Zaloguj się:
Login:
Hasło:
Autologowanie

Menu

Ostatnio na forum:
Musisz mieć włączoną obsługę JavaScript, żeby korzystać z tej funkcji


1
Markolf w...

        
Kliknij w logo przęglądarki, aby dodać Markolfa do podręcznej wyszukiwarki
Przyjaciele

gram.pl
CD-Action


Partnerzy

Reklama

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl

130x50

Linki

Archiwum newsów:
Wybierz rok:

2001    2002    2003    2004    2005    2006    2007

2008    2009    2010    2011    2012    2013
Brak tytułu
30.12.2003 dodał: marcolphus  

Ponieważ jutro nie będę miał okazji, chciałbym już dzisiaj życzyć wszystkim czytelnikom strony wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2004 roku oraz wielu dobrych gier w czasopismach!!!

I na zakończenie roku mała plotka: w jednym z pism ukaże się niedługo gra Thief 2: The Metal Age - podobno spolszczona...
dodaj komentarz  
Brak tytułu
24.12.2003 dodał: marcolphus  

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dodaj komentarz  
Brak tytułu
19.12.2003 dodali: Łukasz Sendacki, DAM-SOFT, feniks, Matt, fanUTyk, kszaq, Paweł Nowiński, Paweł Ojrzanowski, Paul, wróbel
 


Niestety, nawał zajęć uniemożliwia mi ostatnio regularne uzupełnienia strony. Ten grudzień jest wyjątkowo zwariowany dla mnie... Ale do rzeczy:

Plotka nie potwierdziła się: w styczniowym CD Action znajdą się gry Warlords: Battlecry oraz Homeworld. Może następnym razem... ;-)

Jest też już nowy numer Max Game zawierający następujące tytuły: Pacific Warriors 2, Autostrada Race, Snow Wave Avalanche, Seach & Rescue 3 i Rzeźnik. Natomiast w lutowym numerze tego periodyku jedną z pełnych wersji gier będzie Wanted Guns.

Firma IDG nie do końca dała za wygraną, gdyż do najnowszego wydania PC World Komputer dorzuciła grę Ski-Doo X-Team Racing.

Kolega o ksywie DAM-SOFT poinformował mnie także, że istnieje piąta wersja nowego numeru pisma Play, zawierająca jednakże Encyklopedię Gier 2003...

Pojawiła się także nowa (która to już z kolei??) tania seria wydawana przez firmę Cenega: Super$eller. W pierwszym rzucie znajdziemy takie tytuły jak Beach Life, Celtic Kings, Commandos 2, Delta Force: Helikopter w Ogniu, Praetorians, Syberia, Thorgal i The Partners.

A skoro już mowa o firmie Cenega, to plotki głoszą, że w jednym z następnych numerów Game4U znajdzie się gra Warlords IV...
dodaj komentarz  
Brak tytułu
16.12.2003 dodali: wróbel, Michał Zacharzewski, Grzegorz Przybyłowski, kszaq, xyz, KrzyChu!!!, Prezes, feniks, DAM-SOFT, Pako-de-Moll
 


Wow, widać, że święta idą, gdyż w ciągu tylko jednego dnia dostałem naraz mnóstwo informacji!! Po kolei:

Najwyraźniej wydawnictwo Bauer wzięło przykład z firmy Axel Springer w dziedzinie dodawania tych samych gier do różnych czasopism: w styczniowym numerze Click!'a ukażą się - Turok 2: Seeds of Evil, znany już z CD Action oraz Warrior Kings.

A skoro mowa o wydawnictwach firmy Axel Springer, to najnowszy Play ponownie zawiera sporo gier. Niestety, z braku miejsca nie zamieszczę kolejnego, bardzo sympatycznego maila KrzyCha!!!, a jedynie wymienię co dostajemy w najnowszym numerze: Conflict: Desert Storm, TOCA Touring Car Championship, Gorky 17 oraz do wyboru: Messiah, Ski Park Manager, The Moon Project i Pro Rally 2001. Jednym słowem: istnieją 4 różne wersje styczniowego Playa.

Tego nawału gier najwyraźniej nie wytrzymała firma IDG, gdyż najnowszy Gamestar ukaże się wyłącznie w wersji elektronicznej...

Ale za to mamy nowy tytuł na rynku: Game.info. Krótki opis (courtesy of Joel): "Game.info to nowy magazyn o grach komputerowych, który pojawił się już w kioskach i salonikach prasowych. Czasopismo kosztuje 9,90 zł i liczy sobie 28 stron. Zawiera beta-testy (m.in. NHL 2004, XIII, RC Cars) i recenzje (m.in. Worms 3D, Lionheart, Commandos 3, 998 ), a także dwie płyty CD. Zamieszczono na nich dema oraz pełne wersje gier (3 Foot Ninja, MonkeyLander, Tennis Ace, Volleyball, Crypt Raider). Za magazynem stoją ludzie z Wrocławia, dowodzeni przez Pawła Głogowskiego." Dodam tylko, że te pełne wersje to najczęściej gry flashowe, całkowicie darmowe - nie znajdą się zatem w moim spisie (ale może później dołożą coś większego)...

A na koniec krótkie info: pismo Cybermycha w styczniowym numerze pisma oferuje grę Kirikou.

I jeszcze chciałbym gorąco podziękować wszystkim, którzy przysyłają do mnie maile z informacjami i z góry przeprosić za długo okres oczekiwania na dopisanie najnowszych gier do spisu - z nawału pracy po prostu brak mi na to ostatnio czasu... Uff...

PS. Krążą plotki, że w nowym CD Action będzie gra zaczynająca się na Dia... ;-)
dodaj komentarz  
Brak tytułu
07.12.2003 dodał: martin  

Właśnie ukazało się nowe, świąteczno-sylwestrowe wydanie magazynu SS-NG. W 15. numerze czekają na Was m.in. gorące relacje z rozgrywek Polskiej ligi Unreal Tournament, które przeczytacie tylko u nas! Wśród zapowiedzi i recenzji znajdziecie takie kąski jak Silent Hill 3, Need for Speed: Underground, Call of Duty, czy Warlords 4. Opisujemy również monitory LCD i najnowsze dzieło Nokii, N-Gage. W CIA m.in. reaktywacja Skrzydlatych Stron, kolejne Odgłosy Wojny i wiele innych działów, nasz naczelny dementuje też pogłoski jakoby pisał pod wpływem trawy i innej kawy. Krótka Przerwa w Zabijaniu natomiast oferuje mocną dawkę felietonów, recenzje filmowe oraz drugi odcinek Opowieści po Denaturacie - chorych niczym ich autorzy. To jednak nie wszystko! W tym numerze także wyniki Dochodzenia Dagmarki. Tak, tak Dagmarka doszła i to dzięki Wam za co jest bardzo wdzięczna :)

Po co płacić kupę kasy za pisma skoro możecie mieć to wszystko za darmo. Już dziś zapraszamy na serwer do pobrania #15 SS-NG.

ONLINE:
http://www.ts-index.power.pl/jts/ss-ng/link.php?id=3
OFFLINE (normal):
http://www.ts-index.power.pl/jts/ss-ng/link.php?id=2
LIGHT:
http://www.ts-index.power.pl/jts/ss-ng/link.php?id=1
dodaj komentarz  
Brak tytułu
07.12.2003 dodali: marcolphus, wróbel
 


Oto wyniki głosowania na najlepszą grę w grudniowym wydaniu pism:
W sumie oddano 245 głosów. Bezapelacyjnym zwycięzcą została gra Tony Hawk's Pro Skater 3 (36%/88 głosów). Na drugim miejscu Majesty Gold Edition (18%/45 głosów), a na trzecim Close Combat V (14%/34 głosy). Pełne wyniki można obejrzeć tutaj.

Na prośbę czytelników uzupełniłem dział Cybermycha - dodałem tam naprawdę sporo tytułów. A ponieważ w tym piśmie coraz częściej pojawiają się normalne wersje gier (i to nie tylko dla dzieci), będę regularnie dopisywał je do spisu. Dotyczy to także nowego pisma Bajtuś, które od niedawna jest na rynku - oczywiście, jeżeli będą dodawać pełne gry.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
06.12.2003 dodał: Daumier  

Te sześć gier występuje w wersji DVD pisma Gry Komputerowe i jest to dokładnie zawartość Megapaka DVD firmy Lemon Interactive: Car Tycoon, Etherlords, Evil Islands, Real War, RIM: Battle Planets oraz Starmageddon.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
06.12.2003 dodał: vvtheck  

W końcu ukazał się nowy numer pisma Gry Komputerowe, oznaczony numerkami 11-12/03. Zawiera pełne wersje gier, tym razem do wyboru: albo Jagged Alliance 2.5: Unfinished Business albo Original War. Podobno jest też zestaw z sześcioma grami, ale nie wiadomo jakimi...
dodaj komentarz  
Brak tytułu
05.12.2003 dodał: marcolphus  

Niestety, złośliwość rzeczy martwych jest okrutna: nowe forum okazało się niewytrzymałe na napór chętnych i wysypuje się co chwilę. Dopóki nie uda mi się tego naprawić, zarządzam powrót na forum na serwerze free4web...
dodaj komentarz  
Brak tytułu
04.12.2003 dodał: marcolphus  

Pewnie się niektórzy zdenerwują, ale co mi tam ;-) Obecnie właściwym (i już na zawsze stałym) adresem forum dyskusyjnego jest adres http://www.markolf.prv.pl/forum. Przy okazji dziękuję kszaqowi za pomoc w jego uruchomieniu!! Pozostałe fora zostaną zlikwidowane. Przepraszam za zamieszanie...
dodaj komentarz  
Brak tytułu
03.12.2003 dodał: wróbel  

Wiadomo już, że w styczniowym numerze Komputer Świat GRY znajdują się pełne wersje gier Duke Nukem: Manhattan Project, Snow Wave Avalanche i Era Futbolu 2002.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
02.12.2003 dodał: wróbel  

W najnowszym PC-CD jest gra II Wojna Światowa: Eskadra Orłów.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
29.11.2003 dodał: marcolphus  

Ponieważ forum znowu nie działa, założyłem nowe, świeże forum na innym serwerze. Zapraszam tutaj!!

Aha i jeszcze jedno: numer specjalny CD Action poświęcone grze Quake 2 już jest w kioskach.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
27.11.2003 dodał: wróbel  

CD Action 13/03 ukaże się 2 grudnia, a kilka dni później pojawi się specjalne wydanie CD Action poświęcone grze Quake 2 (oczywiście pełna wersja gry będzie na dołączonej płytce).
dodaj komentarz  
Brak tytułu
27.11.2003 dodał: Michał Zacharzewski  

Dzięki Michałowi znam już zawartość zestawu PC Fun 3. Są tam następujące gry: Air Offensive, Card Shark 2, Drop'n Blow, First Assault, G Squad, Grandmaster, Midnight Racing, Seven Kingdoms Ancient, Trickshot i Zemsta Urzędasa.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
27.11.2003 dodali: smuggler, kszaq, Łukasz Sendacki
 


W specjalnym, trzynastym numerze CD Action znajdą się dwie gry: Delta Force oraz Angels vs Devils. Ta druga gra ukazuje się w Polsce jakiś miesiąc przed premierą światową i w dodatku, specjalnie dla CD Action, została ona spolszczona.

Niedawno wyszło specjalne wydanie PC World Komputer, o nazwie "Na Gwiazdkę". Zawiera dwie gry: Off Road i City Trader.

Widziałem także trzecie wydanie PC Fun, ale nie jeszcze nie wiem, jakie gry zawiera (na pewno jest Zemsta Urzędasa).
dodaj komentarz  
Brak tytułu
25.11.2003 dodał: marcolphus  

W związku z awarią serwera Freeweb, na którym znajduje się forum dyskusyjne, wszystkie tematy i posty w których brałem udział ja oraz forumowicz Daumier, zostały zlikwidowane. Stąd brak niektórych wątków...
dodaj komentarz  
Brak tytułu
22.11.2003 dodał: wróbel  

Małe sprostowanie: w Gamerze znajduje się pełna wersja gry Polowanie na Indyki oraz demo gry Wyścigi Kurczaków (a nie pełna wersja, jak napisałem).
dodaj komentarz  
Brak tytułu
21.11.2003 dodał: marcolphus  

Aby nie było niejasności: tak, wiem, że w najnowszym numerze pisma Gamestar są gry King's Quest I i II VGA (remake), lecz nie są to oryginalne wersje firmy Sierra, lecz gry freeware stworzone przez fanów. A reszta informacji znajduje się w punkcie 8 FAQ.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
21.11.2003 dodali: wróbel, Krzysztof Kostowski
 


Nowy Gamestar zawiera gry: Close Combat V i America's Army: Operations (ta ostatnia tylko w wersji DVD).

Są też nowe numery periodyków: Komputer CD, Gamer i Max Kids, zawierające odpowiednio: Night Race i Mega Pinball w pierwszym, Autostrada Racer (czyli Autobahn Racing) i Wyścigi Kurczaków w drugim oraz Sammy w ostatnim. Powstała też regularnie aktualizowana strona poświęcona wydawnictwom firmy Play: http://www.maxkids.pl.

Dodałem też nową sondę. Proszę zgłaszać mi wszelkie problemy z głosowaniem (mam nadzieję, że tym razem nie będzie oszustw...).
dodaj komentarz  
Brak tytułu
20.11.2003 dodali: fanUTyk, Michał Zacharzewski
 


W najnowszym numerze PC World Komputer znajduje się gra eRacer, a w wersji DVD pisma także dodatkowo Alex Puzar's Extreme Trial Motocross.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
18.11.2003 dodał: KrzyChu!!!  

E-maila dostałem takiego fajnego, że zacytuję go w prawie całości:

"I znów PLAY zasypał nas kolejną garścią pięciu gier, w tym, moim zdaniem, kilkoma wartościowymi.

Wpierw te polsku:

1. Jack Orlando Director's Cut - (przygodowa)
Ulepszona wersja jednej z najlepszych polskich gier przygodowych Jack Orlando: A Cinematic Adventure, z nowymi lokacjami, przygodami i zagadkami. Faktycznie zabawa jest przednia! (topWare Poland)(premiera 11.2001)

2. Insane - (wyścigi samochodowe 4x4)
Tu nie znajdziesz ani metra asfaltu, czyli szalone wyścigi pojazdami z napędem na cztery koła, po naprawdę zakręconych trasach. (Invictus/Codmasters/CD Project) (premiera: 02.2001)

3. Airlines 2 - (strategiczna, ekonomiczna)
Kolejny przedstawiciel coraz popularniejszych strategii ekonomicznych traktujących o liniach lotniczych. Gracz naturalnie staje się właścicielem niewielkiej firmy trudniącej się transportem lotniczym i własnymi siłami ma stworzyć wielkie, międzynarodowe linie lotnicze. (InterActive Vision/Global Star/PLAY.com) (premiera: 10.2002/06.2003)

4. Solaris 1.0.4 - (zręcznościowa)
Zręcznościowa strzelanka kosmiczna w starym, dobrym stylu, wykorzystująca najnowsze zdobycze grafiki komputerowej. (Apollo/Real Networks/TopWare) (premiera: 11.2001 / 01.2002)

I po angielsku jedna okolicznościówka wraz z instrukcją w PDF-ie:

5. Christmas Magic - (zręcznościowa)
Symulator św. Mikołaja rozdającego prezenty. Gra jest produkcji firmy IncaGold, odpowiedzialnej za takie gry, jak: Autobahn Total, Hot Wired (czyli Speed Thief), Midnight Racing (+ ME: Long Night), Paintball Heroes, Scooter Chellenge. (premiera: 2002)"

Prenumeratorzy mają już pismo w rękach, natomiast w kioskach ukazać powinno się ono w czwartek, 20 Listopada.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
14.11.2003 dodał: wróbel  

Seria Premierowe Tanie Granie dorobiła się własnej strony. Przy okazji wydawca zdradził jakie kolejne tytuły ukażą się w tej serii: Batman Vengeance, Borderzone, Omega Stone, Space Rangers i Konung 2.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
09.11.2003 dodał: marcolphus  

Ze względu na sfałszowanie wyników ankiety, zdjąłem sondę. Następna ukaże się już z (mam nadzieję skutecznym) zabezpieczeniem przed fałszerstwami.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
07.11.2003 dodali: wróbel, słoma212
 


Grudniowy Click! (który w kioskach znajdzie się już 11 listopada) zawierać będzie grę Kroniki Czarnego Księżyca.

I jeszcze dwie informacje dotyczące nowych stron www. Ruszyła w końcu strona pisma Click! pod adresem www.click.pl. Działa także nowa domena Świata Gier Komputerowych: www.sgk.info.pl (poprzednia została zawieszona).
dodaj komentarz  
Brak tytułu
07.11.2003 dodał: kszaq  

Jak poinformowała firma CD Projekt będą 2 wersje specjalnego pakietu Extra Gry. Różnić się będą jedną grą: do wyboru będzie zestaw z Hotel Giant lub Warcraft 2.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
05.11.2003 dodał: wróbel  

Najwyraźniej firma Axel Springer stawia ostatnio na ilość: w grudniowym numerze Komputer Świat GRY znajdują się aż 3 tytuły: Modi i Nanna, Hopmon oraz Władca Bulionu.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
04.11.2003 dodał: kszaq  

12 listopada ukaże się specjalne wydanie Extra Gry. Będzie ono zawierać trzy gry: Restaurant Empire, Hotel Giant i Casanova. Całość zostanie wydana w pojedynczym pudełku w cenie 29.99 zł.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
03.11.2003 dodali: Krzysztof Kostowski, wróbel
 


W kolejnym numerze Max Game znajdzie się gra Poldek Driver. Oprócz niej na 2 płytkach pojawi się jeszcze kilka innych gier: Search & Rescue: Vietnam Med-Evac, Paintball Shooter, Tennis Antics oraz Beach Volleyball. Uzupełniłem też wpisy w pozostałych numerach Max Game - w większości przypadków w numerze, oprócz podstawowego tytułu, znajdowały się dodatkowe gry (tak samo w ostatnim wydaniu Max Kids).
dodaj komentarz  
Brak tytułu
02.11.2003 dodał: martin  

Informacja prasowa:

SS-NG #14 - HALF-LIFE Family

Nadszedł listopad, a wraz z nim kolejny, wypasiony jak krowa z Polan 2, numer SS-NG! Temat numeru to HALF-LIFE oraz wszystko co o nim, dodatkach i kradzieży bety, wiedzieć powinniście, łącznie 8 stron naprawdę mocnego materiału!
Mamy dla was także relację z WORLD CYBER GAMES - czyli ogromnego turnieju growego. Wśród zapowiedzi znajdziecie takie smaczki jak BROKEN SWORD 3, SYBERIA 2 czy HOMEWORLD 2. Recki to m.in.: CHROME, POLANIE 2, czy ENCLAVE. Oczywiście czeka na was także kilkadziesiąt stron Waszych ulubionych działów tematycznych (m.in.: Emulacja, Hardware, strefa FPP, Felietony czy opowiadania) oraz nowe, pokręcone "Opowieści po denaturacie". Łącznie 65 stron informacji bez których nie przeżyjecie do następnego miesiąca :] A wszystko podane w Waszej ulubionej formie!
Klikajcie i bawcie się dobrze!

SS-NG #14ONLINE:
http://www.ts-index.power.pl/jts/ss-ng/link.php?id=3
OFFLINE (normal)
http://www.ts-index.power.pl/jts/ss-ng/link.php?id=2
LIGHT:
http://www.ts-index.power.pl/jts/ss-ng/link.php?id=1
mirror (normal)
http://www.ts-index.power.pl/jts/ss-ng/link.php?id=4
mirror (light)
http://www.ts-index.power.pl/jts/ss-ng/link.php?id=5

SS-NG - zin inny niż wszystkie
Krótka Przerwa w Zabijaniu - publicystyka i film
www.ppk.z.pl
dodaj komentarz  
Brak tytułu
31.10.2003 dodał: wróbel  

W najnowszym numerze wydawnictwa Extra Gra 100% Sportu znajdzie się gra Colin McRae Rally 2.0.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
31.10.2003 dodali: Verminus, Kuba
 


Informacja prasowa:

"Cenega Poland ma przyjemność poinformować, iż na przełomie listopada i grudnia do kiosków na terenie całego kraju trafi pierwszy numer nowej serii gier - Game 4U. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom polskich graczy oferować będziemy premierowe gry o najwyższej jakości w niezwykle przystępnej cenie - 24,90 złotych i w profesjonalnej, polskiej wersji językowej. Game 4U pojawiać się będzie co miesiąc wraz z gratisowym, 48-stronicowym magazynem z zapowiedziami, recenzjami, poradami, konkursami i innymi interesującymi tematami. Oprócz tego w Game 4U znajdzie się dodatkowa płyta CD z demami, patchami, filmami i innymi niezbędnymi plikami dla każdego prawdziwego gracza.
Pierwszy tytuł z serii Game 4U to nie lada gratka dla wszystkich graczy - pełna wersja gry Starsky & Hutch!"
dodaj komentarz  
Brak tytułu
29.10.2003 dodali: cratebeer, marcolphus
 


Zmiana planu wydawniczego Extra Gry: dodatki do Disciples 2, Guardians of the Light oraz Servants of the Dark ukażą się w grudniu (a nie w przyszłym roku), natomiast gra Chicago 1930 została przesunięta na przyszły rok (dokładna data wydania jeszcze nie znana). Spowodowane jest to faktem, że autorzy gry Chicago 1930 jeszcze jej nie ukończyli...

Dowiedziałem się też, że gra Majesty Gold Edition w grudniowym CD Action ukaże się w angielskiej wersji językowej, ale za to z polską instrukcją.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
28.10.2003 dodał: wróbel  

Drugą pełną wersją gry w grudniowym CD Action będzie Tony Hawk's Pro Skater 3.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
28.10.2003 dodali: kszaq, marcolphus
 


Jedną z pełnych wersji gier w grudniowym numerze CD Action będzie gra Majesty (na razie jeszcze nie wiem czy po polsku).

I jeszcze dwa wyjaśnienia pewnych nieścisłości:
1. w najnowszym numerze pisma Play jest 6 pełnych wersji, z tym, że ta szósta (czyli Road Wage) nie została opisana nigdzie oprócz samej płytki (nr 1), gdyż oficjalnie nie działa pod systemem Windows XP.
2. Natomiast w najnowszym numerze pisma Gamestar znajduje się gra Pool of Radiance: Ruiny Myth Drannor, zwana także Pool of Radiance 2, gdyż pierwsza część tej gry ukazała się w 1988 roku.
Aby uniknąć podobnych nieporozumień, w przyszłości postaram się dokładniej sporządzać nowinki (przy okazji dziękuję i pozdrawiam wszystkich, którzy w tej sprawie pisali do mnie na maila :-) ).
dodaj komentarz  
Brak tytułu
23.10.2003 dodał: marcolphus  

Skoro już wiadomo jakie gry ukażą się w listopadowych wydaniach pism, stworzyłem nową sondę (po prawej). Brakuje tylko pisma Gry Komputerowe, ale znając życie pojawi się ono na rynku dopiero za miesiąc...

W poprzednim głosowaniu wygrały gry: Red Faction (86 głosów), Ghost Recon (50 głosów) oraz Re-Volt (31 głosów). W sumie oddano 267 głosów. Wyniki można obejrzeć tutaj.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
23.10.2003 dodali: lawmer, lutek
 


W najnowszym Gamestarze znajdą się gry: Pool of Radiance 2 i Lure of the Temptress.

A w nowym PC World Komputerze gra Persian Wars.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
21.10.2003 dodał: KrzyChu!!!  

Najnowszy numer pisma Play zawiera 6 gier: Moon Tycoon, Sacrifice, Toon Car, Resurrection, Road Wage oraz Pro Beach Soccer.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
19.10.2003 dodał: wróbel  

Jest już nowy numer periodyku Komputer CD z pełną wersją gry Mega Pinball.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
18.10.2003 dodał: Konrad Morawski  

Cytat: "Najbliższe wydanie czasopisma eXtra Gra Wielkie Hity z grą Diablo oraz dodatkiem Hellfire zostało z przyczyn niezależnych od CD Projekt przesunięte na przyszły rok. W listopadzie, w miejsce gry Diablo zostanie wprowadzone do kiosków specjalne wydanie eXtra Gry - niespodzianka. Więcej szczegółów o tym wydaniu już wkrótce. Wszystkich fanów Diablo serdecznie przepraszamy za przesunięcie wydania gry."
dodaj komentarz  
Brak tytułu
17.10.2003 dodali: Michał Zacharzewski, DAM-SOFT, xyz, wróbel, Daumier
 


Już wiem, co się znalazło w PC FUN 1 ;-)
dodaj komentarz  
Brak tytułu
13.10.2003 dodali: wróbel, marcolphus
 


Kilka zaległości:

- w nowej Super Grze ukaże się gra Piraci - Przekleństwo Tortugi,
- w najnowszym wydaniu Cybermychy jest okrojona wersja gry Robbo Millennium (nieprawdą jest to, co piszą w piśmie - że jest to wersja rozszerzona. Wersja z pisma ma 60 poziomów, gdy podstawowa wersja Robbo ma ich 130),
- jest też nowa, bardzo tania (9,90 zł) składanka 10 gier, wydana przez Lemon Interactive pod nazwą PC FUN 2. W zestawie znajdują się gry: Paintball Heroes, Tiny Trails, Argon, Space Haste, Dark Angael, Sleep Walker, Seven Kingdoms, Alien Bugs, Autobahn Racing i Dark Corona (ciekawe, że nie zauważyłem PC FUN 1, może ktoś wie co tam się znalazło?).
dodaj komentarz  
Brak tytułu
13.10.2003 dodał: Michał Zacharzewski  

Nowy Click! w kioskach już jutro, a w nim pełna wersja gry Forsaken.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
12.10.2003 dodał: marcolphus  

Redakcja pisma Gry Komputerowe nie dała za wygraną - właśnie się ukazał nowy numer pisma, z dwoma pełnymi wersjami gier: Screamer 4x4 oraz Pył.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
10.10.2003 dodał: wróbel  

Już niebawem ukaże się nowy numer Dobrej Gry. Znajdzie się w nim gra Kurka Wodna 3: Popłoch w Kurniku. Natomiast następny numer tego periodyku będzie zawierał Skoki Narciarskie 2004.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
10.10.2003 dodał: marcolphus  

Stworzyłem nową sondę (na życzenie czytelników). Zapraszam do głosowania!!
dodaj komentarz  
Brak tytułu
09.10.2003 dodał: wróbel  

Jest nowa seria gier w kioskach - nazywa się Gamer, wydawcą jest hurtownia oprogramowania Play. W pierwszym numerze znalazły się gry: Motocross Stunt Racer oraz Dzikie Gęsi.

Natomiast w nowych numerach Max Game i Max Kids znajdą się odpowiednio: Cycling Manager 2 oraz Tennis Antics.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
08.10.2003 dodał: Mefistus  

Cytat: "Zestaw Disciples II: Guardians of the Light i Disciples II: Servants of the Dark zostanie wydany w profesjonalnej, polskiej wersji językowej, w serii eXtra Gra: Premiery i będzie kosztował jedynie 29,99 złotych. Planowana data wydania to pierwsza połowa 2004 roku. " Dla skrócenia zapisu w spisie użyję opisu Disciples 2 Gold.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
06.10.2003 dodał: DAM-SOFT  

W najnowszym numerze Komputer Świat GRY ponownie dwie pozycje: Frontline Attack: War over Europe oraz Spin Off.

Przy okazji: dopisałem do spisu grę numer 500!!
dodaj komentarz  
Brak tytułu
02.10.2003 dodał: martin  

Informacja prasowa:

Nowy SS-NGNowy SS-NG już jest!!!

Szkoła, studia, praca, życie nas nie rozpieszcza, a najważniejsze są najdrobniejsze przyjemności. Z przyjemnością przedstawiamy zatem 13. numer magazynu SS-NG. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji. Znajdziecie w nim m.in. drugą cześć wywiadu z Piotrem Pieńkowskim, relację z eliminacji do World Cyber Games, oraz artykuł pod tytułem "Bal maskowy w Cyberprzestrzeni" pochodzący z miesięcznika Wiedza i Życie, a traktujący o znajomościach przez internet i nie tylko. W numerze również liczne zapowiedzi (m.in. UT 2004, Call of Cthulhu, Deus EX 2), recenzje (m.in.Lionheart: Legacy of the Crusader, Jedu Knight: Jedi Academy, Maluch Sim) oraz liczne i bogate działy tematyczne (Star Zone, Odgłosy Wojny, Klub Konesera i wiele innych). SS-NG to doskonała propozycja na nadchodzące jesienne wieczory.

zip:
http://www.ts-index.power.pl/jts/ss-ng/link.php?id=2
online:
http://www.ts-index.power.pl/jts/ss-ng/link.php?id=3

Dołącz do nas!
www.ppk.z.pl
PPK - Portal Pism Kultowych (Secret Service, Top Secret, Reset)
dodaj komentarz  
Brak tytułu
27.09.2003 dodał: Pyton
 


W związku z tym, że najnowszy Play występuje w 4 wersjach, a nie w 3 (jest wersja z dodanym Top Secretem 11/02 zamiast Skoków), postanowiłem, aby uniknąć w przyszłości nieporozumień, nie uwzględniać tych dodatków w spisie, a jedynie informować o nich w nowinkach.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
26.09.2003 dodał: mixx  

W listopadowym numerze CD Action będą dwie pełne wersje gier: Gun Metal i Rainbow Six: Rogue Spear .

Ukazał się też nowy numer PC World Komputer, ale tym razem bez gry.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
26.09.2003 dodał: marcolphus  

Wyczaiłem nową tanią serię gier: Best4Less. Dostępna wyłącznie w hipermarketach, wydawcą jest Cenega. Zawiera gry już wcześniej dostępne w tanich seriach lub czasopismach.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
25.09.2003 dodali: KrzyChu!!!, marcolphus
 


Okazuje się, że w najnowszym Playu znajduje się jeszcze jedna gra: Bowling.

A od paru dni moja strona jest całkowicie zgodna ze standardem HTML 4.0, co można sprawdzić, klikając na ikonkę na dole dowolnej strony. Mała rzecz, a cieszy (przynajmniej mnie ;-).
dodaj komentarz  
Brak tytułu
23.09.2003 dodał: KrzyChu!!!  

Ostatniego dnia lata dostałem informację, jakie gry ukażą się w nowym numerze Playa. Będą to: Red Faction, Supercross Kings, Knights and Merchants, Knights and Merchants: The Peasant Rebellion, Skoki Narciarskie 2002 oraz Skoki Narciarskie 2003.

Update: Knights and Merchants nie będą rozdzielone, lecz raczej w wersji Gold - jedna gra zawierająca wszystkie misje Knights and Merchants oraz The Peasant Rebellion. Natomiast Skoki Narciarskie będą do wyboru: albo Play ze Skokami 2002 albo Play ze Skokami 2003 (tak jak kiedyś był Play z dodawanymi numerami Top Secret).
dodaj komentarz  
Brak tytułu
18.09.2003 dodał: marcolphus  

Okazuje się, że oprócz gry Snajper w najnowszym Wydaniu Specjalnym Świata Gier Komputerowych znajdzie się także pełna wersja America's Army: Operations.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
18.09.2003 dodał: marcolphus  

Zgodnie z sugestią forumowiczów, do niektórych gier dołączyłem odnośniki do solucji/rozwiązań/opisu (niepotrzebne skreślić). Odnośnik znajduje się w okienku z opisem gry - przykładowo Broken Sword 2. Na razie takie odnośniki posiadają: Aztec, Broken Sword 2, Car Tycoon, Deluxe Ski Jump 2.1, Descent 3, Duke Nukem 3D, Emergency, Fallout, Fallout 2, Giants, Gilbert Goodmate, Grand Theft Auto, Heretic 2, Hexen 2, Jack Orlando, Kingdom Under Fire, Lure of the Temptress, MDK, MDK 2, Mortal Kombat 4, Orientalne Noce, Panzer General 2, Polanie, Quake 2, Sin, Soldier of Fortune, Rainbow Six, Turok 2, Virtua Fighter 2, Władca Bulionu, Wehikuł Czasu, Zegarmistrz, Złoto i Chwała: Droga do Eldorado. Jeżeli znacie jakieś strony z ciekawymi solucjami do gier ze spisu, to podeślijcie mi.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
17.09.2003 dodał: Verminus  

W następnym wydaniu Extra Gra Wielkie Hity znajdzie się prawdziwy hit: Diablo razem z dodatkiem Hellfire.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
16.09.2003 dodał: wróbel  

Sporo dodanych gier w serii Kolekcja Klasyki Komputerowej.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
16.09.2003 dodali: pawroman, wróbel
 


W Wydaniu Specjalnym Świata Gier Komputerowych będzie polska gra Snajper.

Natomiast w jednym z najbliższych wydań Click!'a znajdzie się gra Kroniki Czarnego Księżyca.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
16.09.2003 dodał: marcolphus  

Nie wiem, czy ktoś korzysta z mojego szablonu do pudełek DVD, ale jeżeli tak, to przygotowałem dzisiaj plik w formacie OpenOffice.org Draw - dla tych, którzy nie posiadają pakietu CorelDRAW (np. użytkowników Linuksa).
dodaj komentarz  
Brak tytułu
15.09.2003 dodał: marcolphus  

Dorzuciłem nową tanią serię: Premierowe Tanie Granie. Jej wydawcą jest firma Cenega, a zawiera ona gry przeciętne, ale za to całkiem nowe - stąd nazwa. Cena tej serii na dzień dzisiejszy: 59,90 zł.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
15.09.2003 dodał: marcolphus  

Dzisiaj coś dla miłośników wspominek. Klikając na linki poniżej możecie zobaczyć, jak wcześniej wyglądała moja strona. Aż się momentami włos na głowie jeży!! ;-)

Wygląd 1  
dodaj komentarz  
Brak tytułu
14.09.2003 dodał: marcolphus  

Witam na nowej wersji strony!!

Jak widać zmieniło się bardzo dużo: zmieniłem kolorystykę, poprawiłem sporo błędów, usprawniłem funkcjonalność, zwiększyłem przestronność... Strona wreszcie zaczęła wyglądać nowocześnie ;-)

Oczywiście podczas zmiany wystroju mogłem nie ustrzec się od stworzenia nowych błędów, więc jeżeli jakiekolwiek zauważycie, koniecznie mnie o tym poinformujcie. Na forum dyskusyjnym utworzyłem nowy temat na którym możecie wyrażać swoje opinie na temat nowego wyglądu strony...
dodaj komentarz  
Brak tytułu
13.09.2003 dodał: marcolphus  

19 września ukaże się ostatnie Wydanie Specjalne ŚGK wydane przez Egmont. Będzie w całości poświęcone grom FPP i oczywiście będzie zawierać pełną wersję gry.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
12.09.2003 dodał: marcolphus  

Nowy numer Click!'a będzie zawierał gry Re-Volt oraz Beneath a Steel Sky.

Zlikwidowałem też sondę: wynika z niej, że najczęściej używacie Internet Explorera (150 głosów, 72%). Inne przeglądarki otrzymały: Mozilla - 23 głosy, 11%, Netscape - 2 głosy, 1%, Opera - 29 głosów, 14%, inne (m.in. Konqueror) - 4 głosy, 2%.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
10.09.2003 dodał: Cratebeer  

W grudniowym wydaniu Extra Gry znajdzie się gra Chicago 1930.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
09.09.2003 dodał: DAM-SOFT  

W nowym numerze Komputer Świat GRY ponownie dwa tytuły: Colobot i Vulture.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
05.09.2003 dodał: Cratebeer  

Wiadomo już jakie tytuły ukażą się w nowym wydaniu Extra Klasyki. Będą to: Capitalism 2, Colin McRae Rally, Europa Universalis 2, Fallout 2, Fallout Tactics, Heores of Might & Magic 3 + Armageddon's Blade, Heroes of Might & Magic 3: The Shadow of Death, Icewind Dale, Might & Magic 8, Panzer Elite SE, Planescape: Torment, Rally Trophy, Robin Hood: Legenda Sherwood, Screamer Rally, Sea Dogs, The Longest Journey, Test Drive 6, TOCA 2, Warrior Kings oraz Worms Armageddon. Cena pozostała bez zmian: 19,90 zł (tym razem niezależnie od ilość CD).
dodaj komentarz  
Brak tytułu
04.09.2003 dodał: marcolphus  

No i po sondzie. Jak widać nie interesują Was gadżety związane z moją stroną: 11 głosów na TAK, 84 na NIE...
dodaj komentarz  
Brak tytułu
01.09.2003 dodał: DRIZIT  

Informacja prasowa:

Nowy numer SS-NG - w hołdzie ŚGK.

Z pewnością w tak ciężkim i przygnębiającym dniu, jakim jest 1 września, miłą wiadomością będzie to, że ukazał się 12 numer SS-NG. Został on poświęcony Ostatniemu z Wielkich Pism o Grach, czyli Światu Gier Komputerowych, a znajdziecie w nim m.in. ekskluzywny wywiad z Piotrem Pieńkowskim, czyli Redaktorem Naczelnym ŚGK, relacje z I Plenum KC SS-NG, Ankietę, pod wiele mówiącym tytułem "Dochodzenie Dagmarki". A także m.in: zapowiedzi (BlowOut, The Sims 2, Half-Life 2, Worms 3D, Painkiller, World of Warcraft, Middle-Earth Online, Gorky Zero, Colin McRae Rally 4 (konsola)); recenzje (WarCraft3: The Frozen Throne, Unreal 2: The Awakening, Pirates of the Carribean, Tomb Raider: Angel of Darkness, Legends of Zelda - The Wind Waker (GCN), Luigi's Mansion (GCN), Devil May Cry (PS2) )
oraz
30 stron działów a w tym: Star Zone (SW + ST) , Skup Złomu (przegląd konsol dostępnych na polskim rynku), Odgłosy Wojny (opis soundtracka z BG), felietony, opowieści i recenzje filmów.

zobacz Online
wersja zip

Dołącz do nas!
http://sikretia.prv.pl
dodaj komentarz  
Brak tytułu
30.08.2003 dodał: marcolphus  

Nowy numer pisma Gry Komputerowe zawiera grę Dragon Throne: Bitwa o Czerwone Klify. [info: wróbel]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
29.08.2003 dodał: marcolphus  

Wiadomo już jaka będzie czwarta gra w nowym CD Action - Conquest: Wojny Pogranicza. [info: cratebeer i kszaq]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
28.08.2003 dodał: marcolphus  

Grą znajdującą się wyłącznie na płycie DVD, dodawanej do części nakładu nowego CD Action, będzie Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory - samodzielny (tzn. nie wymagający posiadania pełnej wersji) dodatek przeznaczony wyłącznie do gry sieciowej. [info: Kuba]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
26.08.2003 dodał: marcolphus  

Jedną z pełnych wersji w październikowym numerze CD Action będzie Prince of Persia 3D. [info: Verminus i xyz]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
20.08.2003 dodał: marcolphus  

Najnowszy numer pisma Play będzie zawierał aż 5 gier: Echelon, Next Generation Tennis 2003, Hooligans: Europejska Zadyma, Test Drive 6 oraz Bomber Fun. [info: wróbel oraz DAM-SOFT]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
16.08.2003 dodał: marcolphus  

Dzięki informacjom wróbla dokonałem dużych uzupełnień w zachodnich wydaniach serii Sold Out. Mam nadzieję, że gry z tej serii nadal będą gościć w polskich pismach, zwłaszcza, że pojawiły się tam gry znane wcześniej z m.in. serii Bestseller, oraz parę rarytasów (np. gra Severance, która nigdy się w Polsce nie ukazała).
dodaj komentarz  
Brak tytułu
14.08.2003 dodał: marcolphus  

Bardzo często pytacie się mnie, gdzie można kupić pełne wersje gier, które ukazały się jakiś czas temu. Otóż na forum dyskusyjnym utworzyłem specjalny dział w którym można dawać ogłoszenia o chęci kupna/sprzedaży/wymiany gier z pism i nie tylko. Zapraszam do zaglądnięcia tutaj. (odnośnik ten jest od dzisiaj dostępny w FAQ, w punkcie 2)
dodaj komentarz  
Brak tytułu
11.08.2003 dodał: marcolphus  

Dzięki pomocy stałych bywalców forum, wróbla i xyza, uzupełniłem sporą część opisów gier.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
10.08.2003 dodał: marcolphus  

Jest już kolejny numer Komputer Świat Extra (czyli Twój Niezbędnik) z grą Era Futbolu 2002. [info: wróbel]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
06.08.2003 dodał: marcolphus  

Nowy Komputer Świat GRY zawiera dwie gry: Far Gate i Gift. [info: Konrad Morawski]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
05.08.2003 dodał: marcolphus  

14 sierpnia ukaże się nowe pismo o grach komputerowych "Virus_". Jego wydawcą jest wydawnictwo Bauer, wydawca CD Action i Click!'a. Niestety, szczegóły dot. pisma nie są jeszcze znane.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
31.07.2003 dodał: marcolphus  

Wrześniowy numer CD Action będzie zawierał dwie gry: Soldier of Fortune i Shadowman.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
30.07.2003 dodał: marcolphus  

W nowym wydaniu PC World Komputer jest gra Megarace 3 (tylko w wydaniu DVD!!).
dodaj komentarz  
Brak tytułu
25.07.2003 dodał: marcolphus  

We wrześniu ukaże się nowy numer pisma Dobra Gra, z premierową, polską grą Gorky Zero.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
24.07.2003 dodał: marcolphus  

Firma CD Projekt oficjalnie potwierdziła, że w następnej Extra Grze znajdzie się Etherlords 2. [info: Verminus]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
23.07.2003 dodał: marcolphus  

Sprawa Świata Gier Komputerowych trochę się już rozjaśniła. Piotr Pieńkowski, redaktor naczelny pisma, dużo wyjaśnił tutaj, na forum ŚGK.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
22.07.2003 dodał: marcolphus  

Informacja prasowa: "Egmont zawiesza wydawanie Świata Gier Komputerowych. Wydawnictwo Egmont Polska zawiesiło wydawanie miesiecznika Świat Gier Komputerowych. W sprzedaży jest ostatni, podwójny numer pisma. Powodem decyzji była niezadowalająca wydawcę sprzedaż pisma. Nie należało ono do ZKDP, według wydawcy jego średni nakład w ostatnich miesiącach wynosił 50 tys. egz. Pismo robiła zewnetrzna firma z Bydgoszczy, z którą rozwiązano umowę."
dodaj komentarz  
Brak tytułu
18.07.2003 dodał: marcolphus  

Kolejną grą z serii Extra Gra Wielkie Hity będzie Settlers 3. [info: Cratebeer]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
17.07.2003 dodał: marcolphus  

"Lipcowy Gamestar się nie ukaże. Nowy numer zobaczymy dopiero 8 sierpnia. Jak zapewnia redaktor naczelny, pismo ma się świetnie jednak wakacje są ciężkim okresem zwłaszcza dla młodego periodyku." [info: Verminus]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
16.07.2003 dodał: marcolphus  

18 lipca ukaże się specjalne wydanie CD Action poświęcone wyłącznie grze Tony Hawk's Pro Skater 2 (oczywiście na płycie znajdzie się pełna wersja tej gry). [info: fanUTyk]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
11.07.2003 dodał: marcolphus  

Sierpniowy numer Click!'a zawiera gry: Worms 2 i Lure of the Temptress. [info: Konrad Morawski]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
09.07.2003 dodał: marcolphus  

Nowy numer Komputer Świat GRY zawiera grę Search & Rescue 3. [info: Cratebeer]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
06.07.2003 dodał: marcolphus  

W nastęnym numerze Extra Gra 100% Sportu ukaże się gra Soccer Manager. [info: Verminus]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
03.07.2003 dodał: marcolphus  

I znów wysyp gier w CD Action ;-) W sierpniowym numerze trzy tytuły: Dave Mirra Freestyle BMX, Kick Off 2002 i Turok 2: Seeds of Evil. [info: Michał Zacharzewski i Konrad Morawski]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
29.06.2003 dodał: marcolphus  

Jeden z moich stałych współpracowników, Konrad Morawski, właśnie reaktywował swoją stronę poświęconą grze Blood: http://bloodgame.w.interia.pl. Zapraszam!!
dodaj komentarz  
Brak tytułu
28.06.2003 dodał: marcolphus  

Wkrótce ma się pojawić nowa tania seria gier pod nazwą Gra za dychę. Wydawca Play-It, pudełko DVD, cena 10 zł. Zawierać będzie tytuły: Airport Inc., Blair Witch vol.1: Rustin Parr, Blair Witch vol.2: Legenda Coffin Rock, Blair Witch vol.3: Historia Elly Kedward oraz Codename Eagle. [info: Kenet]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
27.06.2003 dodał: marcolphus  

Coś dla zapominalskich: pierwsze dwa numery pisma Gamestar ukazały się ponownie w cenie jednego. [info: Kuba]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
24.06.2003 dodał: marcolphus  

No proszę, właśnie ukazał się nowy, podwójny numer pisma Gry Komputerowe, z grą Darkened Skye. To najwyraźniej jakaś moda obecnie, bo nowy numer Świata Gier Komputerowych też będzie podwójny (tzn. ŚGK 7-8, a GK 6-7).
dodaj komentarz  
Brak tytułu
21.06.2003 dodał: marcolphus  

Już niedługo w kioskach pojawi się nowe Wydane Specjalne Świata Gier Komputerowych poświęcone grom-horrorom. Będzie zawierać pełną wersję gry From Dusk Till Dawn czyli Od Zmierzchu do Świtu, opartą na filmie o tym samym tytule. [info: martin]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
20.06.2003 dodał: marcolphus  

Krążą plotki, że czasopismo Gry Komputerowe jest w niezłych tarapatach i nie wiadomo czy znowu nie zniknie z rynku (numer czerwcowy wciąż się nie ukazał...).
dodaj komentarz  
Brak tytułu
18.06.2003 dodał: marcolphus  

W kioskach jest już nowy numer Play'a, ponownie z dodanym darmowym numerem pisma Top Secret. W sumie zawiera więc 4 gry: Shadow Company, Monster Truck Rumble, Broken Sword 2 i Car Tycoon (ten ostatni pobił już pewien rekord: ukazał się w kioskach już 6 razy w różnych wydaniach!!).
dodaj komentarz  
Brak tytułu
17.06.2003 dodał: marcolphus  

Wczoraj wypadła pewna okrągła rocznica. Otóż, od dnia 3 października 2001 roku, moja strona zaliczyła już ponad 100.000 odwiedzin!! Codziennie zalicza ona ok. 350 odwiedzin!! Bardzo Wam dziękuję!! Nigdy bym się nie spodziewał, że taka mała stronkę będzie miała taka duże zainteresowanie. Bez Was nie byłoby sensu jej prowadzić... ;-)
dodaj komentarz  
Brak tytułu
15.06.2003 dodał: marcolphus  

W lipcowym numerze Click!'a znajdzie się gra Heavy Gear 2. [info: Michał Zacharzewski]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
12.06.2003 dodał: marcolphus  

Od dzisiaj można dodać sidebar także w przeglądarce Opera. Odpowiednia ikonka jest na dole strony głównej...
dodaj komentarz  
Brak tytułu
11.06.2003 dodał: marcolphus  

W najnowszych numerach pism o grach komputerowych pojawiła się tajemnicza reklama, informująca, że dnia 31 lipca seria Extra Klasyka zniknie z rynku (tutaj możecie ją obejrzeć). Nie wiem, o co w tym chodzi, może to tylko taki zabieg marketingowy...
dodaj komentarz  
Brak tytułu
10.06.2003 dodał: marcolphus  

Nowy Gamestar będzie zawierał pełną wersję gry New York Race. Oprócz wersji CD i DVD, ten numer ukaże się także w wersji bez płytek. [info: Kamesennin, KrzyChu!!! i Mario]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
09.06.2003 dodał: marcolphus  

Pojawiła się nowa tania seria: Collector. Zawiera przede wszystkim gry Electronic Arts i dostępna jest (tak mi się wydaje) tylko w firmie Exe. [info: Maciej Kaczyński]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
06.06.2003 dodał: marcolphus  

Forum już działa...
dodaj komentarz  
Brak tytułu
04.06.2003 dodał: marcolphus  

Niestety, chwilowo forum dyskusyjne nie działa, z winy opieszałości banków :-( Mam nadzieję, że już niedługo (jutro?) będzie ponownie działać.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
02.06.2003 dodał: marcolphus  

Najnowszy zawodnik na polu dystrybutorów gier w Polsce, czyli firma Play (nie mylić z czasopismem Play!!) postanowiła wejść na rynek gier dostępnych w kioskach. Ich najnowsze propozycje ukażą się 15 czerwca, a są to: Max Kids 2/03 z grą Toyland Racer oraz Max Game 2/03 z grą Search & Rescue 4: Coastal Heroes. Przy okazji pobijają kolejny rekord: Max Kids kosztuje zaledwie 4,90 zł. W następnych numerach Max Game znajdą się gry Airlines 2 i Maluch Racer. [info: Krzysztof Kostowski]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
31.05.2003 dodał: marcolphus  

Najnowsza Cybermycha zawiera pełną wersję gry Kapitan Pazur, na zachodzie znanej jako Claw.
komentarze: 1  
Brak tytułu
28.05.2003 dodał: marcolphus  

W najnowszym numerze PC World Komputer znajduje się gra Economic War. [info: PULK]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
27.05.2003 dodał: marcolphus  

Ostatnio coś dużo przecieków dotyczących gier jakie mają się znaleźć w numerach lipcowych czasopism. Tym razem wiemy już, że jedną z pełnych wersji gier w lipcowym CD Action będzie Saga: Rage of the Vikings. [info: Łukasz Sendacki]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
26.05.2003 dodał: marcolphus  

W środę ukaże się kolejne (i zapewne ostatnie) wydanie Świat Gier Komputerowych Extra, z grami: Echelon, Sacrifice i Rainbow Six.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
22.05.2003 dodał: marcolphus  

Jest już nowy numer pisma Play. Oprócz polskiej wersji gry Far Gate znajdują się w nim także gry Summoner i London Racer 2.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
21.05.2003 dodał: marcolphus  

W ramach eksperymentu postanowiłem stworzyć możliwość dołączenia mojej strony do sidebara Mozilli. Jeżeli ktoś używa tej przeglądarki, to wystarczy, że kliknie tutaj, albo na ikonkę znajdującą się (na razie) na samym dole strony.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
20.05.2003 dodał: marcolphus  

W kioskach można znaleźć nowy numer Jokermanii CD z grami: Faq Dodgers oraz Kogut Jajcarz 2.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
18.05.2003 dodał: marcolphus  

Wiadomo już jaka będzie jedna z gier w czerwcowym numerze czasopisma Play: Far Gate. [info: xelloss]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
14.05.2003 dodał: marcolphus  

W kioskach jest też już nowy "Twój Niezbędnik" czyli Komputer Świat EXTRA z pełną wersją gry Liga Polska Manager 2003.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
13.05.2003 dodał: marcolphus  

W najnowszym numerze Komputer Świat GRY znajduje się gra Wehikuł Czasu, oraz... informacja o mojej stronie!!! Oto jej treść: "Baza danych z informacjami o wszystkich grach dostępnych w Polsce w niskich cenach: spredawanych w tanich seriach i dodawanych do polskich czasopism. Zawartość tej strony jest pomocna, jeśli szukamy starszych gier po okazyjnych cenach. Do większości przedstawionych tytułów dołączono krótkie opisy." Bardzo dziękuję szanownej redakcji!!!!
dodaj komentarz  
Brak tytułu
11.05.2003 dodał: marcolphus  

W nowym numerze Click!'a oprócz już działającej poprawnie drugiej płytki Giants, znajdzie się pełna wersja gry Mat Hoffman's Pro BMX. [info: KrzyChu!!!]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
09.05.2003 dodał: marcolphus  

Krótko i konkretnie: "W nowym GameStarze 3 pełne wersje: Pizza Connection 2, wreszcie oficjalnie Tachyon: The Fringe, State of War: Warmonger. A w nowym CD Action aż 4 pełne wersje: Close Combat 4, Hexen 2, Rage Rally i Midnight GT." [info: Kamesennin]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
07.05.2003 dodał: marcolphus  

Ciekawe info pojawiło się na WIG-u: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,6860.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
24.04.2003 dodał: marcolphus  

W najnowszym numerze pisma Play znowu znajdują się aż trzy gry. Tym razem są to: Rally Championship Xtreme, Era Futbolu 2002 i Władca Bulionu.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
22.04.2003 dodał: marcolphus  

Dzisiaj ciut więcej informacji:
dodaj komentarz  
Brak tytułu
19.04.2003 dodał: marcolphus  

Kilka drobnych uzupełnień w seriach Kolekcja Klasyki Komputerowej 2003 i W To Mi Graj. [info: Maciej Kaczyński]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
16.04.2003 dodał: marcolphus  

Nowy numer Komputer Świat GRY zawiera grę M: Alien Paranoia. [info: Cubituss]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
13.04.2003 dodał: marcolphus  

Jest też już nowy numer Jokermanii, ponownie z erotyczną grą, tym razem jest to Strip: Bondage Poker. Jako bonus dorzucono grę Kogut Jajcarz.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
12.04.2003 dodał: marcolphus  

W kioskach jest już nowy numer Action Plus z grą Space Tripper.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
11.04.2003 dodał: marcolphus  

Cytacik: "W nowym Click!'u będzie tak jak wcześniej przypuszczano Giants na 2 cd. Natomiast w nowym GameStarze Airline Tycoon i Megarace 3. Oprócz tego w wersji DVD przygodówka Starship Titanic." [info: Kamesennin]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
10.04.2003 dodał: marcolphus  

W majowym numerze CD Action będzie gra, zajmująca dwie płytki, Vampire: The Masquerade - Redemption. Jak widać zmieniłem w związku z tym tabelkę powyżej (pa, pa, ŚGK ;-). Chodzą też słuchy, że w najnowszym Click!'u znajdzie się gra Giants: Citizen Kabuto, ale to na razie nie potwierdzona informacja (dlatego nie daję jej do tabelki). [info: SirMike i spokojnie]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
31.03.2003 dodał: marcolphus  

W serii Xplosiv wydawanej na Zachodzie pojawiło się parę nowych tytułów: m.in. Tony Hawk's Pro Skater 3, Crazy Taxi, Hexen 2, Gabriel Knight 3... Może niedługo zobaczymy te tytuły w polskich pismach??
dodaj komentarz  
Brak tytułu
29.03.2003 dodał: marcolphus  

Jak pewnie zauważyliście zmieniłem wielkość i położenie bannera Allegro. Przynajmniej teraz nie zajmuje tyle miejsca.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
26.03.2003 dodał: marcolphus  

Jutro w kioskach znajdzie się nowy numer czasopisma Play z pełnymi wersjami gier Sting!, Eurofighter Typhoon i Halcyon Sun.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
21.03.2003 dodał: marcolphus  

Jest już nowy numer PC World Komputer z dwoma grami, które już wcześniej były dostępne w kioskach (a nawet pismach), czyli Car Tycoon i Euroman.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
15.03.2003 dodał: marcolphus  

Na Wirtualnym Imperium Gier pojawiły się dwa screeny przedstawiające nowy design Świata Gier Komputerowych. Wystarczy kliknąć tutaj: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,5910.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
14.03.2003 dodał: marcolphus  

W nowym Action Plus jest gra Red Shark. [info: grzech]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
12.03.2003 dodał: marcolphus  

Już jest w kioskach nowy numer Komputer Świat GRY, a w nim kolejna gra przygodowa: Złoto i Chwała: Droga do El Dorado. [info: Cubituss]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
09.03.2003 dodał: marcolphus  

W najnowszym Click!'u znajdą się futurystyczne wyścigi znane już z Extra Klasyki, gra Millennium Racer. [info: Michał Zacharzewski]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
08.03.2003 dodał: marcolphus  

No proszę, co to się stanie, jak człowiek zostaje odcięty od netu. Przez dwa dni nie miałem dostępu do internetu i aż 6 osób podesłało mi informację, co będzie w nowym CD Action ;-) Wielkie dzięki za tak duże zainteresowanie!!! A te gry to Dark Reign 2 i Tony Hawk's Pro Skater 2. Dzięki dla: Paula, Marcina Traczyka, Łukasza Sendackiego, SirMike'a, Konrada Morawskiego i Mr.Ówy ;-)
dodaj komentarz  
Brak tytułu
05.03.2003 dodał: marcolphus  

Zmieniłem tabelkę na górze, uwzględniając nadchodzącą premierę pisma Gamestar.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
04.03.2003 dodał: marcolphus  

W piątek ukaże się kolejny numer specjalny Świata Gier Komputerowych, poświęconych grom crpg. Znajdą się w nim aż 2 gry: Battle Realms i Project Entropia. [info: Mr.Ówa]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
03.03.2003 dodał: marcolphus  

Z pewnym opóźnieniem, ale w końcu ukazał się nowy numer Gier Komputerowych, z grą, która już była w innym czasopiśmie, Disciples: Sacred Lands Gold. [info: grzech]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
01.03.2003 dodał: marcolphus  

Polecam bardzo ciekawy wywiad z redaktorem naczelnym Świata Gier Komputerowych, Piotrem Pieńkowskim na wortalu Gry Online. Wyjaśnia on sporo ciekawych rzeczy (m.in. dlaczego zniknęło Top Games). Linki: 1. cześć - http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=120 i 2. część - http://www.gry-online.pl/s018.asp?ID=121
dodaj komentarz  
Brak tytułu
28.02.2003 dodał: marcolphus  

Jak poinformował dzisiaj CD Projekt w najnowszej Extra Grze zamiast gry Restaurant Empire będzie gra Casanova.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
26.02.2003 dodał: marcolphus  

Ponieważ w nowym czasopiśmie Gamestar ma się ukazać następca gry Demolition Derby, czyli Smash Up Derby, wydawca pisma postanowił najpierw przypomnieć czytelnikom co to było Demolition Derby i zamieścił je w najnowszym numerze PC World Komputer.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
21.02.2003 dodał: marcolphus  

Mała ciekawostka: tanie gry Microsoft ukazały się na rynku jako Kolekcja Klasyki Komputerowej 2003, a nie Xplosiv (wydawca: Cenega).
dodaj komentarz  
Brak tytułu
20.02.2003 dodał: marcolphus  

W nowym numerze Świata Gier Komputerowych znajdzie się gra Echelon.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
15.02.2003 dodał: marcolphus  

Jest już nowy numer Action Plus z grą Battle Zone.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
13.02.2003 dodał: marcolphus  

W następnym wydaniu Extra Gry znajdzie się Restaurant Empire. [info: Verminus]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
12.02.2003 dodał: marcolphus  

I ponownie na stronie pojawił się banner reklamowy. Niestety, abym mógł utrzymać i prowadzić swoją stronę, potrzebna jest mi Wasza pomoc, więc bardzo proszę o klikanie w niego. Mam nadzieję, że nie będzie on zbytnio przeszkadzał. Z góry dziękuję za pomoc.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
11.02.2003 dodał: marcolphus  

W marcowym numerze Komputer Świat GRY polska wersja gry Rayman 2: The Great Escape. [info: Marek Waleszyński]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
10.02.2003 dodał: marcolphus  

Jutro w kioskach pojawi się nowy Click! z pełną wersją gry Call to Power 2. [info: grzech]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
09.02.2003 dodał: marcolphus  

Jeszcze kilka uzupełnień w seriach Fajna Cena, Extra Klasyka i Tanie Granie.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
05.02.2003 dodał: marcolphus  

Info od Cratebeer: "W kioskach ukazał się specjalny numer Playa z krążkiem DVD. Na płytce można znaleźć pełne wersje gier Gilbert Goodmate, In Cold Blood oraz Jazz i Faust. Niezła uczta dla miłośników przygodówek!" [info: Cratebeer]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
03.02.2003 dodał: marcolphus  

W związku ze zmianami na serwerze strona była przed 2 dni niedostępna. Nie było to zależne ode mnie, niemniej jednak przepraszam za tę niedogodność. Zapewne nie powtórzy się ona prędko (a może nawet nigdy).
dodaj komentarz  
Brak tytułu
01.02.2003 dodał: marcolphus  

Dorzuciłem parę nowych pozycji w seriach Extra Klasyka i Tanie Granie.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
22.01.2003 dodał: marcolphus  

Last but not least: w lutowym Świecie Gier Komputerowych znajdzie się gra Sacrifice. Natomiast w Playu aż trzy tytuły: Hellboy, Pearl Harbor: Zero Hour oraz Wizardry 7 Gold. [info o Playu: bolek]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
21.01.2003 dodał: marcolphus  

Jest już nowy numer PC World Komputer, tym razem z grą RIM: Battle Planets. A w CD Action tym razem znajdziemy tylko jedną grę.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
18.01.2003 dodał: marcolphus  

I kolejna ciekawa informacja a propos serii Xplosiv:
dodaj komentarz  
Brak tytułu
17.01.2003 dodał: marcolphus  

W kioskach leży już sobie nowy numer Action Plus z grą Heavy Gear. Chodzą też słuchy, że w nowym CD Action ukaże się gra Sin. Zobaczymy...
dodaj komentarz  
Brak tytułu
15.01.2003 dodał: marcolphus  

Lutowy numer Komputer Świat GRY zawiera grę Zegarmistrz (znaną także jako The Watchmaker). [info: Konrad Morawski]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
10.01.2003 dodał: marcolphus  

Kolejna premierowa gra w czasopiśmie!! Tym razem jest to gra Horde 2: The Citadel, która ukaże się w lutowym numerze Gier Komputerowych.
dodaj komentarz  
Brak tytułu
09.01.2003 dodał: marcolphus  

W lutowym numerze Click!'a znajdzie się gra Codename: Outbreak [info: Michał Zacharzewski]
dodaj komentarz  
Brak tytułu
06.01.2003 dodał: marcolphus  

Plotki potwierdziły się. Top Secret z miesięcznika stał się kwartalnikiem. Nowy numer wyjdzie 14 stycznia i będzie zawierał 4 płyty CD. Więcej informacji tutaj: http://forum.top-secret.pl/viewtopic.php?t=2173
dodaj komentarz  

Dziś jest:
19:01

Wtorek,
19 lutego 2019

Bettiny, Konrada, Mirosława
Poleć Markolfa na:


Wyszukiwarka:
Szukaj gry:

W:
Google Translate

         

         

Filtr newsów:
Wybierz kategorie:
Gry w Polsce 
Tanie serie gier 
Gry za granicą 
Filmy 
Programy 
Administracja 
Zapamiętaj podział
RSS:
Wybierz kategorie, które chcesz subskrybować w swoim kanale:
Gry w Polsce 
Tanie serie gier 
Gry za granicą 
Promocje 
Filmy 
Programy 
Administracja 
Gry | Tapety

© 2001-2009 Markolf.pl wszystkie prawa zastrzeżone