że to Blizzard odgórnie narzuca takie cenowe wymagania.

Neir45

Pewnie jest ta sama sytuacja gdy SC II wydawał LEM czyli CDP dostarcza grę tylko do sklepu ,a cenę ustala Blizz. Szkoda ,że wcześniej kupiłem już SC z dodatkiem , bo za taką cenę bym brał. Żałuję również ,że nie dostaniemy też reedycji Antologii Blizzarda czyli SC z dodatkiem , Diablo I ,Warcraft II w jednym pudełku chętnie bym ją kupił :wow:

Klaymen

6 dyszek za Diabełka? No to jeszcze można dać, chociaż wołałbym w takiej cenie jak sobie za Starcrafta życzą. Może nawet się skuszę na tego drugiego, fanem strategii nie jestem, ale może właśnie ten tytuł mnie przekona do gatunku.

Kamil11

Fajnie, szkoda, że ceny takie wysokie (tylko u SC+BW jest dobrze). Do Diabolo II mogliby jeszcze jedynkę z Hellfire'm dorzucić :/ I za tę cenę wówczas można by się zastanowić.
Osobiście raczej niczego nie kupię. Ciekawi mnie za to w jakich wydaniach są - premierówki czy jakieś noweniewiadomoco.

Keiran

Smiechu warte, smiechu warte...
ceny oczywiscie.

Michał

Kpina z tymi cenami. Diablo i Warcraft 3 już dawno powinno być w koszach z grami na grosze. O wiele lepsze gry od nich są dostępne już od kilku lat za groszaki. Nie wiem czemu w końcu te gry nie spadną do niższych serii. Pewnie dobrze się sprzedają.

puzonix

Michał napisał/a:
Kpina z tymi cenami. Diablo i Warcraft 3 już dawno powinno być w koszach z grami na grosze. O wiele lepsze gry od nich są dostępne już od kilku lat za groszaki.

Pieprzysz jak potłuczony. Nie wiem o jakich grach "o wiele lepszych od Diablo II i Warcrafta 3" mówisz, bo chyba je wymyśliłeś. Nie ma takich gier.

Cytat:
Nie wiem czemu w końcu te gry nie spadną do niższych serii. Pewnie dobrze się sprzedają.

Brawo Szerloku. Sprzedają się. Zgadnij dlaczego?

voiteg

Michał napisał/a:
Kpina z tymi cenami. Diablo i Warcraft 3 już dawno powinno być w koszach z grami na grosze. O wiele lepsze gry od nich są dostępne już od kilku lat za groszaki.

Zaraz, zaraz. Mówisz o o wiele lepszych grach czy po prostu o nowszych grach? Bo ile jest gier znacznie lepszych od Diablo 2, które na dodatek dałoby się kupić za grosze? Dungeon Siege? :lol: Z tego co pamiętam, to miałeś jakieś takie oryginalne poglądy, że DS jest lepszy od Diablo, ale mógłbyś je zachować dla siebie, a nie głosić jak jakąś obiektywną prawdę, bo wiele osób miałoby problem, żeby znaleźć choć kilka gier "o wiele lepszych" od Diablo 2 w ogóle.

I tak się składa, że w "koszach z grami na grosze" lądują zazwyczaj crapy lub budżetówki, nawet jeżeli mowa o starociach.

EDIT: Trochę się spóźniłem

guliwierjaniak

A czemu ni ma dwóch pierwszych Warcraftów :( ???

Michał

puzonix napisał/a:
Pieprzysz jak potłuczony. Nie wiem o jakich grach "o wiele lepszych od Diablo II i Warcrafta 3" mówisz, bo chyba je wymyśliłeś. Nie ma takich gier.

:rotfl:

Jest wiele lepszych gier, ale to już kwestia gustu dlatego nie będę się o takie rzeczy wykłócał. Chodzi mi głównie o to, że nieważne jak dobra/słaba gra, po ponad 10 latach od premiery już powinna dawno się walać po tanich seriach.

Globoos napisał/a:
Zaraz, zaraz. Mówisz o o wiele lepszych grach czy po prostu o nowszych grach? Bo ile jest gier znacznie lepszych od Diablo 2, które na dodatek dałoby się kupić za grosze? Dungeon Siege? :lol: Z tego co pamiętam, to miałeś jakieś takie oryginalne poglądy, że DS jest lepszy od Diablo, ale mógłbyś je zachować dla siebie, a nie głosić jak jakąś obiektywną prawdę, bo wiele osób miałoby problem, żeby znaleźć choć kilka gier "o wiele lepszych" od Diablo 2 w ogóle.

Ale nie mówiłem tylko o RPG. I nie mówię, że gra z gatunku A jest lepsza niż gra z gatunku B. Tylko w innych gatunkach po prostu czegoś takiego nie widzę. Przykład: Znajdź mi jakieś stare FPS'y, które mają ponad 10 lat i cały czas są wydawane po cenie ponad 50 złotych jak tu podane Diablo 2. Zauważyłem, że gry Blizzarda oraz Planescape Torment to gry wydawane co jakiś czas i nie mam nic do tego - cena PT jest jak najbardziej dobra, gra już dawno spadła do EK i tak samo powinno być z grami Blizzarda.

ukladanka

Michał napisał/a:
Jest wiele lepszych gier, ale to już kwestia gustu dlatego nie będę się o takie rzeczy wykłócał.

Identyczna sytuacja jak z Bioshockiem ;]

voiteg

Michał napisał/a:
puzonix napisał/a:

:rotfl:

Jest wiele lepszych gier, ale to już kwestia gustu dlatego nie będę się o takie rzeczy wykłócał.

Nie ma. Co najwyżej są gry, które bardziej się TOBIE podobają. I jedna sprawa, gdy ktoś pisze "xxx to słaba gra" (gdzie te IMO sobie można odpuścić, o ile jest sensowna argumentacja), a druga gdy piszesz coś w stylu "te gry powinny być tańsze, bo wiele lepszych jest za kilka groszy". Problem w tym, że twory Blizzarda są powszechnie uważane (niemal wszystkie) za gry wybitne. A że Ty uważasz inaczej to fajnie, ale zostaw to dla siebie.

Michał napisał/a:
Zauważyłem, że gry Blizzarda oraz Planescape Torment to gry wydawane co jakiś czas i nie mam nic do tego - cena PT jest jak najbardziej dobra, gra już dawno spadła do EK i tak samo powinno być z grami Blizzarda.

Gdyby PT sprzedawało się tak dobrze jak Diablo, to by nie trafiło tak szybko do EK. Bo z tego co pamiętam, ta gra niestety w ogóle się zbyt dobrze nie sprzedała.

Michał

Globoos napisał/a:
Problem w tym, że twory Blizzarda są powszechnie uważane (niemal wszystkie) za gry wybitne. A że Ty uważasz inaczej to fajnie, ale zostaw to dla siebie.

Planescape Torment to też gra wybitna i niemal każdy Ci to powie, kto miał z nią styczność. A jednak już dawno temu spadła do EK. Można? Można.

Globoos napisał/a:
Gdyby PT sprzedawało się tak dobrze jak Diablo, to by nie trafiło tak szybko do EK. Bo z tego co pamiętam, ta gra niestety w ogóle się zbyt dobrze nie sprzedała.

Więc tu chodzi o sprzedaż? "Póki się dobrze sprzedaje to niech cena będzie wysoka"?

FoG

Michał napisał/a:
Planescape Torment to też gra wybitna i niemal każdy Ci to powie, kto miał z nią styczność. A jednak już dawno temu spadła do EK. Można? Można.

Cytat:
Więc tu chodzi o sprzedaż? "Póki się dobrze sprzedaje to niech cena będzie wysoka"?

Sam sobie odpowiedziales na pytanie...

Cytat:
[Dzisiaj 11:32] Muzicjohn: i co, gwalcicielu?
[Dzisiaj 13:15] Muzicjohn: powtorze: W OGOLE CIE NIE NAZWALEM GWALCICIELEM, tępaku skonczony ;/

Wosq

Z Blizzem jak z Rockstarem, cenią swoje gierki i to bardzo. Po prostu poniżej określonego pułapu cenowego nie zejdą...Może i kultowe, może i wybitnie, nic to ani D2 ani W3 nie kupię, bo stałyby tylko na półkach :)

voiteg

Michał napisał/a:

Bosch. Dzięki za info, nie wiedziałem, nigdy nie grałem w Tormenta, jak sam avatar wskazuje. Zresztą patrz niżej.

Michał napisał/a:
Globoos napisał/a:

Nie, każdy wydawca to przecież taki altruistyczny chrześcijanin, że będzie rozdawał gry prawie darmo, nawet jak mu się to nie będzie opłacać :ok:

m00ka

PT to gra dla bardzo wąskiego grona odbiorców... dostając grę w dniu premiery sam się od niej odbiłem... wracając do tytułu dopiero po kilku latach... a Diablo? Cóż... wiadomo :) choć PT przeszedłem kilka razy to przy Diabełku spędziłem setki godzin. Każdy kto chciał zagrać ma grę w swojej kolekcji... a cena jak cena. Adekwatna IMO to jakości. Gdyby kosztowała 20 ziko na BNie byłaby masa noobków... w sumie i tak jest :)

Zamiast cieszyć się że gra jest w sprzedaży (dla tych co nie mieli okazji kupić) to jeszcze narzekają :) Bo tak... 10-letnia gra ma kosztować 10 zł... Ekhm... panowie...
Co niektórzy wolą kupić 10 gier po 1,5 - 2 euro w które nigdy nie zagrają na Stimie podczas Summer Sale czy innej wyprz... ich wola

Pzdr i gry Blizza jak najbardziej polecam...

Osobiście żałuję że w zestawieniu nie ma D1 z dodatkiem :(

Ostatnio zmieniony przez m00ka Pią 26 Sie, 2011, w całości zmieniany 1 raz  

Adner

Wolę poczekać na Diablo 3, dołożę kilkadziesiąt złotych i będę mieć grę pewnie lepszą niż dwójka :p

m00ka

Adner napisał/a:
Wolę poczekać na Diablo 3, dołożę kilkadziesiąt złotych i będę mieć grę pewnie lepszą niż dwójka :p

A jak D3 dobije do 200zł? :P A dobije napewno...

kratke

m00ka napisał/a:
Osobiście żałuję że w zestawieniu nie ma D1 z dodatkiem :(

Fakt. Brałbym z miejsca.

W trzeciego Warcrafta nigdy jakoś nie miałem okazji zagrać... chyba czas zapoznać się z klasyką:)

A cena Diablo 3 pewnie faktycznie dobije do 200. Śmiałem się z tych co wywalali tyle na Starcrafta 2, a sam... pewnie tyle samo na D3 wydam :razz:

m00ka

kratke napisał/a:
A cena Diablo 3 pewnie faktycznie dobije do 200. Śmiałem się z tych co wywalali tyle na Starcrafta 2, a sam... pewnie tyle samo na D3 wydam :razz:

Haha, też pomyślałem o tym teraz. W sumie S2 kupiłem dopiero ostatnio bo sporo w betę grałem i cena mnie przerażała, ale Diabełka jako fan poprzednich części kupię w preorderze jakimś. No nic... magia tytułu... A inni niech się śmieją ;)

Odpowiedz do tematu